Jazda na rowerze dla początkujących: 6 niezbędnych wskazówek, aby rozpocząć

Jeśli patrzeć na zewnątrz, na zewnątrz, jazda na rowerze wygląda proste â € “wszystko, co musisz zrobić, to pedał, tak? Ale czasami to może wydawać się przytłaczające, jeśli jesteś zupełnie nowy w tym, aby wrócić na rower po raz pierwszy od kilku lat. Może się okazać, że myślisz: “Poczekaj, muszę więcej sprzętu? – lub po prostu: < /em>Fu. Elastan.

Ale jak tylko można wybrać się na tę pierwszą podróż, jesteśmy pewni, że was zaczepia poczucie wolności, przygody i radości, która tak często jest odczuwalne na rowerze. Rozpoczęcie pracy jest łatwiejsze, niż się wydaje, a my otworzymy wam mały sekret: nie trzeba nawet nosić obcisłe ubrania, jeśli tego nie chcesz. Aby pomóc wam, zebraliśmy sześć przydatnych wskazówek o tym, jak zacząć jeździć na rowerze, aby można śmiało wyjść na otwartą drogę.

Zwiększ swój konna życia i zrobić dokładnie to, co trzeba z jazdą na rowerze, wszystko-dostępu!

1. Wybierz odpowiedni rower

Oczywiście, nie można rozpocząć pracę bez dobrego zestawu kół. Podczas gdy jesteśmy wielkimi fanami wszystkich typów rowerów, specjalnie mówimy o rowerach, nadający się do drogi tutaj. Jest to najbardziej powszechna i dostępna forma jazdy na rowerze dla początkujących, a lekkie rowery-z wąskimi oponami i skuteczne geometrii jazdy-są przeznaczone do tego, aby pomóc ci w poruszaniu się na brukowanych ścieżkach rowerowych i ulicach miasta. Tak samo, jak wybrać idealną parę adidasów, musisz najpierw określić rozmiar roweru. Stań nad górną rurką i zdejmować o cal luz między ciałem i ramą. Jeśli brzmi to dla ciebie obce, twój lokalny sklep rowerowy może pomóc w tym. Zobacz więcej informacji o tym, jak znaleźć odpowiedni rozmiar roweru tutaj. Potrzebny jest mały impuls, gdy poruszasz? Warto sprawdzić najnowszy park elektronicznych rowerów.

Następnie należy wybrać rower, który pasuje do twojego budżetu i stylu jazdy. Masz zamiar rejestrować losowe mile w weekendy? Chcesz wykorzystać swój rower do ćwiczeń? Czy planujesz w końcu wykonywać dalekie podróże, takie jak wieku lub wyścigu? Ramy rowerów drogowych mają określoną geometrię i elementy, przystosowane do każdego z tych celów, w każdej cenowej punkcie. Pomyśl o tym, jak masz zamiar korzystać z roweru i jak może chcesz rozwijać się razem z nim. (Na przykład: Może być, teraz można przejechać tylko 20 km, ale masz 75 mil charytatywna podróż). Następnie prace z lokalnym sklepem rowerowym, aby znaleźć odpowiedni wybór.


Najlepszy początkujący rowery dla dorosłych

Damski rower szosowy Liv z tropu 1 Kup teraz Szybkie damski rower szosowy, na którym dość wygodnie jeździć godzinami. Najlepszy elektroniczny rower Aventon Pace 350 $1,099.00 Kup teraz

Rower z przepustnicą i elektrycznej pedałem pomocy.

Najlepszy Rower Górski Rocky Mountain “Growler” 20 $999.00 Kup teraz

Dostępny pakiet ram i komponentów, który znajduje się powyżej jego przedziału cenowego.

Najlepsze Hybrydowe Rowery Marin lombard street 1 $499.00 Kup Teraz

Mocny podmiejskie aby, gdy you’re iść na złamanie karku.


2. Przygotuj

Znajdź idealny rower-to tylko połowa równania. Tam też jest kilka ważnych rzeczy, które będą potrzebne. Nowy kask-to jest najważniejsze i należy go nosić zawsze podczas jazdy. Kaski posiadają termin ważności, więc lepiej być bezpiecznym niż żałować i kupić nowy, zamiast sięgać do starego, wiszące w garażu. Nowe kaski spełniają amerykańskie normy bezpieczeństwa, dlatego spróbuj je wszystkie i wybierz ten, który najlepiej pasuje do twojej głowy, do twojego stylu i budżetu. Im bardziej kochasz, tym więcej będziesz chciał nosić.

Jeszcze nie do końca gotowy wyglądać zawodnik “Tour de France”? Bez problemów. Istnieje wiele marek, które robią świetną odzież rowerową dla jeźdźców rekreacyjnych, na przykład, kolekcja Bike Style od Pearl Izumi. Jeśli pragną wyglądać jak profesjonalista, możemy tam też накроем. Rowerowy zestaw (mike ‘ a, odpowiednie miękkie lapel spodenki rowerowe, spodenki i skarpety) bardziej аэродинамичен i wygodne na rowerze, niż inna odzież sportowa. Materiał odprowadza pot i pomaga regulować temperaturę ciała; dopasowany krój zmniejsza natarcie; a miękkie siedzenie (zamsz) chroni wrażliwe obszary od drogowej wibracji. Koszulki są dostępne w wyścigowym lub zrelaksowany przekrój, a także w nieskończonych kolorach i wzorach.

Chociaż oferujemy rozpocząć swoją wycieczkę rowerową ze standardowych płaskich pedałów i butów sportowych, to w końcu można przejść na samochodową wycieczkę rowerową buty i бесклипсные pedału. To połączenie butów i pedałów bezpiecznie blokuje nogi na miejscu, zwiększając skuteczność pedałowania i prowadzenie roweru. Odpinanie czasami to nie taka prosta sprawa, dlatego koniecznie poćwiczyć w warunkach polowych, gdy poczujesz się komfortowo. Inne ważne przedmioty obejmują niektóre narzędzia (wahacze opon, mini-pompa, zapasowe rurki i narzędzie wielofunkcyjne) i butelkę lub dwie wody. Można również wybrać rowerowy komputer, który przyda się do śledzenia przebiegu i poruszania się po trasach.


Zawsze Takie Niezbędne Narzędzia, Rower

Najbardziej cenne narzędzie , format pliku hxs-1.2 profesjonalny klucz imbusowy Zestaw $23.95 Kup teraz Najbardziej odpowiedni rower narzędzie. Najbardziej uniwersalny pompa Dual Charger Floor Pump $70.00 Kup teraz

Podwójna ilość do szybkiej inflacji.

Najlepszy Zestaw Pędzli Z Pięciu Części Pro Brush Set $18.00 Kup teraz

Wtrącaj się w każdą szczelinę.

Najlepsze Narzędzie Do Jasnych Części 1/4 Cala Napędu Klucz Dynamometryczny $24.87 Kup Teraz

Bardziej wytrzymałe części i większe bezpieczeństwo.


3. Stwórz nawyk

Swoje pierwsze kilka podróży mogą być sztywne-twoje ciało dostosowuje się do stresu zupełnie nowej działalności. Ale jak wszystko w życiu, prawdziwy postęp osiąga się, gdy ćwiczysz go przez dłuższy czas. Pierwszy krok, aby zrobić jazdę nawykiem, musi być realistyczne. Nie spodziewaj się, że w magiczny sposób staniesz się poranną człowiekiem tylko dlatego, że masz nowy rower, lub planujesz przejechać 100 km za wcześnie. Zacznij od małych i rozwijać stamtąd. Niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się jechać, ułożyć własny zestaw, napełnić butelki i dopompuj opony przed czasem. Przygotowanie i rozwiązanie wsiąść na rower czasami najtrudniejsza część-mała wstępne przygotowanie zapobiega usprawiedliwienia od tego, aby stanąć na drodze.

Inscenizacja cel długoterminowy-świetny sposób, aby pozostać zaangażowanym i śledzić swoje postępy. Można starać się jeździć określoną liczbę dni w tygodniu lub sprawdzić lokalną charytatywną wycieczkę, gran fondo, lub stworzyć swój własny długoterminowy cel przebiegu. Bądź bezpieczny

Wspominaliśmy już, jak ważne jest, aby nosić kask podczas jazdy, ale jest coś więcej, aby zachować bezpieczeństwo na rowerze, niż tylko chronić swoją głowę, zwłaszcza podczas globalnej pandemii. Niedawno zostały zaktualizowane wytyczne CDC, które polecają ” nosić tkaniny powłoki do twarzy w miejscach publicznych, gdzie trudno zachować inne środki społecznego dystansowania. Gdy jedziesz sam, zawsze noś ze sobą podstawowe narzędzie wielofunkcyjne, formularz dowodu tożsamości, pieniądze (dolary można użyć również jako but do opon) i telefon na wypadek sytuacji awaryjnej. Jak by nie było przykro to przyznać, czasami nie wszystko podróży idą tak, jak planowano-nie оказывайтесь застрявшими na poboczu drogi po wypadku lub z niemożliwa do zatwierdzenia mechanicznej maszyny bez pomocy.

