Jak jej rower treningowy NordicTrack pomógł jej zrzucić 94 funty

Wiek: 36
, Miasto: Santa Clarita, Kalifornia
Zawód: pobyt w domu mama
Czas na Rowerze: 3 lat
Zacznij waga: 342 kg
Końcowy waga: 248 (i tracimy)
Podstaw do jazdy na rowerze: kto nie robi€™t jak szybko jechać? Podoba mi się poczucie prędkości, które dostaję od jazdy na rowerze.


Większość swojego życia cierpiał na nadwagę.Do mojego obecnego podróży odchudzania straciłem ponad 70 zł za sześć miesięcy, kiedy ukończył intensywny program utraty wagi-w pełni płynnej diety, pod nadzorem lekarza 800 kalorii dziennie. To, delikatnie mówiąc, nie był trwały. Po tym jak program zakończył się, odzyskałem 70 funtów plus jeszcze 20. Moja waga zawsze przeszkadzał temu, jak chciałem przeżyć swoje życie. Musiałem poprosić o przedłużenie pasa bezpieczeństwa podczas lotu. Kiedy chodziłem do parków rozrywki, nie mogłem jeździć z dziećmi w wesołym miasteczku, bo szczerze mówiąc nie mogłem się zmieścić. Szukałem wymówki, aby nie uczestniczyć, kiedy dochodziło do aktywności fizycznej-na przykład, było zbyt gorąco, u mnie było niewłaściwe obuwie lub odzież, itp. Mój przełomowy moment nastąpił w czerwcu 2017 roku, kiedy to dobrowolnie zgłosił się Roadie dla AIDS/LifeCycle ride, aby wspierać swojego ojca-był to jego siódmy rok zbierania funduszy i jazdy na 545 mil od San Francisco do Los Angeles. Mnie wyznaczono na велопарковку, a to była ciężka praca. Praca zaczęła się wcześnie i kończyła się późno, a ja cały dzień na nogach. Pod koniec dnia moje kostki i stopy mocno bolały. Spaliśmy w namiotach i przy wadze 342 funta nie mogłem zapiąć śpiwór, bo był zbyt duży. Byłem nieszczęśliwy, ale udało się. Z powodu moich wysiłków i moich uśmiechów i został wybrany jako Rhodey dnia, i to uczyniło mnie bardziej komfortowo czuć się nieswojo. Jeśli mogłam tak mocno naciskać na siebie dla ludzi, których nie znałam, może mi trzeba było tak mocno naciskać na siebie, dla swojej rodziny i siebie. Byłem zdeterminowany, aby rozpocząć utraty wagi.

w Celu uzyskania najnowszych porad na temat zdrowia i fitness zapisz się na Bicycling All Access!

Zacząłem z korekty swojej diety. Dwa pierwsze zmiany, które zrobiłem, polegały na zmniejszeniu ilości sody, którą piłem i nie jadłem, jak często, co pomogło mi zrzucić pierwsze 20 funtów. W listopadzie 2017 roku wstąpiłem na 21-dniowy keto-zadzwoń do lokalnego centrum fitness i stracił jeszcze 16 funtów. Ja nadal uczęszczać na zajęcia grupowe w tym siłowni, i bardzo mi się podobał instruktor, który również był jednym z instruktorów spin-klasy. Nigdy nie zajmował się spinie, ale zdecydował się rozpocząć. Czy jest to wygodne? Nie. Ale to było ekscytujące i ekscytujące, i instruktor kazał mi trzymać się go i dać mu co najmniej osiem wycieczki. Ja tak zrobiłem i utknął-tak mocno, że zainwestowałem w żelowy pokrowiec na siedzenia, aby zabrać go ze sobą do klasy. W maju 2018 roku, kiedy to osiągnął swój 100-фунтовой oznaczenia utraty wagi, mój ojciec dał mi buty rowerowe Shimano, w których do tej pory jeździłem.

Do pandemii COVID-19 chodziłem na siłownię cztery-pięć dni w tygodniu, a dwa z tych dni będę uczęszczał na zajęcia w kolarstwie. Kiedy hale sportowe zamknięte w marcu 2020 roku, moje treningi się skończyły, i odetchnąłem, gdy przyszło do mojej diety. Ponieważ troje moich dzieci w wieku szkolnym teraz chodziły do szkoły w domu, byłem psychicznie i fizycznie wykończony. Ponieważ poszedłem zobaczyć, jak skala, skrada się w górę, wiedziałem, że muszę znaleźć coś, aby ponownie zmotywować mnie. Najbardziej w siłowni brakowało mi jazdy na rowerze.

