5 ważnych faktów, które mogą fundamentalnie zmienić Twój związek

Dalsza narracja budowana jest w nieco ironiczny sposób. Moim zdaniem to najlepszy sposób na poruszanie soczystych tematów. 😉

Ile czasu mężczyzna powinien poświęcić na prace domowe

Około połowa czytelników wikijak.pl to kobiety. To dla nich popełnię przestępstwo przeciwko sobie i opowiem o bardzo zabawnych statystykach, które zmienią utarte wyobrażenia o sprzątaniu , gotowaniu i życiu domowym w ogóle. Mam nadzieję, że mężczyźni mi wybaczą, a moja żona po prostu nie zobaczy tych linii. 🙂

Pracownicy Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) badali różnice między płciami w różnych krajach, a pomiędzy nimi obliczyli , ile nieodpłatnej pracy domowej wykonują mężczyźni w różnych krajach świata. Najbardziej odpowiedzialni byli Słoweńcy. Orą dla dobra rodziny przez prawie dwie godziny dziennie. Z drugiej strony Hindusi nie przejmują się zbytnio: idź, w ciągu 19 minut ich ręce nie mają czasu, aby je posmarować.

Drogie panie, wyciągaj wnioski organizacyjne, organizuj rewolucje i szukaj sprawiedliwości domowej.

Jak sen wpływa na popęd seksualny u kobiet

„Czy dobrze dzisiaj spałeś? Ile godzin leżałeś w łóżku?” – te pozornie zupełnie niewinne pytania, które wypłynęły z ust bystrego mężczyzny, mogą sugerować wieczorny seks . Co za bezsens? Naukowcy z University of Michigan odkryli , że każda dodatkowa godzina snu zwiększa prawdopodobieństwo aktywności seksualnej kobiety następnego dnia o 14%. Naukowcy przeanalizowali pamiętniki nocnego odpoczynku i życie seksualne 171 studentek. Średni czas snu wynosił 7 godzin 22 minuty. Dziewczęta, które odpoczywały więcej niż przeciętnie, częściej doświadczały popędu seksualnego i częściej się kochały .

To odkrycie potwierdzają inne badania, które pokazują, że brak snu i słaba jakość snu są związane z problemami w sypialni.

Więc, chłopaki, zaplanujcie popołudniowe polowanie na uczniów drugiego roku w bezsenną sobotę. A zmęczony piątek zostaw na dobry film, piwo i pyszną przekąskę .

Jak uszczęśliwić zamężną kobietę

Oczy kobiet mogą błyszczeć z różnych powodów: na widok kotka , umytych naczyń, różowego iPhone'a. Oczywiście wyróżnia się iskierka zadowolenia z życia seksualnego. Ale gdzie jest minimum, które powinieneś regularnie sprawdzać? Odpowiedzi na to pytanie udziela M. Gary Neuman, znany amerykański konsultant ds. stosunków rodzinnych , autor kilku popularnych książek i magister zdrowia psychicznego. Zdaniem eksperta, 11 razy w miesiącu jest ten sam ceniony batonik.

Naukowiec zbadał zwyczaje seksualne 400 kobiet w kontekście tego, czy uważają swoje życie małżeńskie za szczęśliwe. Jak się okazało, w nieudolnym małżeństwie (przepraszam za tautologię) kontakty seksualne zdarzały się tylko 3-4 razy w miesiącu, a o udanym małżeństwie już czytaliście. Gdzie jest efekt, a gdzie przyczyna – trudno powiedzieć, ale liczby są ciekawe.

Mężowie raz na trzy dni wznoszą sztandar i szturmują żonę dla jej dobra.

Jak wzmocnić więzi w parze?

Nie jest tajemnicą, że dobry barszcz i polne kwiaty wzmacniają relacje. Może się jednak zdarzyć, że jakiś kucharz gotuje zupę lepiej niż ty, albo na horyzoncie pojawi się biznesmen z różami zamiast stokrotek. Jak zachować bratnią duszę? Na ratunek przyjdzie nauka i jej odkrycia w dziedzinie procesów hormonalnych w organizmie, a mianowicie psychotropowe działanie oksytocyny.

Niemieccy naukowcy przeprowadzili odkrywczy eksperyment wskazujący na siłę wiążącą oksytocyny w już uformowanej parze. Grupę niewolnych mężczyzn podzielili na dwie części, z których jednej wstrzyknięto oksytocynę, a drugiej – placebo. Potem do każdego uczestnika powoli zbliżała się seksowna drobnostka. Badani zatrzymali jej podejście w dogodnej dla siebie odległości. Jak się okazało, mężczyźni pod wpływem hormonu woleli pozostać 10-15 centymetrów dalej. A wszystko dlatego, że jest obcą. Wnioski nasuwały się same: substancja biologicznie czynna zwiększa odpowiedzialność wobec bliskich, a relacje oparte na zaufaniu i zasady moralne stają się coraz silniejsze.

Paul J. Zak, jeden z najsłynniejszych badaczy oksytocyny, w swoim przemówieniu TED przedstawia prosty i skuteczny sposób na zwiększenie uwalniania hormonów: wystarczy się przytulić. I podaje konkretną liczbę – osiem razy dziennie.

Dlatego panie i panowie uzupełniaj powitalne klaskanie w pośladki i ciągnięcie za brodę najbardziej banalnymi uściskami.

Czy jest sens w sekstingu?

Rosja jest jednym z dwudziestu najbardziej aktywnych konsumentów treści znanego na całym świecie pornbanku PornHub. Oczywiście są to wszyscy teoretycy nastolatków. Zobaczą wystarczająco dużo wulgaryzmów, a potem zaangażują się w sexting – przesyłają sobie nawzajem wszelkiego rodzaju wulgaryzmy za pośrednictwem sieci społecznościowych i komunikatorów internetowych. Niech tak będzie!

Nie spiesz się z stygmatyzacją młodych ludzi, nie wszystko jest takie proste. Na przykład amerykańscy naukowcy z Drexel University przeprowadzili ankietę wśród 870 dorosłych i odkryli , że intymna korespondencja ma swoje zalety: niektórzy ludzie, którzy regularnie wysyłają i odbierają „dorosłe” wiadomości lub zdjęcia, mieli wyższy poziom satysfakcji seksualnej. To prawda, badacze zastrzegają, że narzucenie sekstingu parze przez jednego z partnerów „nie chcę” ma odwrotny skutek: związek się pogarsza.

Należy pamiętać, że miłość jest ulotna. Dlatego angażuj się w sexting za pomocą usług z automatycznym i nieodwracalnym usuwaniem historii.

Dodaj komentarz