Jak kupić koszulkę rowerową

Tak, że you’re w rynku rowerowego Jersey, ale you’re nie do końca pewien, czego chcesz. Widzisz takie słowa,jak”sport”, “kozacki”, “wygodny” – czy nie powinno się chcieć wszystkie trzy?- a to w ogóle ważne? – I wszyscy oni twierdzą, że oddychają, ale умоляете nie zgodzić się z tym ostatnim sweter, który u ciebie był.

Wiemy, że istnieje wiele opcji, więc oto kilka podstawowych porad na temat tego, z czym można spotkać się w swoim dążeniu do właściwego rowerowej jersey, niezależnie od tego, czy początkujący, czy jesteś w tym sporcie lub szukali idealny jersey przez wiele lat.

Gdzie kupic

Po pierwsze, to po pierwsze: gdzie należy szukać? Ponieważ lądowanie i styl mogą być różne, zalecamy, aby spróbować koszulki przed ich zakupem. Aby to zrobić udaj się do lokalnego sklepu rowerów lub w sklepy towarów sportowych, takich jak Dick’s Sporting Goods lub REI. (Pandemia коронавируса wprowadziła ograniczenia na handel detaliczny i rowerowe, sklepy na terenie całego kraju, dlatego też zadzwonić z wyprzedzeniem, aby dowiedzieć się, jakie środki bezpieczeństwa są wymagane.)

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z wielu (lub jakichkolwiek) marki rowerowej odzieży, przejrzeć takie strony internetowe, jak rei.com, competitivecyclist.com, backcountry.com. Można znaleźć tam coś, co ci się podoba, lub przynajmniej zapoznać się z różnymi markami, stylów i funkcji. Następnie przejdź na strony internetowe konkretnych firm, aby zobaczyć jeszcze więcej tego, co mają do zaoferowania.

Jeśli już wiesz marki, które lubisz, i swój rozmiar, wystarczy zrobić zakupy online.

[Chcesz latać na wzgórza? Alarm! daje treningu i umysłowe strategii, aby pokonać swoich najbliższy szczyt.]

Różne kawałki i pasuje

Skontaktuj się z firmy jeszcze€™z wykresu wielkości przed zakupem, z проклейкой między różnymi markami (i nawet w obrębie jednej marki) mogą się różnić od siebie. Jeśli chodzi o koszulki, to trzeba będzie znać rozmiar swojego biustu, a czasem i talii. (W wielu podręcznikach do wielkości podane pomiaru w centymetrach i w calach. Miękka портновская ruletka ułatwia wyszukiwanie swoich środków.) Ale w dodatku do tabeli rozmiarów, wiele firm oferuje także różne możliwości: od wolnego do szczelnego; pozwalają one klientowi lepiej wyobrazić, jaki rodzaj jersey patrzą. Niektórzy rowerzyści wolą bardziej wolna w górę, podczas gdy inni mogą chcieć coś obcisła, czy to dla wygody, wydajności i stylu. Wiedza o tym, jak pasuje jersey, może również pomóc w wyborze odpowiedniego rozmiaru. Każda firma ma tendencję do korzystania z własną terminologię dla każdego odpowiedniego oferty, ale wszystkie one opisują około jedno i to samo. Koszulki są zazwyczaj zgrupowane w dowolnym miejscu od trzech do pięciu różnych пригонок, czasami więcej; firmy będą oferować wyjaśnienie tego, co oni pociągają za sobą na swoich stronach internetowych w instrukcji wielkości lub oddzielnej instrukcji w ataku. Poniżej znajdują się wyjaśnienia wspólnych napadów, organizowanych od najbardziej wolnych i przypadkowych do najbardziej ciasnych i bardziej poważnych.

Rower Górski / Techniczny tee

Choć mamy pogrupowane ich tutaj razem z powodu zgodności między nimi często istnieją subtelne różnice. Techniczna koszulka, zwłaszcza od sportowej firmy, która nie zajmuje się jeździsz na rowerze-to tylko koszulka, wykonana z tkaniny, która lepiej nadaje się do uprawiania sportu. Wyroby dziewiarskie dla rowerów górskich czasami też są takie, ale teraz są one często zawierają specjalne funkcje dla rowerów górskich, takie jak wbudowana микротканевая ściereczka do okularów przeciwsłonecznych i mała kieszeń zapinana na zamek na klucze. Można nawet znaleźć “jerseys”, które nie wyglądają tak jak powinno być, ale mają te same zalety wydajność, jak ta koszula Club Ride. Niektórzy rowerzyści wolą nosić ten styl jersey na off-road lub żwirowych rowery dla непринужденных podróży, takich jak jazdy na rowerze lub przygody w ciągu całego dnia.

