7 powodów, aby spróbować seksu z zawiązanymi oczami

Podobnie jak w przypadku wszystkich gier erotycznych, istnieje kilka ważnych zasad:

  • Zasada jest taka. Przed przystąpieniem do intymnych eksperymentów upewnij się, że Twój partner podziela Twoje pragnienia.
  • Zatrzymaj regułę słowa. Przygotuj się na natychmiastowe przerwanie gry, jeśli Twojemu partnerowi się to nie spodoba i poinformuje o tym, wypowiadając wcześniej ustalone słowo (np. „czerwony”).
  • Zasada granic. Porozmawiaj ze swoim partnerem, jakie czynności seksualne uważa za niedopuszczalne i nie przekraczaj tej granicy.

Jeśli wszystko jest w porządku z wzajemnym szacunkiem w Twojej parze, pomysł spróbowania seksu z zawiązanymi oczami z pewnością przypadnie Ci do gustu. Co więcej, taka gra ma co najmniej siedem przyjemnych bonusów.

1. Seks sprawi, że poczujesz się intensywniej niż kiedykolwiek.

Opaska na oczy tymczasowo uniemożliwia osobie widzenie. Po utracie jednego ze zmysłów (naukowcy nazywają to stanem deprywacji sensorycznej Effects of Sensory Deprivation / Proceedings of the Royal Society of Medicine ), mózg stara się to zrekompensować poprzez zwiększenie wrażliwości na inne bodźce.

Dotyk, szept, zapach i smak pod bandażem są odbierane znacznie ostrzej niż zwykle. A gra seksualna będzie wydawała się jaśniejsza i bardziej zmysłowa.

Co kupić

  • Elastyczna skórzana luksusowa maska na oczy
  • opaska na oczy gruba biała opaska na oczy
  • Teatr Toyfa z piór strusia łaskotanie
  • Czarna wiecha-puff z czubkiem serca

2. Łatwiej będzie Ci osiągnąć orgazm.

Ponieważ osoba z zasłoniętymi oczami nie widzi, co zamierza zrobić partner, każdy ruch staje się niespodzianką. Człowiek jest zawsze w oczekiwaniu na następny dotyk, jego układ nerwowy jest napięty. A to promuje JM Schober, D. Pfaff. Neurofizjologia podniecenia seksualnego / Najlepsza praktyka i badania kliniczne Endokrynologia i metabolizm poziom podniecenia seksualnego i przyspiesza orgazm.

3. Pozbędziesz się niezręczności

Małe dzieci, gdy się boją, chowają się pod kołdrą. Dorośli czasami robią to samo: na przykład dziewczyna, niepewna piękna swojego ciała, woli uprawiać seks tylko po ciemku – żeby mężczyzna nie widział fałd i się nie zawiódł.

Bandaż to sposób na „zgaszenie światła” dla jednego z partnerów. Zmniejsza to poziom niepokoju, wyzwala psychicznie, intymne radości stają się bardziej wolne.

4. Możesz łatwo zrobić krok w kierunku nowych technik.

Często bandaż to tylko kawałek miękkiej szmatki. Jeśli osoba zgodziła się założyć go na oczy, łatwiej będzie mu zaakceptować np. ograniczenie ruchomości. Czyli tym samym kawałkiem materiału można zawiązać nadgarstki (doprecyzujmy: pamiętasz zasadę „tak” i granice?).

Nawiasem mówiąc, seks z zawiązanymi oczami może być pierwszym zgrabnym krokiem do BDSM. Chyba że, oczywiście, oboje chcecie spróbować tej praktyki seksualnej.

Dodaj komentarz