6 nieoczekiwanych rzeczy, które mogą doprowadzić dziewczynę do orgazmu

1. Ćwiczenia

Wielu przyznaje, że odczuwają niesamowitą przyjemność w trakcie i po treningu. Ale niektórzy sportowcy mają szczególne szczęście.

Korgasm Coregasm: Why It Happens, How to Have One, and More (od angielskiego rdzenia – "gorset mięśniowy" i orgazm – właściwie "orgazm") – tak zwane spontaniczne orgazmy spowodowane wysiłkiem fizycznym.

Korgazmy są regularnie odnotowywane u kobiet i niezwykle rzadko u mężczyzn.

Naukowcy nie odkryli jeszcze przyczyn takiej niesprawiedliwości, a także samej natury korgasmów.

Uważa się, że napięte, zmęczone mięśnie brzucha i miednicy wytwarzają mikrowibracje, które stymulują dno miednicy i łechtaczkę. Jeśli ta stymulacja zostanie nałożona na odpowiednie tło emocjonalne i anatomię, kobieta doświadcza korgazmu – doznania podobnego do głębokiego orgazmu waginalnego, ale na szczęście nie tak intensywnego. Wyobraź sobie prawdziwy orgazm gdzieś na symulatorze w publicznej siłowni.

Tak, oto lista ćwiczeń, które najczęściej prowadzą do orgazmu:

  • przysiady;
  • podciąganie;
  • skręcanie (obracanie tułowia względem nóg);
  • różne opcje desek;
  • ćwiczenia związane z podnoszeniem kolana i biodra;
  • wspina się po linie;
  • niektóre pozycje jogi to głównie te związane z obciążeniem brzucha.

Cieszyć się!

2. Poród

Orgazm podczas skurczów jest zjawiskiem, choć niezbyt powszechnym, ale naprawdę istnieje.

Kilka lat temu naukowcy zbadali punkt kulminacyjny porodu: ujawnienie orgazmu położniczego u prawie 1000 francuskich położnych, które urodziły około 200 000 porodów. Jak się okazało, same 668 matek powiedziało lekarzom, że doświadczają doznań podobnych do orgazmu. W 868 przypadkach położne zaobserwowały u swoich pacjentek oznaki przyjemności.

A w 9 kolejnych przypadkach kobiety rodzące wprost stwierdziły: podczas porodu przeżywały ten sam szczyt przyjemności seksualnej, co w łóżku z ukochanym mężczyzną.

Liczba takich szczęśliwych kobiet jest na ogół niewielka: orgazm obserwuje się w około 0,3% urodzeń. Jednak są też bardziej optymistyczne statystyki. Tak więc badanie przeprowadzone przez American Positive Childbirth Movement i Channel Mum wśród 6% kobiet doświadcza orgazmu podczas porodu , wykazało, że około 6% matek zgłasza przyjemność seksualną podczas porodu.

3. Ziewanie

Nie proste, ale na tle przyjmowania leków przeciwdepresyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, większość leków, za pomocą których zwykle zwalcza się depresję, nie ma zbyt dobrego wpływu na życie seksualne. Z reguły drastycznie obniżają libido. Jednak są też wyjątki.

U około 5% pacjentów przyjmowanie popularnych antydepresantów powoduje ciekawe zjawisko – długotrwałe ziewanie, podczas którego doświadczają prawdziwego orgazmu. O „orgazmie ziewania” w szczególności donosi Norman Sussman . „Orgazm ziewania i inne przeciwdepresyjne skutki uboczne ” – profesor kliniczny psychologii w School of Medicine of New York University.

Zauważ, że ten wyzwalacz spontanicznego orgazmu jest również dostępny dla mężczyzn.

4. Przyjmowanie leków na chorobę Parkinsona

Historia medyczna opisuje przypadek 42-letniej pacjentki, która po siedmiu dniach przyjmowania leku zaczęła skarżyć się lekarzom na intensywne spontaniczne orgazmy wywołane przez lek Parkinsona .

Kobieta doświadczała codziennie od 3 do 5 nagłych orgazmów, każdy trwający od 5 do 20 sekund.

Lekarze postanowili tymczasowo anulować lek z tak dziwnym efektem ubocznym. Po 15 spokojnych dniach pacjentka wznowiła przyjmowanie leku – i powróciły spontaniczne orgazmy. W rezultacie kobieta na zawsze odmówiła przyjęcia konkretnego lekarstwa.

Naukowcy nie zorientowali się jeszcze, co spowodowało ten efekt. Jedynym założeniem jest to, że leki dramatycznie zmieniają poziom dopaminy, hormonu odpowiedzialnego za występowanie przyjemności.

5. Chodzenie

Również nie jest to zwykły przypadek, ale udokumentowany naukowo przypadek. Pewnego razu 55-letnia kobieta z Holandii skonsultowała się z lekarzem z dziwną skargą: miała do 6 orgazmów dziennie podczas chodzenia! Narastające czucie zaczęło się w jej lewej stopie, stopniowo wznosiło się przez kolano do miednicy.

Sama pacjentka wcale nie była zadowolona z tej sytuacji, ponieważ spontaniczne orgazmy absolutnie nie były związane z jej planami, myślami i nastrojami.

Skany MRI mózgu i nóg nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Ale kiedy lekarze podali kobiecie zastrzyk znieczulający do nerwu rdzeniowego, który otrzymał informację sensoryczną ze stopy, napady nagłej przyjemności seksualnej się skończyły.

Ten sam incydent przeszedł do historii medycyny pod nazwą „ Syndrom orgazmu stóp: opis przypadku u kobiety. orgazm stóp”.

6. Fantazja

Bogata wyobraźnia to kolejny sposób na osiągnięcie orgazmu nawet w najbardziej nieodpowiednich do tego sytuacjach. Seksuolodzy z Rutgers University (USA) znaleźli 11 kobiet w wieku od 29 do 74 lat, które twierdziły, że mogą doświadczać ostrej przyjemności seksualnej dzięki fantazjom.

Aby sprawdzić, czy panie fantazjują, naukowcy poprosili kobiety, aby dwukrotnie doprowadzały się do orgazmu. Za pierwszym razem – fizycznie, używając różnych zabawek erotycznych, a za drugim – wyłącznie siłą myśli.

Za pomocą MRI seksuolodzy odkryli, że w obu przypadkach mózg zareagował na myślenie, że orgazm może zwiększyć samopoczucie w dokładnie ten sam sposób. Oznacza to, że orgazm spowodowany fantazjami nie różnił się od zwykłego.

Dodaj komentarz