10 sposobów na jeszcze fajniejszy styl na pieska

Pozycja na pieska lub pozycja kolanowo-łokciowa to klasyka, która, zgodnie z sondażami Top Sexual Positions General, jest preferowana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Powodów popularności jest aż nadto. Główne i ogólnie akceptowane to:

  • Łatwość wykonania. Ta pozycja jest idealna do szybkiego seksu w dowolnym miejscu, nie tylko w sypialni.
  • Maksymalna głęboka penetracja.
  • Poczucie kontroli, że mężczyźni są tak podnieceni.
  • Doskonała stymulacja punktu G, co oznacza większą szansę na orgazm pochwowy u kobiet.

Ale nawet klasykę można i należy ulepszyć. Te wskazówki pomogą Ci spotęgować doznania i uniknąć kłopotów. W końcu styl na pieska jest nie tylko najbardziej ukochany, ale także najbardziej traumatyczny Lekarze ujawniają najbardziej niebezpieczną pozycję seksualną ze wszystkich pozycji seksualnych.

1. Wyjdź z sypialni

Korzystaj częściej z psiej prostoty. Uprawianie seksu z mężczyzną z tyłu jest wygodne prawie wszędzie: w kuchni, pod prysznicem, w namiocie. Zmiana scenerii może pomóc odświeżyć zmysły i wzmocnić zmysły.

2. Wypróbuj różne opcje

Styl na pieska to nie tylko „kobieta na czworakach, mężczyzna na kolanach z tyłu”. Istnieje mnóstwo wariacji na ten temat, z których każdy warto spróbować przynajmniej raz. Przyjrzyjmy się jeszcze kilku opcjom.

Pozycja żółwia

Kobieta klęczy z głową i klatką piersiową na podłodze i uniesionymi pośladkami. Mężczyzna trzyma partnerkę od tyłu za talię lub biodra.

Piękno polega na tym, że mężczyzna zyskuje jeszcze większą kontrolę, bo w pozie żółwia dziewczyna jest prawie unieruchomiona. Ale może dostosować kąt penetracji, poruszając biodrami.

Pozycja buldoga

Stojąc w pozycji kolanowo-łokciowej, kobieta maksymalnie wyciąga nogi. Mężczyzna penetruje trochę z góry, rozkładając kolana i jakby kucając. Dla równowagi trzyma się w talii lub ramionach partnera.

I znowu facet ma jeszcze większą kontrolę, jeszcze bardziej podrzędną pozycję dziewczyny. Skompresowane biodra sprawiają, że penetracja jest bardziej namacalna. To świetna opcja dla mężczyzn z małym penisem.

Skok żaby

Kobieta kuca, pochyla się do przodu i kładzie dłonie na podłodze. Mężczyzna przyłącza się z tyłu, jak w zwykłym psim stylu.

Cała inicjatywa jest w rękach mężczyzny. W wersji z żabą szczególnie wygodna będzie dla niego stymulacja łechtaczki.

Drabina do nieba

Opcja na pieska na schodach. To prawda, lepiej wstępnie przykryć schody dywanem, w przeciwnym razie nie da się uniknąć otarć na kolanach.

W tej pozycji kobiecie łatwiej jest dać „informację zwrotną” odpychając się rękoma. Wygodne jest jej pieszczenie się lub używanie wibratora. Również mężczyzna nic nie kosztuje, aby dać partnerce dodatkową przyjemność poprzez stymulację łechtaczki lub piersi.

Poza superwoman

Kobieta leży na brzuchu na łóżku, ręce wyciągnięte do przodu, nogi zwieszone. Mężczyzna wchodzi od tyłu stojąc, trzymając partnera za biodra.

Ta pozycja pozwala poeksperymentować z kątem penetracji. Opcja jest również dobra na ostry seks, a superkobieta oddaje się mężczyźnie absolutnie biernie.

3. Zadbaj o swoje kolana

Obtarcia i otarcia kolan to najczęstsza skarga miłośniczek psiego stylu. Upewnij się, że upuściłeś coś miękkiego na podłogę. Niech to będzie przynajmniej koszula, a lepiej – miękki dywanik lub poduszka.

