Rower elektryczny Aventon Pace 350 kosztuje jeden cent mniej niż wielki

Na wynos: Pace 350 to rower elektryczny klasy 2 z dużymi kołami, szerokimi oponami i wystarczająco długim zasięgiem (30 mil), aby biegać po mieście lub dojeżdżać do pracy – za (w końcu!) Mniej niż wielki .

  • Za 999,99 USD jest to obecnie jeden z najtańszych rowerów elektrycznych na rynku.
  • Jest to klasa 2, co oznacza, że ​​wspomaganie pedałowania osiąga maksymalną prędkość 20 mil na godzinę – i ma przepustnicę.
  • Otrzymujesz 7-biegowy układ napędowy, 27,5-calowe koła i 2,2-calowe opony.

Cena: 1000 $ (bez grosza)

Waga: 45,9 funta (M)

Kup teraz Zobacz 40 zdjęć


Jeśli przez te wszystkie lata interesowałeś się oknami roweru elektrycznego, teraz jest czas, aby wejść do środka i rozważyć zakup. Aventon Pace 350 po prostu ułatwił (podobnie jak w bardziej przystępnej cenie) przestać marzyć i rozpocząć jazdę. Za tysiąc dolców otrzymujesz e-rower klasy 2 (to znaczy, że osiąga prędkość 20 mil na godzinę i ma przepustnicę), 27,5-calowe koła, które poruszają Cię do przodu jeszcze szybciej, 7-biegowy napęd Shimano Tourney i pięć poziomów e-pomoc. Aventon twierdzi, że za jednym ładowaniem dostaniesz około 30 mil, w zależności od tego, jak używasz swojego Pace 350. (Tak jak w przypadku każdego e-roweru, biorąc pod uwagę wzniesienia, wiatr, tryb wspomagania, wagę rowerzysty i wszystkie inne fajne rzeczy , zasięg nie jest nauką ścisłą.)


Aventon Pace 350 Szczegóły

Styl: rower elektryczny, klasa 2, dojazdy / miasto / miasto

Materiał: podwójnie cieniowany stop aluminium

Napęd: Shimano Tourney 7-biegowy

Silnik: tylna piasta, 350- bezszczotkowy silnik o mocy

Akumulator: litowo-jonowy, 36 V z ogniwami Samsung

Zasięg: 20 mil na30 mil, deklarowany

godzinęTarcza: 44 t

Kaseta: 14-28 t

Rozmiar koła: 27,5 cala

Hamulce: tarcza mechaniczna Tektro z bezpiecznym czujnikiem odcięcia silnika

Opony: Kenda Kwick Seven. 5 e-oceniane, 2,2-calowe

Oczywiście, prawie zawsze, gdy coś jest tańsze niż droższe odpowiedniki, z pewnością pojawią się kompromisy – co nie znaczy, że Pace 350 nie nadaje się do tego zadania, oznacza to po prostu, że aby utrzymać cenę nisko, Aventon musiał znaleźć miejsca, aby zaoszczędzić pieniądze. Aby utrzymać 350 pod wielką kwotą, mówi wiceprezes Aventon ds. Handlu elektronicznego, Justin Christopher, firma wyposażyła go w bardziej ekonomiczne komponenty niż droższe Pace 500 (które przy cenie 1400 USD jest również ogromną transakcją). „Pace 350 będzie dobrym wyborem dla rowerzystów, którzy nie chcą lub nie potrzebują tak mocnego przyspieszenia jak Pace 500”.

Mimo to rower z pewnością jest na tyle energiczny, że można go spotkać z najlepszymi z nich. Szybka (ale niezbyt) z linii startu, stabilna podczas jazdy, nastawiona na umiarkowane (nawet lekko strome) podjazdy, wygodna wyprostowana pozycja i przepustnica do rozruchu. To nie jest dla rowerzystów typu wszystko albo nic, którzy chcą nadepnąć na gaz i pobić rekordy prędkości na lądzie; jest skierowany do zwykłych osób, które jeżdżą głównie ścieżkami rowerowymi, kolejowymi lub promenadami i potrzebują niewielkiej pomocy, gdy droga kieruje się ku niebu. Według Christophera Aventon spodziewa się, że 350 będzie jeździł na górnym końcu zakresu prędkości rzadziej [niż 500].