Cyclone Tee $65.00 Shop Now Sandia Short Sleeve Jersey $75.00 Shop Now

Rekreacja / Komfort

Jest powód, dla którego widzisz rowerzystów, jeżdżących z kieszeniami na plecach: Prawidłowa rowerowa koszulka może być zarówno praktyczne, jak i wygodne. Ten krój jest przeznaczony dla tych, którzy chcą rowerową koszulkę, nie wyglądając tak, jakby zamierzają dołączyć do profesjonalnego пелотону. Może być gęstsza, niż techniczna koszulka, i ma przydatne funkcje, takie jak błyskawica i tylne kieszenie. Rękawy mogą być podobne do techniczną koszulkę lub nieco gęstsze, i u nich może być coś w rodzaju elastycznej taśmy wzdłuż dolnej krawędzi około bioder, aby utrzymać je na miejscu.

GORE-tex ® C3 Zip Jersey $80,00 Shop Now Quest Jersey $41.25 Shop Now

Athletic / Fitted

Te sportowe koszulki są szczęśliwe środkiem między zrelaksowany sadzeniem i трикотажными produktami najwyższej jakości, które obejmują każdą krzywą. Są obcisłe i gęste, ale nie na tyle, aby opisać je jako “aero” (to jest super gęsta dzianina, który zapewnia najmniejszą odporność na wiatr). Zobaczysz również bardziej gęste i/lub długie rękawy na niektórych z nich, czasem z bardziej elastyczną taśmą materiału wzdłuż dolnej krawędzi, aby utrzymać je na miejscu. Zaczniesz widzieć szerszy zakres kieszonkowych wzorów z nimi, w tym z zamków błyskawicznych do przechowywania wartości.

SilverLine Klasyczny Krótki Rękaw Jersey $129,95 Sklep teraz Ascent Jersey Women ‘ s – Classic $67.20 Shop Now

Pro / Race

Jak sama nazwa wskazuje, te koszulki są podobne do tych, które można zobaczyć na zawodowym lub elitarnej rywalizacji велосипедисте. Jest to najbardziej elastyczne i obcisłe koszulki na rynku. Najbardziej gęste z nich czasami określane jako “aero”.”Często charakteryzują się wysokim dekoltem z przodu (gdzie kończy się zamek) z niskim dekoltem z tyłu, bardziej długimi rękawami i/lub niskim kołnierzem, bez kołnierza. W wyrobach dziewiarskich Pro/race używane są wysokiej klasy tkaniny. Zazwyczaj są one najdroższe, z powodu użytych materiałów i jakości budowy. P-EV1 wyścig mężczyzn męska krótki rękaw Jersey $89.99 sklep teraz NAST rasy Jersey – kobiet $150.00 sklep teraz

Wariantów Tkanin

Szlaków rowerzysty ubranego w elastan, faktycznie dość precyzyjny, przynajmniej z punktu widzenia tkaniny. W rzeczywistości, lycra (która jest gatunku imieniem) i elastan są jednym i tym samym typem tkaniny, a także idą pod nazwą elastan. Obecnie spotyka się w większości rowerowych szat, dzięki swojej wysokiej rozciągliwości, oddychalność i влагопоглощающим właściwości. Poliester i nylon-to inne duże tkaniny, które tworzą wiele rowerowe koszulki. (Wodoodporne tkaniny, takie jak Gore-Tex, zwykle ograniczone do tras rowerowych kurtki, kamizelki i spodnie. Jednak na rynku istnieje kilka wodoodpornych wyrobów dziewiarskich, takich jak jersey G-Shield od Velodrome.) Nie musisz się ograniczać tylko do tych opcji, chociaż alternatywy, wprawdzie, mogą być trudnodostępne i prawie zawsze będą mieszane z tymi konwencjonalnymi materiałami. Oto niektóre inne tkanki i mieszaniny, które należy rozważyć.

Wełna

Wierzcie lub nie, ale wełna-doskonały materiał dla odzieży sportowej, nawet w ciepłe dni. Prawidłowa sierść (na przykład, miękki меринос) i mieszaninę mogą znacznie poprawić zdolność odzieży wchłaniać pot, bez uszczerbku dla komfortu. Ponadto, wełna również dobrze radzi sobie z zapachami.
Ashlu Merino Jersey – kobiet $169.95 kup teraz “klasyka” koszulki z krótkim rękawem – męska $179.95 Sklep Teraz

z materiałów pochodzących z Recyklingu

Niektóre firmy zawierają materiały pochodzące z recyklingu w swoje wyroby dziewiarskie dla tych, którzy szukają bardziej przyjazne dla środowiska rozwiązaniem. Na przykład, Pearl Izumi oferuje koszulki, wykonane całkowicie z recyklingu poliestru z butelek z wodą, a kolekcja Giro’s Renew dostaje niektóre z ich recyklingu materiałów z sieci rybackich.