4. Spokojnie z dzikimi tarciami

Głęboka penetracja może powodować nie tylko euforię, ale także bolesne odczucia u partnera. I własnie dlatego:

  • Długość kanału pochwy u kobiety jest zmniejszona ze względu na specjalny kąt nachylenia kości biodrowych.
  • Penis mężczyzny uderza z siłą w szyjkę macicy, powodując ból kobiecie.

W tym przypadku rozmiar penisa ma znaczenie: im jest większy, tym większe ryzyko dyskomfortu, a nawet kontuzji dla partnera. Nawiasem mówiąc, sam mężczyzna może cierpieć w przypływie namiętności – udział stylu na pieska stanowi 41% przypadków złamań Związek między pozycją seksualną a nasileniem złamania prącia.

Przed zwolnieniem hamulców wybierz optymalny kąt i głębokość penetracji i upewnij się, że nikt z Was nie czuje się niekomfortowo.

Patty Brytyjczyk

trener seksu, seksuolog kliniczny

Zacznij od powolnych, delikatnych pociągnięć zamiast pracować z penisem jak tłokiem. Czasami spowolnienie jest świetne. Ale wszystko zależy od anatomii.

5. Nie bądź bierny

Ta rada dotyczy dziewczynek. Tak, dominuje tu mężczyzna. Ale partner powinien również wykazywać oznaki życia: huśtać się energicznie, poruszać się w przód iw tył w rytm ruchów faceta, obracać biodrami.

6. Użyj poduszek

Umieszczając poduszkę pod brzuchem partnera (najlepiej w kształcie klina, ale każda inna wystarczy), uzyskasz jeszcze intensywniejszy efekt na punkcie G. Ale nie zapomnij o możliwych kontuzjach! Zacznij powoli i ostrożnie.

7. Stymuluj łechtaczkę i piersi

Większość kobiet nie może osiągnąć orgazmu Kobiece podniecenie seksualne: anatomia narządów płciowych i orgazm podczas stosunku z samej penetracji pochwy. Potrzebują dodatkowej stymulacji łechtaczki i piersi. W tym sensie styl na pieska otwiera szerokie możliwości. Dla mężczyzny siedzącego na plecach wygodnie jest wpływać na strefy erogenne swojej partnerki. A sama dziewczyna może pomóc sobie ręką lub wibratorem.

8. Umieść lustro

Według seksterapeutki i autorki książki Why Good Sex Matters, Nan Weisz, niektórym kobietom łatwiej jest osiągnąć orgazm, gdy ich partner nie widzi ich twarzy. To pozwala się zrelaksować i skoncentrować na własnych uczuciach. Jeśli nie jesteś jednym z nich i kontakt wzrokowy jest dla Ciebie ważny, uprawiaj seks w pozycji na pieska przed lustrem.

9. Zaopatrz się w smary

W psim stylu do pochwy dostaje się więcej powietrza, błony śluzowe mogą wysychać. Dlatego nie jest zbyteczne posiadanie pod ręką dodatkowego smaru. Pomoże również uzyskać płynniejszy poślizg.

10. Spróbuj seksu analnego

Przy regularnych treningach psów trudno jest uniknąć myślenia o seksie analnym. Dlaczego nie przełączyć się z jednego na drugie, jeśli obaj się zgadzają. Główne zasady:

  • Noś prezerwatywę, nawet jeśli para nie używa jej podczas seksu waginalnego. W odbycie żyją miliony bakterii, które gdzie indziej nie mają absolutnie nic do roboty.
  • Użyj specjalnego lubrykantu do seksu analnego. Penetracja bez przygotowania obfituje w mikropęknięcia i mikrourazy, ponieważ nie ma naturalnego smarowania.
  • Żadnych gwałtownych ruchów – rób wszystko powoli. Jest więc znacznie większa szansa, że wszystko pójdzie z hukiem. A przynajmniej bez przykrych konsekwencji.

Dodaj komentarz