8 rzeczy do zrobienia z jej łechtaczką

Łechtaczka jest prawdopodobnie najbardziej wrażliwą częścią kobiecego ciała. W samej jego głowie koncentruje się ponad 8000 zakończeń nerwowych. Dla porównania: to około dwa razy więcej niż w męskim penisie.

Łechtaczka reaguje tak ostro na dotyk, że 67% dziewcząt woli, by mężczyzna pieścił okolicę w pobliżu, a nie swój. Zostało to stwierdzone w badaniu Women's Experiences with Genital Touching, Sexual Pleasure and Orgasm: Results From a US Probability Sample of Women w wieku od 18 do 94 lat, opublikowanym w amerykańskim czasopiśmie Sex and Marital Therapy. Ponadto 1055 ankietowanych kobiet w wieku od 18 do 94 lat szczegółowo opisało, jakie ruchy i dotykanie łechtaczki sprawia im największą przyjemność. Oto krótkie podsumowanie.

1. Krążenie dookoła

Kiedy badacze zapytali kobiety o ich ulubione techniki seksualne, trzy czwarte ankietowanych wspomniało o następujących rzeczach. Nie lubią, kiedy mężczyzna bezpośrednio stymuluje łechtaczkę. Ale to jest niezwykle ekscytujące, gdy partner krąży wokół niego: ostrożnie i delikatnie pisze kółka na skórze. Możesz to zrobić jednym lub dwoma palcami lub językiem – efekt jest równie magiczny.

2. Dodaj światło, jakby przypadkowy dotyk

Kiedy piszesz kółka jedną ręką lub językiem, palcami wolnej ręki, zasugeruj przyszły orgazm: od czasu do czasu, jakby przez przypadek, dotknij głowy łechtaczki. Na przykład spróbuj lekko go dotknąć. To nada rytm skurczom łechtaczki, które są podstawą orgazmu łechtaczkowego.

3. Znajdź wrażliwą stronę

To samo badanie wykazało, że 4 na 10 kobiet miało wyższą wrażliwość łechtaczki po jednej stronie, prawej lub lewej. Dlatego zaczynając pieścić, poproś kobietę, dotykając której strony daje ona bardziej żywe doznania. A może warto dowiedzieć się eksperymentalnie.

4. Rysuj językiem

Pracę z łechtaczką można zamienić w zabawę, używając wyobraźni. Na przykład wyobraź sobie, że rysujesz płot: przesuwaj palcem lub językiem w łechtaczce od dołu do góry, jak deska do budowania po desce. Drugą opcją jest symulacja palca lub języka okrężnego ruchu wycieraczki z boku na bok.

5. Pamiętaj o głębokości

Zwykle mężczyźni dotykając łechtaczki skupiają się tylko na jej zewnętrznej, wypukłej okolicy. Ale ten narząd ma również wewnętrzną część ukrytą pod skórą: jego dwie nogi sięgają do 10 cm w głąb ciała.

Ich wrażliwość jest niższa niż głowy. Nie należy jednak zapominać również o nogach. Delikatnie, ale wytrwale masuj palcami miejsca po obu stronach łechtaczki, znajdujące się 3-5 centymetrów poniżej (bliżej odbytu) jej głowy.

6. Graj jak harmonijka

Uformuj „o” ustami i chwyć głowę łechtaczki. Pogłaszcz go językiem, a następnie zacznij delikatnie wdmuchiwać w niego powietrze – tak jakbyś grał na harmonijce ustnej. Ciepły, wilgotny oddech i generowane wibracje sprawiają, że kobiety czują się niesamowicie dobrze.

7. Użyj wody

Zabawę łechtaczką można rozpocząć w łazience. Używając ręcznego prysznica, delikatnie masuj wewnętrzną stronę ud i okolice łechtaczki ciepłą wodą pod delikatnym naciskiem, czasami dotykając głowy.

8. Masuj swojego penisa

To jedna z najbardziej ekscytujących (według samych kobiet) technik. Użyj własnego penisa w stanie erekcji, aby masować łechtaczkę i obszar wokół niej. Możesz go podnieść jak wibrator. Podczas pieszczot od czasu do czasu unieś kaptur penisem – mały pasek skóry, który zakrywa górną część łechtaczki. To da kobiecie szczególnie żywe wrażenie.

Dodaj komentarz