13 gorących pozycji seksualnych dla grubych ludzi

Co wziąć pod uwagę przy wyborze pozycji seksualnej

Aby czuć się zrelaksowanym w łóżku, nie musisz wyglądać, jakbyś zdobył Grand Prix w ciasnych zawodach. Popularne pozycje mogą jednak nie dostarczać upragnionej przyjemności, jeśli nie uwzględniają Twojego ciała.

Kompletność może nieść ze sobą dwie komplikacje. Po pierwsze, duży brzuch u jednego lub obojga partnerów czasami utrudnia penetrację. Jeśli chcesz intensywnych tarcia, musisz dokładnie przemyśleć pozycję.

Po drugie, jeśli pełnoprawny partner jest na górze, temu poniżej może być trudno. Ten problem zostanie rozwiązany, jeśli wybierzesz pozę, w której druga strona nie unosi ciężaru pierwszej. Partnerzy w ciele powinni szczególnie uważać na postawy, w których mężczyzna trzyma ich w ramionach: należy jednak świadomie podchodzić do akrobatyki z dowolnym ciężarem.

Podczas intymności możesz używać dowolnych zabawek erotycznych, ale jeśli rozważasz zakup specjalnych mebli (takich jak huśtawka erotyczna), pamiętaj, że mają one ograniczenia wagowe. Projekt musi być w stanie wytrzymać nie tylko ciebie, ale także twojego partnera. To samo dotyczy seksu na stole.

To tylko ogólne zastrzeżenia: twój konkretny scenariusz seksualny może nie pasować do pudełka. Dopasuj klasykę do swoich kształtów. Poszukaj nowych, niestandardowych ruchów i wypróbuj wszystkie pozy, które są wygodne. Polecimy te, które z największym prawdopodobieństwem sprawią przyjemność.

1 komentarz do “13 gorących pozycji seksualnych dla grubych ludzi”

Dodaj komentarz