Zabierz swój lekki trening na zewnątrz na rowerze eliptycznym

/

Rowery eliptyczne do jazdy na świeżym powietrzu łączą w sobie ćwiczenia nao niskim stopniu uderzenia i swobodę wychodzenia na przejażdżkę na zewnątrz. A jeśli jesteś rowerzystą, który cierpi na bóle wynikające ze złej postawy, wypróbowanie roweru eliptycznego stanowi alternatywę dla zwykłej pozycji siedzącej, którą przyjmujesz na rowerze.

Wszyscy wiemy, że jazda na rowerze to świetny trening, ale nie oznacza to, że dużo czasu spędzasz w pozycji siedzącej. „Zginacze stawu biodrowego stają się napięte i słabe, a kręgosłup i ramiona pochylają się do przodu, co pogarsza złą postawę” – mówi Bradford Shreve, trener w Life Time Athletic w Sky NYC.

„Rower eliptyczny rozwiązuje te problemy, utrzymując postawę pionową. Zamiast być ściśniętym, pośladki i kompleks bioder mogą teraz robić to, co robią najlepiej – utrzymywać nas wyprostowanymi i generować siłę ”- mówi Shreve. „Ciało wraca do generowania napięcia i pochłaniania uderzenia w całym ciele, które efektywniej rozprasza i absorbuje uderzenie”.

A jeśli chcesz wybrać się na spokojną przejażdżkę ścieżką rowerową, odwrócić głowę podczas jazdy po drogach, aby poćwiczyć lub oderwać stawy od tych biegów jako sposób na cross-train, masz opcje pasujące do każdego celu, którego szukasz.

„Coraz więcej osób dostrzega korzyści płynące z utrzymywania wyprostowanej postawy i ogranicza pozycję siedzącą i siedzącą, gdy tylko jest to możliwe” – mówi Shreve.

Oto kilka najlepszych obecnie dostępnych na rynku rowerów eliptycznych.

/

Kup teraz

Rower na stojąco ElliptiGO przypomina ruch rowerowy, ale pozwala rowerzystom stać w pozycji stojącej. Kierowcy będą mieli osiem różnych poziomów oporu i mogą jechać z prędkością 12 mil na godzinę. Twarde pedałowanie może spowodować, że rowerzysta przekroczy 20 mil na godzinę. Za 800 USD otrzymujesz trening całego ciała (i po mieście) za całkiem niezłą cenę.

Kup teraz

Rowery Compact-Stride firmy ElliptiGo są dostępne w wersjach ARC 3, 8 i 24. Rowerzyści mogą wybrać żądane poziomy oporu, zgodnie z numerem modelu, i wybrać w zależności od rodzaju terenu, po którym będziesz jeździć. ARC 8 jest przeznaczony do jazdy po przeważnie płaskim terenie i łagodnych wzgórzach (do 5 procent nachylenia), a ARC 8 lub ARC 24 to opcje na każdą jazdę, w tym na terenie pagórkowatym (nachylenie od 20 do 30 procent). Prędkość przelotowa wszystkich trzech modeli wynosi 12 mil na godzinę, a rowerzyści mogą osiągnąć prędkość ponad 20 mil na godzinę.

Kup teraz

Rower ElliptiGO Long-Stride zapewnia eliptyczny charakter, a ruch przypomina bieganie, ale ta alternatywna alternatywa o niskim wpływie jest świetna dla każdego rowerzysty.

Rower Long-Stride jest dostępny w wersjach 3C, 8C i 11R, podobnie jak w przypadku roweru Compact-Stride. Wybierz 3C, jeśli planujesz jeździć po przeważnie płaskich drogach i łagodnych wzgórzach (do 5 procent nachylenia) lub 8C i 11R, jeśli chcesz jeździć w każdym terenie – w tym po wzniesieniach (nachylenie od 20 do 30 procent). Prędkość przelotowa wszystkich trzech modeli wynosi 15 mil na godzinę, a rowerzyści mogą osiągnąć prędkość przekraczającą 23 mil na godzinę.

Kup teraz

Ten trójkołowy eliptyczny rower jest dostępny w wersji z 3 lub 7 biegami i oba mogą działać z prędkością od 15 do 20 mil na godzinę. 3i ma trzy biegi (myśl: łatwy, średni i twardy). Model 7i ma 7 biegów, które pozwalają na pokonanie płaskiego terenu i stromych wzniesień. Oba rowery można łatwo złożyć do przechowywania i transportu. Jako bonus, StreetStrider można ustawić na stojaku wewnętrznym, aby stać się domowym urządzeniem eliptycznym.

KUP TERAZ

Jeśli szukasz treningu i czegoś w rodzaju roweru, sprawdź Halfbike. Jeśli chcesz pokonywać dłuższe dystanse lub pokonywać wzniesienia, Halfbike sugeruje jeździecowi sprawność fizyczną lub będzie to trudna walka. Jest krzywa uczenia się równowagi i jazdy na rowerze, ale to wszystko część zabawy. Halfbike ma trzy biegi i jest wykonany z wodoodpornej sklejki bukowej. Witryna Halfbike oferuje wiele filmów – od tego, jak złożyć rower, po załogę jeżdżącą na rowerze w różnych miejscach.

1 komentarz do “Zabierz swój lekki trening na zewnątrz na rowerze eliptycznym”

  1. Interesuje mnie zakup trójkołowego, eliptycznego roweru StreetStrider i3.
    Czy aktualnie oferujecie, a jeśli tak to w jakiej cenie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz