6 wygodnych pozycji seksualnych ze związanymi rękami

Co musisz wiedzieć przed seksem ze związanymi rękami

 1. Zacznij od zasady tak. Oznacza to, że obaj uczestnicy przyszłej gry muszą bezpośrednio i jednoznacznie zgodzić się na zaangażowanie się w ten konkretny rodzaj seksu. Jeśli chociaż jeden z partnerów jest przeciwny takim eksperymentom lub mocno w nie wątpi, należy porzucić pomysł.
 2. Omów zasady i granice. Zgódź się, który z was chce być połączony, a kto chce dominować. Określ, co jest dopuszczalne, a co nie. Na przykład możesz z góry powiedzieć sobie, co jest w tym przypadku przeciw seksowi oralnemu lub analnemu. Albo zabroń bicia.
 3. Zgadzam się na słowo stop. Nie jest faktem, że w poprzednim akapicie weźmiesz pod uwagę absolutnie wszystkie sytuacje, które mogą pojawić się podczas prawdziwego seksu. W każdej chwili powinieneś mieć możliwość przerwania niewygodnej gry.
 4. Odbierz ekwipunek. Sztywna pleciona lina nie sprawdzi się za pierwszym razem: może zranić delikatną skórę dłoni. Wybierz coś miękkiego. Może to być jedwabny szal, pończochy skręcone w warkocz, futrzane kajdanki lub specjalne elastyczne mankiety na rzepy z sex shopu.
 5. Wybierz lokalizację. Nie sprawdzą się dywan, sofa, miękkie bezramowe krzesła, łóżko z solidnym drewnianym wezgłowiem. Partner będzie musiał być przynajmniej z czymś związany. Do takich zabaw idealnie sprawdzą się klasyczne łóżka ze sztywną metalową ramą.
 6. Zaopatrz się w smar. Jest to generalnie uniwersalna rada, bez względu na to, jaki rodzaj penetracji planujesz uprawiać. Zawsze istnieje ryzyko, że pochwa kobiety nie zapewni wystarczającego nawilżenia. Aby dobrze się bawić i nie rozpraszać się podczas procesu, ważne jest, aby mieć pod ręką lubrykant.

Co kupić

 • Futrzane kajdanki firmy Shots Media
 • Kajdanki na rzepy z karabinkami z filmu "Zmierzch Bogów"
 • Bezkluczowe silikonowe kajdanki firmy A-Toys
 • Kajdanki wykonane ze skóry naturalnej z elektrostymulacją firmy Shots Media BV
 • Ekscytujący smar na bazie wody firmy Lubry GmbH
 • Zestaw stymulujących lubrykantów żelowych firmy BioMed
 • Stymulujący smar kokosowy System Jo
 • Bezwonny smar na bazie silikonu od Swiss Navy
 • Еsmar na bazie oleju ska

W jakiej pozycji uprawiać seks ze związanymi rękami

Oto najwygodniejsze opcje. Pamiętaj, aby rozmawiać na bieżąco. Nie milcz, jeśli czujesz się niekomfortowo. Zapytaj swojego partnera o jego uczucia. To jest ważne.

1. Pozycja misjonarska

Najbardziej oczywista i najłatwiejsza do wykonania opcja. Dziewczyna leży na plecach, zarzuca ręce za głowę i rozkłada nogi. Partner przywiązuje jej kostki i nadgarstki do ramy łóżka.

W tej pozycji możesz zarówno uprawiać klasyczny seks waginalny, jak i sprawić swojej partnerce minetkę lub sprawić jej przyjemność zabawkami. Aby wzmocnić wrażenie, zaproś dziewczynę do zawiązania oczu.

Uwaga 8 pozycji seksualnych bondage od prostych do ekstremalnych ! Kiedy ręce są uniesione nad klatkę piersiową przez dłuższy czas, dodatkowo obciąża to serce: musi ono pompować krew bardziej niż zwykle. Dlatego nie daj się ponieść tej grze zbyt długo. I upewnij się, że podpórki pod nadgarstki nie są zbyt ciasne ani nie uciskają dłoni.

2. Amazonka

Jest to pozycja odwrotna do poprzedniej. Mężczyzna leży na plecach z rękami za głową. Partner przywiązuje nadgarstki do wezgłowia lub po prostu wiąże je razem. Nogi można przymocować po przeciwnej stronie ramy lub poprosić o zgięcie kolan.

Dziewczyna siedzi na partnerze okrakiem. To ona całkowicie kontroluje proces, dostosowując tempo, kąt i głębokość wejścia.

W tej pozycji możesz pieścić swojego partnera, przyciskając do niego klatkę piersiową. Istotne jest również zalecenie opaski na oczy.

3. Żaba

Dziewczyna kładzie się twarzą w dół na brzuchu i wyciąga przed siebie ramiona. Mężczyzna wiąże jej nadgarstki (przywiązanie do łóżka jest opcjonalne). Następnie unosi biodra partnerki, pomagając jej uklęknąć i przesuwając związane nadgarstki w dół – tak, aby znalazły się między kostkami. Ramiona dziewczyny pozostają na łóżku.

Następnie mężczyzna wchodzi od tyłu lub pieści językiem swoją partnerkę. Ważne jest, aby trzymać biodra dziewczyny, aby zapewnić stabilność w pozycji.

4. Złapany łania

Dziewczyna leży na plecach iw tej pozycji podnosi ręce do góry i zgina nogi w kolanach, przyciskając je do piersi. Mężczyzna związuje razem nadgarstki i kostki.

Ta pozycja jest dobra zarówno do regularnego seksu penetracyjnego, jak i eksperymentowania z zabawkami lub minetą.

5. Na krześle

Partner bierny siedzi na krześle z podłokietnikami (dziewczyna lub mężczyzna – sam decydujesz). Następnie dominujący przywiązuje ręce i opcjonalnie kostki do krzesła.

Co więcej, aktywny partner może pieścić przywiązanego językiem. Lub uprawiaj regularny seks. Jeśli dominującą jest dziewczyna, siada okrakiem na mężczyźnie. Jeśli wręcz przeciwnie, partner będzie musiał uklęknąć przed partnerem w celu penetracji (w tym przypadku musi usiąść na krawędzi krzesła).

Ze względów bezpieczeństwa przysuń oparcie do ściany. Dzięki temu nie przewrócisz się, jeśli za bardzo się poniesiesz.

6. Przechylony

Ta pozycja jest dla najbardziej elastycznych. Dziewczyna rozkłada nogi na szerokość ramion i pochyla się, opuszczając ręce. Mężczyzna przywiązuje jej nadgarstki do kostek i wchodzi od tyłu.

Stojak może być szeroki lub wąski (gdy stopy są blisko siebie). W drugim przypadku pochwa będzie ciaśniejsza, co oznacza, że obie uczestniczki będą odczuwać żywsze doznania. Ale wybór opcji zależy od elastyczności dziewczyny i umów partnerów.

Dodaj komentarz