Tempo 350, 1099 USD KUPUJ TERAZ

 

  • Silnik klasy 2 (ma przepustnicę!)
  • Pięć poziomów wspomagania

 

  • Mechaniczne hamulce tarczowe nie są tak mocne jak hamulce hydrauliczne

Inny model roweru elektrycznego firmy Aventon (500)

Za dodatkowe 400 USD możesz wybrać model Pace 500, który jedzie 28 mil na godzinę (8 więcej niż 350) i jest wyposażony w Shimano 8-biegowy napęd Altus (jeden stopień i jedno przyspieszenie z 7-biegowego układu napędowego Shimano Tourney 350). 500 ma hydrauliczne hamulce tarczowe (w porównaniu z mechanicznymi tarczami 350), 500-watowy silnik napędzany piastą (w porównaniu z 350-watowym silnikiem 350) i akumulator 48v (350 to 36v). Oba modele mają tę samą ramę i geometrię i są dostępne w modelach przełożonych i innych niż ST (Aventon nazywa to tradycyjnymi). Model 500 jest dostępny w kolorze białym i celeste (przejściowym) oraz czarnym i piaskowym (nie ST); model 350 jest dostępny w kolorze białym i ametystowym (wersja przejściowa) i czarno-białym (bez ST). Oba modele przejściowe są dostępne w rozmiarach małych i średnich; tradycyjne modele są dostępne w małych, średnich i dużych rozmiarach.


5 rzeczy, które kochamy w Pace 350

Mechanical Discs

Mechaniczne hamulce tarczowe Tektro są wyposażone w czujnik awaryjnego odcięcia.

Ogromny wyświetlacz

Czytelny wyświetlacz LCD znajduje się z przodu i na środku.

Silnik z napędem w piaście

350-watowy bezszczotkowy silnik z napędem tylnym osiąga prędkość 20 mil na godzinę.

Kenda Kwick Rubber

2,2-calowe opony Kwick Seven.5 Sport są przeznaczone do rowerów elektrycznych.

Akumulator dolnej rury Półzintegrowany

akumulator pobiera szacunkowo 30 mil na jedno ładowanie.

Konfigurowalny wyświetlacz

Duży (3¾ x 2¼ cala) wyświetlacz, zamontowany na wsporniku, umieszcza wszystkie funkcje bezpośrednio przed Tobą, co ułatwia ich przeglądanie. Oprócz typowych danych, które musisz znać na temat rodzaju roweru, który może pozostawić Cię z dala od domu – pozostały czas pracy baterii, aktualna prędkość, tryb wspomagania i odległość podróży – zawiera również informacje o maksymalnej i średniej prędkości, przebiegu systemu, i czy włączony jest tryb chodzenia. Ekran ma opcję podświetlenia z trzema poziomami jasności, ostrzeże Cię, jeśli coś się pogniewa i oferuje dwa dzienniki odległości podróży (A i B). Przełączanie między wszystkimi tymi funkcjami odbywa się za pomocą przycisków w górę, w dół i M na jednostce sterującej. Dużo do zapamiętania. Na szczęście masz również możliwość dostosowania ekranu – za pomocą pięciu z sześciu funkcji – dzięki czemu w momencie włączenia wyświetla tylko to, czego chcesz. Lub po prostu obejrzyj przydatne wideo instruktażowe firmy Aventon.

Wyjątkowo niski przekrok Pace 350 jest idealny dla początkujących, noszących spódnice, zdenerwowanych Nellies i świateł stopu.

Jazda na Pace 350

Po pierwsze: na tym rowerze można jeździć w spódnicy. Wyjątkowo niski przekrok, dzięki całkowitemu brakowi górnej rury, sprawia, że ​​model 350 step-through to pestka, aby przejść przez nią. W rzeczywistości wszystko w 350 jest wygodne: ergonomiczne uchwyty, szerokie siedzenie, odchylona o 15 stopni kierownica, swobodna wyprostowana pozycja.

