11 zabawek, dzięki którym seks oralny będzie jeszcze fajniejszy

Zabawki do seksu oralnego można podzielić na dwie duże grupy: stymulatory wibracji i oroimitatory. Te pierwsze stosuje się w parach, aby dodać przyjemnych doznań. Te ostatnie przeznaczone są głównie dla samej przyjemności, choć nikt nie zabrania ich włączania do wspólnej gry miłosnej.

Czym są wibrostymulatory do seksu oralnego?

Doustne stymulatory wibracji to wszelkiego rodzaju nasadki, które przyczepia się do języka lub policzka i służą jako przyjemny dodatek do lodzika lub minetki.

Czas nieprzerwanej pracy takich urządzeń waha się od 30 minut do 2 godzin. To zwykle więcej niż potrzeba do osiągnięcia orgazmu – i to więcej niż raz. Większość nowoczesnych wibratorów do seksu oralnego jest ładowana przez USB. Zabawki muszą być używane ze specjalnymi jadalnymi lubrykantami na bazie wody.

Zasada działania stymulatorów wibracji jest w przybliżeniu taka sama: masują strefy erogenne podczas seksu oralnego. A urządzenia różnią się rodzajem i miejscem mocowania.

1. Dysza wibracyjna na policzku

Na policzku trzymany jest miniaturowy wibrator wykonany z silikonu medycznego, zakrywający go z obu stron. Podczas lodzika dysza wytwarza przyjemne wibracje, a efekt potęgują pryszcze.

Co kupić

 • Liliowy wibrujący nasadka policzkowa od Baile

2. Dysza wibracyjna na języku

Silikonowy miniwibrator jest przymocowany do czubka języka za pomocą miękkiego klipsa i tworzy dodatkowe ekscytujące doznania podczas minetki lub lodzika. Możesz również założyć nasadkę na palec i używać jej do masturbacji.

3. Dysza wibracyjna na szczęce

Urządzenie sugeruje fałszywą szczękę babci lub wycisk ortopedyczny do protetyki. Nakładany jest na dolny rząd zębów. Moduł wibracyjny mieści się dokładnie pod językiem i tym samym wnosi element zaskoczenia do zwykłego seksu oralnego.

Czym są symulatory seksu oralnego?

Łatwo zgadnąć, że oroimitatory to gadżety imitujące seks oralny, pozwalające obejść się bez pary. Jednocześnie nie ryzykujesz złamania karku. Pożądany efekt osiąga się na dwa sposoby:

 • za pomocą wibracji podobnych do rytmicznych ruchów języka;
 • metoda fal próżniowych, przypominająca ssanie.

Oreimitatory są zasilane bateryjnie lub ładowane przez USB i są zdolne do nieprzerwanej pracy przez średnio 30 minut do godziny. Wystarczy przymocować gadżet w wybranym miejscu, nacisnąć przycisk i zrelaksować się.

Jedyną rzeczą, o którą należy się martwić z góry, jest smar. Będziesz go potrzebował dużo, ponieważ nawet najbardziej zaawansowane urządzenia nie wiedzą jeszcze, jak się ślinić.

Wybierz lubrykant na bazie wody. Po pierwsze nie uszkodzi silikonu, z którego wykonana jest zdecydowana większość oroimitatorów. A po drugie, stworzy najbardziej realistyczne doznania.

Oryfikatory dla kobiet

Większość zabawek imitujących pieszczoty ust i języka przeznaczona jest dla kobiet i jest skierowana na łechtaczkę. Jest to niezawodny sposób na zadowolenie siebie, jeśli twój partner unika seksu oralnego lub chwilowo nie umawiasz się z nikim.

1. Super-młyn

Kilka silikonowych języków w wygodnym pudełku raczej nie zastąpi pełnoprawnego kunnilingus. Ale na pewno wprowadzą przyjemne urozmaicenie życia seksualnego tych, którzy preferują delikatną i lekką stymulację łechtaczki. Urządzenie pozwala na zmianę prędkości i kierunku obrotów.

Z minusów – języki nie wywierają nacisku na wrażliwe punkty. A jeśli jest to dla ciebie niezbędny warunek orgazmu, ta opcja raczej nie będzie ci odpowiadać.

Co kupić

 • Fioletowy stymulator wibracyjny łechtaczki firmy Sqweel
 • Stymulator łechtaczki z 5 wymiennymi końcówkami autorstwa Adriena Lastica

2. Wibrujący język

Zabawkę tę można zastosować nie tylko na łechtaczkę, ale również w inne miejsca o zwiększonej podatności. Dzięki szerokiemu kryciu miękki silikonowy język masuje jednocześnie wiele punktów. Ponadto gadżet umożliwia eksperymentowanie z prędkościami i różnymi trybami wibracji.

