7 najlepszych pozycji do głębokiej penetracji

Pozycje do głębokiej penetracji pomagają przełamać klasyczny impas: mężczyzna ma skromnego penisa, a jego kobieta marzy o czymś więcej. Ale nawet jeśli nie ma takiego problemu, warto wypróbować proponowane techniki, aby:

  • dostać się do tajemniczego punktu A – to nazwa nagromadzenia zakończeń nerwowych na przedniej ścianie pochwy, między szyjką macicy a pęcherzem;
  • urozmaicić życie intymne;
  • lepiej się uczcie i poczujcie całkowitą fuzję.

Jedno zastrzeżenie: zacznij powoli i ostrożnie. Zbyt szybkie nurkowanie może być bolesne.

1. Silne wrażenie

Jak zrobić

Mężczyzna siada na kolanach. Kobieta kładzie się na plecach i mocno przyciska pośladki do podbrzusza partnera i rzuca nogi na jego barki. Podczas ruchu siłą ciągnie dziewczynę za biodra do siebie.

Co jest specjalne

Ta pozycja zapewnia ultra głęboką penetrację i daje mężczyźnie pełną kontrolę nad sytuacją. Kobieta może tylko być posłuszna. Ale wielu osobom trudno jest osiągnąć orgazm z samych tarć, aczkolwiek bardzo intensywnych. Będąc pod „mocnym wrażeniem”, możesz pomóc sobie stymulacją łechtaczki rękami.

2. Kanapka

Jak zrobić

Kobieta leży na plecach i podciąga kolana do piersi. Mężczyzna wisi nad nią, klęcząc i kładąc dłonie na jej biodrach od wewnątrz.

Co jest specjalne

Oprócz głębokiej penetracji dziewczyna odczuwa również przyjemność z faktu, że partner naciska kość łonową na łechtaczkę. A mężczyzna znów dostaje całą władzę.

3. Ostryga wiedeńska

Jak zrobić

Leżąc na plecach kobieta zarzuca nogi za głowę. Partner jest na górze, trzymając ją za kostki. Słowo ostrzeżenia: aby bezpiecznie zająć tę pozycję, potrzebna jest ponadprzeciętna elastyczność. I lepiej zrobić wcześniej kilka ćwiczeń na rozgrzewkę.

Co jest specjalne

Dziewczyna dosłownie objawia się mężczyźnie. Uzyskuje dostęp do jej najbardziej intymnych obszarów i możliwość penetracji wcześniej nieosiągalnej głębi.

4. Dżokej

Jak zrobić

Kobieta leży na brzuchu, prostując nogi i opierając się na zgiętych w łokciach ramionach. Mężczyzna siedzi na górze, obejmując kolanami pośladki partnera i pochylając się do przodu jak dżokej.

Co jest specjalne

Dziewczyna czuje się całkowicie zrelaksowana – jeśli chce, po prostu leży z rękami pod głową. Stery rządu znów są w rękach człowieka. Wykonując progresywne ruchy, może kontrolować głębokość, ustawić rytm, a jednocześnie masować plecy partnera.

5. Leżak

Jak zrobić

Jest to prosta, ale skuteczna odmiana pozy misjonarskiej. Dziewczyna leży na plecach, podnosząc zgięte nogi, a mężczyzna kładzie ręce pod jej kolana.

Co jest specjalne

Poza nie wymaga umiejętności akrobatycznych. Ale jednocześnie daje inne doznania i przenosi głębię penetracji na nowy poziom. A także „szezlong” jest po prostu stworzony do spokojnego, przemyślanego i długotrwałego seksu.

6. Krzyżowe

Jak zrobić

Leżąc na plecach kobieta podnosi do góry wyciągnięte nogi. Mężczyzna siada na kolanach twarzą do swojej partnerki i wnika w nią. Następnie dziewczyna powoli krzyżuje nogi w kostkach na wysokości jego szyi. Dla wygody możesz umieścić poduszkę pod pośladkami.

Co jest specjalne

Skrzyżowane nogi wzmacniają uczucie głębokiej penetracji, zapewniając ściślejszy kontakt między penisem a pochwą.

7. Motyl

Jak zrobić

Dziewczyna kładzie się plecami na stole i rzuca nogi na ramiona stojącego naprzeciw niej mężczyzny, który podpiera jego pośladki rękami.

Co jest specjalne

Mężczyzna może dokonać intensywniejszej penetracji, przyciągając partnera do siebie za biodra.

Dodaj komentarz