W przeciwieństwie do innych e-rowerów napędzanych piastą, które mogą wystartować z szarpnięciem, i niektórych e-rowerów z napędem pośrednim, które są trochę powolne, Pace 350 szybko, ale stale zwiększa prędkość, gdy tylko obrócisz korby. Ma pięć poziomów wspomagania pedałowania, ponumerowanych od 1 do 5 (nie ma tutaj wymyślnych nazw trybów), z najwyższym maksymalnym osiągnięciem prędkości 20 mil na godzinę i zerowym / włączonym działaniem jako tryb spacerowy (aby go włączyć, przytrzymaj strzałkę w dół przez 3 sekundy, a rower porusza się z prędkością 3,5 mil / h). Gdyby Aventon się tam zatrzymał, Pace 350 byłby uważany za rower elektryczny klasy 1. Ale przepustnica po lewej stronie kierownicy wpycha ją na terytorium klasy 2. Po prostu zacznij pedałować w dowolnym trybie wspomagania (z wyjątkiem chodzenia, ze względów bezpieczeństwa), przytrzymaj pedał gazu i ruszaj ze stałą prędkością 20 mil na godzinę (dawaj lub bierz). Naciśnij hamulce i wrócisz do miejsca, w którym zacząłeś (znowu ze względów bezpieczeństwa). Zacznij pedałować, aby ponownie włączyć przepustnicę. Kiedy już to zrozumiesz, przepustnica będzie użyteczną funkcją – zwłaszcza na niezakłóconych drogach wiejskich, gdzie znaków stopu jest niewiele – a nie uciążliwością, którą Twoim zdaniem może być przytrzymywanie kciuka podczas jazdy.

Strzałki w górę iw dół sterują trybem pomocy, opcją podświetlenia i funkcjami wyświetlania. Przepustnica przypominająca łopatkę kciuka utrzymuje stałą prędkość 20 mil na godzinę (dawaj lub bierz) bez pedałowania.

Jeśli jeździsz na tym rowerze z zamiarem sprawdzenia, jak szybko możesz jechać na płaskich powierzchniach, może się okazać, że marzysz o wyższych przełożeniach – 44×14 to najwyższe, jakie dostaniesz z tarczą 44t i kasetą 14-28. Ale to nie jest to, do czego został zaprojektowany Pace 350. Został zaprojektowany z myślą o zwykłym kolarzu. Według Christophera Aventon stwierdził, że typowy nabywca e-rowerów to ktoś, kto zmaga się na wzgórzach i potrzebuje dodatkowej mocy specjalnie, aby pomóc w tym wyzwaniu. „Specyficzny zakres na wolnym kole jest zdecydowanie skośny w kierunku niskich biegów, aby ułatwić podjazd, w przeciwieństwie do wyższych biegów dla prędkości maksymalnych” – mówi Christopher. Na łagodnych podjazdach, lekkich podjazdach, nawet krótkich i półstromych pokrytych kamieniami i koleinami, 350 zamków na górę z werwą. Ogólnie rzecz biorąc, jazda 350 jest zrównoważona i kontrolowana, a niski przekrok sprawia, że ​​niedoświadczeni e-rowerzyści zatrzymują się na światłach bez pocenia się.

Celem firmy Aventon nie było stworzenie wysokiej klasy e-roweru z wysokiej klasy komponentami i dopasowaną ceną. Jego celem było stworzenie niezawodnego, przystojnego, ekonomicznego e-roweru dla wielu z nas, którzy cierpliwie czekali na zabawę, ale najpierw muszą zapłacić rachunki. Na szczęście dla nas, udało się to bez wielkich poświęceń w jakości.


3 dzwonki rowerowe, które śpiewają uczciwe ostrzeżenie

ostatniego wezwania

klatce króla

Sztanga w

Odkręć tytanowy dzwonek, aby odsłonić kieliszek.

40 USD | King Cage

Kup teraz

Spacer Zamiennik

PDW Alexander

Graham Bell

Mocuje się do rury sterowej w miejsce przekładki.

25 USD | Amazon

Kup teraz

Cherry on Top

Spurcycle Wykonany

Dzwonek

ręcznie w USA, z dożywotnią gwarancją.

49 USD | Spurcycle

Kup teraz Pełna recenzja


jennifer sherry Jen jest zastępcą dyrektora ds. Testów w Bicycling and Runner’s World.

Dodaj komentarz