Zawsze przestrzegać lokalnych przepisów ruchu drogowego podczas jazdy to zawiera pełną przystanek na wszystkich znakach stop i czerwonych światłach (nawet w czasie podróży), a także stosowanie odpowiednich ręcznych sygnałów przy zmianie pasa ruchu lub skrętu. Poza tym, nie myśl, że maszyna, która idzie za tobą, wiesz, że jesteś tam tylko dlatego, że jesteś na ich pasku. Im więcej wiesz swoje otoczenie, tym więcej można przewidzieć wszelkie kierowcy, nie zwracające uwagi lub zagrożenia na drodze.

 

Wyposażone w system wykrywania awarii i Pom liniowej.

Giro Eter $299.95 Kup Teraz

Cechy architektury MIPS powłoki i nowy ulepszony system wentylacji.

PLECY powietrza POC вентральная 250.00 $Kup Teraz

Cechy spin (koszenie uszczelki wewnątrz) uszczelka, aby zmniejszyć konsekwencje w razie wypadku.

Бонтрагер w XXX WaveCel 299.99 $Kup teraz

Cechy WaveCel€technologyâ”składany błony komórkowej, że wkładki wewnątrz kasku.


5. Znajdź Swój Styl Jazdy

Gdy spędzasz coraz więcej czasu w siodle, dowiesz się więcej o swoim osobistym stylu jazdy i preferencji. Może lubisz jeździć неконкурентно z grupą lub wolą udać się w pojedyncze przygody. Być może okaże się, że pragną uczestniczyć w wyścigach lub po prostu używasz swój rower, aby jeździć do pracy każdego dnia. Istnieją niezliczone sposoby jeździć i cieszyć się jazdą-po prostu trzeba trochę prób i błędów, aby znaleźć swój. W końcu, można również stwierdzić, że twój typ budowy ciała i talenty w naturalny sposób nadają się do określonego typu jazdy. Jeśli okaże się, że wspinać się w górę szybciej niż twoi znajomi, wspinaczka może stać się twoim filiżance herbaty. Czy można wyrwać się na “wyścig” na mieście podczas pobytu w czwartek wieczorem, sprint, prawdopodobnie twoja mocna strona. Być wszechstronnie rozwiniętym na rowerze-to jest zawsze celem, ale rozwijać swoje mocne strony (lub to, co ci się najbardziej podoba) – to najpewniejszy sposób, aby zachować przyjemność z jazdy na rowerze. Ponadto, jest to część sportu profesjonalnych rowerzystów, jak zwykle specjalizują się w jednym stylu, czy to sprint, wspinaczka lub próbę czasu.

6. (W końcu) Znaleźć grupę

Masz coś do powiedzenia o tym, aby odnaleźć wewnętrzną motywację regularnie jeździć konno, ale czasami małe dodatnie ciśnienie ze strony rówieśników przechodzi długą drogę. Jazda na rowerze jest wyjątkowy zarówno indywidualnych, jak i grupowych sportu. Można oczywiście jeździć i osiągnąć cele w pojedynkę, ale jak tylko społeczne dystansu do wykonania, jazda z grupą może zrobić to fizycznie łatwiej (można opóźnić siebie dla mniejszego oporu wietrze) i bardziej motywującym. W wielu miastach istnieją rowerowe grupy, które organizują grupowe wyjazdy bez lądowania, przeznaczone do szkolenia początkujących rowerzystów grupowej etykiety i pokazy lokalnych tras. Grupy te są zwykle związane z trasami rowerowymi sklepów, więc poproś pracowników kalendarz podróży lub zasoby, aby dowiedzieć się więcej. Szybko okaże się, że jazda na rowerze-to jest niesamowite, społeczny i wspierający sport. Cotygodniowe podróże grupowe mogą przyciągnąć do odpowiedzialności i daje dodatkowy impuls niezbędny do tego, aby przerzucić nogę przez siodło, gdy brakuje motywacji. Wielu ludzi w tych zorganizowanych podróży mają porady z wieloletniego doświadczenia, które są bardziej niż gotowi podzielić się-patrzeć, uczyć się i zadawać pytania. Michael Нистром – niezależny pisarz Michael Нистром-dwukrotny finiszer IRONMAN i były redaktor dziennika usługi Active Network, Muscle &Performance and Oxygen.

Dodaj komentarz