Jedwab

Jeśli naprawdę szukasz czegoś więcej lub jeszcze nie znalazłeś idealną koszulkę do upałów, można spróbować jedwabną koszulkę Rafała. Firma twierdzi, że dzianina-najlżejszy na rynku, a jedwab, wynosząca 56 procent jego masy, posiada naturalne działanie antybakteryjne i odporny na zapachy.

Inne względy

Nominalna temperatura

Ubieranki dla odpowiedniej pogody wykracza poza ramy prostego wyboru między długimi, krótkimi lub bez rękawów. Nawet w kategorii krótkich rękawów, masz wiele opcji. Firmy produkujące odzież rowerową, często spisują zalecany zakres temperatur dla swoich produktów. (Nie wolno nosić koszulkę, obliczonego na 65 stopni w latach 90-stopni pogody.) Jest to szczególnie cenne, jeśli nie można zobaczyć rowerową koszulkę osobiście lub jeśli specjalnie szukasz koszulkę do upałów. Temperatura i osobisty komfort często subiektywne, ale link na zakres temperatur dzianiny produktu może być przydatna i może dać lepsze wyobrażenie o tym, jak jelita i oddychająca może być ta konkretna tkaniny. Jersey top UPF, który oznacza współczynnik ochrony przed promieniami uv, chroni skórę przez cały rok, ale szczególnie w miesiącach letnich. (W rzeczywistości wiadomo, że rowerzyści dostają oparzenia słoneczne przez swoją koszulkę.) Niektóre tkanki, takich jak elastyna i nawet wełna, z natury dobrze blokują promienie uv, chociaż im bardziej są rozciągnięte, tym mniej jest to prawda. Wiele firm spisują oszacowanie od UPF swoich wyrobów dziewiarskich. Można znaleźć koszulki z rankingiem UPF 50+, takie jak koszulki poniżej.

Pearl IzumiP.R.O. Escape Jersey – Men ‘ s $91.00 SHOP NOW The Fruits Print Jersey $178.00 Shop Now

Layer More, Own Less

Trudno znaleźć lub, co najmniej, mieć najlepszy rowerowa sweter dla każdej pogody i temperatury, które można przeżyć. (I nawet mogą się znacznie wahać w granicach jednej podróży!) Najlepszym sposobem, aby rozwiązać ten problem-dodać kilka opcji rozwarstwienia w swój rowerowy garderoba, szczególnie części, które są łatwo przenoszone na rowerze, takie jak podgrzewacze do rąk, nogi do szyi, kamizelka i/lub lekka wiatrówka. Polecamy również kupić co najmniej warstwa bazowa bez rękawów, aby zapisać jądro ciepły w bardziej chłodnej pogodzie. Obecność tych przydatnych akcesoriów oznacza, że można skupić się na posiadaniu zaledwie kilku niezbędne tras rowerowych miejsc.

Pracuj W Ramach Swojego Budżetu

Jeśli cena jest twoim największym problemem przy poszukiwaniu odpowiedniej rowerowej koszulki, nie martw się-są dobre opcje w każdym przedziale cenowym. Ceny na koszulki z krótkim rękawem zazwyczaj wahają się od 30 do 200 dolarów, a czasami i więcej. Decathlon oferuje podstawowe sportowe koszulki za jedyne 10 dolarów. Koszulki Aero i pro zwykle najdroższe. Jeśli chodzi o jakość, zazwyczaj dostajesz to, za co płacisz. Przede wszystkim trzymać się renomowanych marek odzieży rowerowej i trzymaj się z dala od podróbek na stronach takich jak Amazon i AliExpress. Jak tylko masz swoje koszulki w rękach, zrób większą część inwestycji, dbając o nich prawidłowo. Prawidłowe pranie danego zestawu pomaga w ekwipunku zachować jej elastyczność, kształt i wydajność; te rzeczy są nieuniknione pogorszą się wraz z wiekiem i intensywnym użyciu, i to właśnie wtedy będziesz chciał wymienić dzianiny.

Przed zakupem rowerowej jersey online, sprawdź politykę zwrotów firmy (lub dystrybutora), w przypadku, gdy nie nadaje się lub nie był tym, co pan miał na myśli. Większość pozwoli zwrócić nieużywane przedmioty. Niektórzy sprzedawcy oferują jeszcze bardziej wygodne dla konsumenta opcje; REI oferuje klientom zwrotu jest satysfakcjonująca, zużyte przedmioty do roku po zakupie, a Rapha oferuje remonty jersey, jak i 50-procentową zniżkę na mniejszy rozmiar na dzianin produktów, zakupionych w ciągu tego roku dla rowerzystów, którzy na wadze.

Dodaj komentarz