3. Masażer z językiem

Język otoczony miękkim silikonowym włosiem nadaje się do stymulacji łechtaczki i okolic, sutków i piersi, a także wszelkich innych wrażliwych obszarów – od uszu po pięty. Chociaż pierwotnie był pomyślany jako zabawka dla kobiet, mężczyzna może również lubić delikatny masaż swoich punktów erogennych.

Co kupić

 • Stymulator wibracyjny języka Baile

4. Pierścień łechtaczki

Aksamitny medyczny silikonowy pierścionek bardziej przypomina kosztowną biżuterię niż seks-zabawkę. Niemniej jednak wykonuje doskonałą pracę swojego głównego celu: imituje seks oralny na łechtaczce.

Gdy tylko łechtaczka znajdzie się wewnątrz pierścienia i naciśniesz przycisk, pod silikonową powierzchnią zaczną poruszać się małe kuleczki. Sprawiają wrażenie, że jesteś szybko, szybko dotykany czubkiem języka. Im mocniej naciskasz pierścień, tym intensywniejsza „mineta”.

Co kupić

 • Pierścień łechtaczki autorstwa Lelo

5. Stymulator próżniowy łechtaczki

Korzystanie z takiego gadżetu jest bardzo proste: wystarczy przymocować go otworem do głowy łechtaczki. Wtedy urządzenie zrobi wszystko samo. Twój najbardziej wrażliwy obszar zostanie objęty próżnią, gdzie będzie delikatnie, ale wytrwale pieszczony przez fale powietrza.

Ponieważ wszystko jest bezkontaktowe, wrażliwa skóra łechtaczki nie jest zagrożona otarciem i nie potrzebujesz żadnego lubrykantu. Urządzenie pozwala na zmianę intensywności uderzenia, aby opóźnić lub odwrotnie przybliżyć orgazm.

Co kupić

 • Stymulator próżniowy łechtaczki Womanizer
 • Próżniowy stymulator łechtaczki od Pink Rabbit
 • Satisfyer próżniowy stymulator łechtaczki

6. Stymulator łechtaczki z przyssawką

Ten gadżet nie jest stworzony do orgazmu, ale do podniecenia. Wyposażony jest w przyssawkę, która zakrywa okolice łechtaczki. Rolki masujące schowane są za przyssawką, imitując falujące ruchy języka. Delikatnie wpływając na wrażliwe punkty, pobudzają przepływ krwi do genitaliów.

Jak podają producenci, kobieta potrzebuje od 3 do 15 minut, aby zagotować się z podniecenia. Nawet jeśli wcześniej w ogóle nie miała ochoty na seks.

Oimitatory dla mężczyzn

Dla mężczyzn jest znacznie mniej opcji: być może dlatego, że zaawansowana technologia nie dojrzała jeszcze do wiarygodnej imitacji lodzika. Ale wciąż są nieśmiałe próby.

1. Masturbator z efektem „głębokiego gardła”

Urządzenie japońskich producentów wygląda jak plastikowy kubek. Aż trudno uwierzyć, że potrafi doprowadzić do wytrysku. Niemniej jednak tak jest.

Wewnątrz urządzenia znajduje się złożony mechanizm komór powietrznych i zaworów. To on zapewnia efekt głębokiego lodzika. Ściany wyimaginowanego gardła są wstępnie nasmarowane lubrykantem i usiane pryszczami dla silniejszego doznania. Według opinii użytkowników wyładowanie następuje dość szybko, a orgazm okazuje się jasny.

Zabawka przeznaczona jest do jednorazowego użytku. Jednak w praktyce stosuje się go dwa lub trzy razy. Wtedy smar się kończy, a komory powietrzne nie zapewniają już wystarczającej siły chwytu.

Co kupić

 • Masturbator głębokiego gardła Tenga

2. Sztuczne usta

Sztuczne usta to miękka rurka termoplastyczna połączona z wyjmowanym modułem wibracyjnym. Zamiast języka i zębów wewnątrz znajdują się liczne guzki. Przed użyciem wewnętrzną powierzchnię należy obficie nasmarować smarem. A następnie naciśnij przycisk i włącz fantazję.

Co kupić

 • Lovetoy Wibrujący Masturbator Usta
 • Wibrujący Masturbator Usta autorstwa Baile

Dodaj komentarz