W czerwcu 2020 roku zrobiłem kolejny krok i zainwestował w NordicTrack S22i. Nigdy nie myślałem, że będę kimś, kto może uczyć się w domu, ale korzyści przekroczyły moje oczekiwania. Nie trzeba umawiać się na wizytę z dziećmi (lub ubrać i przygotować swoje dzieci!). I w każdej chwili mogę ciężko pracować na swój dzień. Kiedy moja rodzina widzi, jak ja napełniam butelkę wodą, ubieram się w legginsy i don rowerowe buty, oni wiedzą, co dla mnie godzinę.

Vanessa’s Must-Have Gear

Nordictrack Commercial S22i Studyjny cykl $2,199.00 $1,968.12 (10% wył.) SKLEP TERAZ

kocham pokładowy wentylator i automatyczną regulację symulatora na opór/nachylenie/spadek.

SHIMANO SH-IC500 High Performance Indoor Cycling Shoe SHOP NOW

Clipping in for me poprawia moją jazdę. Mój styl nie jest już dostępny, ale u Shimano są doskonałe opcje, takie jak ten.

Bikeroo rower Treningowy Poduszka siedzenia $35.00 $27.99 (rabat 20%) SKLEP TERAZ

Ja zawsze jeżdżę z żelowych etui siedzenia. To nie rozwiązuje cały dyskomfort, ale filmuje krawędzi.

Huckleberry Rowery Butelka Wody Ja nadal używam swoją butelkę, którą kupiłem w 2017 roku Hucklebirry Bicycles w San Francisco w roku, w którym byłem Roadie.

Przewijanie do przodu do stycznia 2021 roku, postawiłem cel stracić od czterech do sześciu kilogramów w miesiąc.Dieta-staram się spożywać 30 czystych gramów węglowodanów dziennie i zazwyczaj mam jeden “carb-up” dzień co cztery-siedem dni. Dowiedziałem się również, że przerywany czczo z oknem posiłku od 11 rano do 7 wieczorem naprawdę działa dla mnie. Teraz jeżdżę na rowerze sześć dni w tygodniu; używam aplikacji iFit na swoim NordicTrack S22i i lubię robić różne zadania za pośrednictwem tej aplikacji. Niedawno dotarłem do granicy 100 ćwiczeń i z niecierpliwością czekam na kolejnego przełomu w 200 ćwiczeń iFit.

Moja przyszła celem-w końcu zainwestować w rower. Wolę jeździć na rowerze w pomieszczeniu, bo nie muszę się martwić o żadnych przeszkód na drodze, które mogą spowolnić mnie lub zmusić mnie złamać i skaleczyć się. Postawiłem sobie cel w grudniu 2021 roku wyjść na chodnik i jeździć na urodziny. Pracowałem nad tym, aby zbudować swoje nogi do wspinaczki i doprowadzić swoją wytrzymałość w siodle do ponad godziny, aby przygotować się do tej podróży. Odkąd moja podróż rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku, straciłem 94 funty. Miałam wahania wagi, i jest to zupełnie normalne! Jestem dumna z moich podróży. Teraz czuję, że jestem raczej w fitness podróży, niż w podróży utraty wagi. Podoba mi się ten przesunięcie w branży fitness, który obserwuję. Możesz być sportowcem, a przy tym pozostać “gruby” i mieć luźna skóra. Mój cel-być mniejsza niż 200 funtów, ale nie muszę być chuda. Wielkie cycki postać nie oznacza chuda. A jazda na rowerze spełnia moje ” ja ” czas. Nigdy nie żałowałem podróży i kocham to uczucie prędkości. Pamiętaj, że jedyną osobą, która może cię ograniczyć, to ty sam. I aż twoje nogi wyciągam, to się liczy!

Śledź razem z podróżą Vanessy w Instagram.chcemy usłyszeć, jak jazda na rowerze zmieniła ciebie! Wyślij nam swoją historię i zdjęcia za pośrednictwem tego formularza. Będziemy wybierać po jednej osobie w każdym tygodniu, aby podświetlić go na miejscu.

Dodaj komentarz