Jakie są zalety korzystania z roweru poziomego?

Istnieje kilka rodzajów ćwiczeń, które umożliwiają pochylenie do tyłu i czytać książkę, gdy pracujesz do siódmego potu. Pedał z pozycji leżącej rowerze na pierwszy rzut oka może wydawać się spokojnie zajęciem, ale nie łudźcie się: z wysokimi ustawieniami oporu i ciężkimi wysiłkami to nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Łagodnych do stawów, niż ataki na bieżni lub decydując się na pionowej stacjonarnego możliwości, korzyści leżącego roweru obejmują twardą кардиотренировку w pomieszczeniu. I, z punktu widzenia odzyskiwania po kontuzji, jest to bezpieczny sposób, aby ułatwić ruch stawów i ćwiczenia fizyczne podczas procesu gojenia. Śruba Шенфельдт, fizjoterapeuta, C. S. C. S. i współwłaściciel firmy Rocky Mountain Kręgosłupie and Sport w Denver, ceni leżący rower za to, jak on pomaga pacjentów pozostać aktywne, gdy są one odzyskać lub zaczynają trenować. Dołącz Do Rowerowej Sportu Dziś “U moich pacjentów, korzystających z лежачим rowerem, często występują problemy z plecami-zwężenie, na przykład,lub choroba zwyrodnieniowa krążka, kiedy nie mogą one przenosić pozycji pionowej konno, lub im trudniej usiąść i wstać z standardowego roweru” – mówi. Wielki fotel ma również tendencję do być bardziej wygodne do siedzenia i równoważenia, zwłaszcza dla starszych ludzi. W rezultacie nadal będziesz pracować nogami (a zwłaszcza ягодичными mięśniami), ale ta pozycja pomaga uniknąć napięcia pleców i bioder. Dla tych, którzy cierpią z powodu zapalenia stawów lub wszelkiego rodzaju urazów, oznacza to dłużej trening z mniejszym bólem.

Pomimo fizyczne korzyści, które może zaproponować ćwiczenie w pozycji leżącej na rowerze, wszystko to kwestia osobistych preferencji; niektórzy uważają leżący rower za низкоинтенсивным i wystarczające do podstawowego treningu.

-Niektórzy ludzie nie dbają o nich; oni nie lubią tak pedałować, i w tym nie ma żadnego masowego ruchu-mówi Шенфельдт.


Top leżącej rowery na Amazon

rower treningowy Leżący $199.99 $159.99 (20% zniżki) Kup teraz Magnetyczny Leżący Rower $229.00 $179.99 (rabat 21% ) Kup teraz Leżący rower R616 $999.99 $549.00 (rabat 45% ) Kup teraz 270 Leżący Rower $649.00 Kup teraz


Zwykły stacjonarny rower, który ma jeźdźca w pozycji pionowej, pozwala mu stanąć na pedałach podczas”wspinaczki”, to to, że Шенфельдт nazywa zmodyfikowanej ćwiczenia z ciężarem; pozycji półleżącej leżącego całkowicie likwiduje ten aspekt, co jest zaletą dla zawodników chcących uniknąć dodatkowej presji na plecy i stawy, ale wadą dla tych, którzy lubią zmuszać swoje ciało do ruchu z rowerem i rzucać wyzwanie swojej podstawowej sile. Tak więc, jeśli nie przywracasz kontuzji lub nie próbujesz złagodzić swoje stawy, czy leżący rower jest dobrym sposobem, aby uzyskać efektywny trening? Шенфельдт mówi, że tak, i poleca go swoim zawodnikom.

– najczęstsza trening,który ja dam komuś, kto używa leżący rower dla swojej ogólnej fitness cardio-trening, to interwał program – wyjaśnia. “To jest więcej o intensywności, niż czasu, dlatego najlepiej trenować z większą intensywnością. Przykład programu, wprowadzone przez formularze Шенфельдтом dla standardowego leżącego roweru, który zwykle ma 20 poziomów intensywności, to:

  • Rozgrzewka w ciągu 5 minut przy poziomie od 7 do 8, w pedałowania 90 obr. / min
  • 1-minutowej przerwy na poziomie 15, pedał w 70-80 obr / min
  • 30 sekund przywracanie na poziomie 1, pedał do 50 obr. / min
  • 1-minutowej przerwy na poziomie 15, pedał w 70-80 obr / min
  • 30 sekund przywracanie na poziomie 1, pedał do 50 obr. / min
  • Kontynuować tę sekwencję w ciągu 20 minut,
  • Wykończenie z 5 minut, łatwego pedałowania

Aby zrobić ten trening bardziej skomplikowane, jak postęp, zwiększyć odstęp czasu.

“Jeśli jesteś na tyle mocno dociśnij i byłby wystarczający opór, otrzymasz korzyści cardio”, ci mówi Schönfeld. – Ja również znam ludzi, którzy mają uliczne leżącej rowery, które biorą z sobą w drogę, i dostają dobry trening. – Paige Триола-pisarzem z Boulder w Kolorado, który oświetla cały szereg tematów w zakresie sportu i rekreacji na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz