8 zasad seksu na świeżym powietrzu

Komary i wędrowcy są już aktywni, co oznacza, że nadszedł czas, aby porozmawiać o seksie na świeżym powietrzu. Przeanalizowałem swoje doświadczenie i doszedłem do wniosku, że jeśli będziesz przestrzegać poniższych zasad, to wszystko pójdzie lepiej niż w domu.

1. Upewnij się, że nikogo nie ma w pobliżu

Seks w naturze jest w stu procentach ekstremalny. Nie ma zamykanych drzwi i przynajmniej tekturowych ścian. Ale są przypadkowi przechodnie i przyjaciele (jeśli jesteś z nimi w naturze). Wybierz miejsce z dala od ciekawskich oczu i uszu. Możesz uciec od znajomych do lasu – gdzie dzieci z najbliższego pikniku nie mogą biegać. Jest mało prawdopodobne, abyś chciał się zarumienić i wciągnąć spodnie w najbardziej nieodpowiednim momencie.

2. Znajdź wygodne miejsce

O tak, na początku myślisz, że ta gałąź pod łupem tak naprawdę nie przeszkadza, albo kamienie nie wbijają się wystarczająco w każdą część ciała, która dotyka ziemi. Ale miną trzy minuty i zacznie się kolejna piosenka: mózg podskoczy z przyjemnością do „Cholera, ale dlaczego to takie niewygodne” i będziesz musiał przejść przez tę wciąż ciernistą drogę do orgazmu.

Doceń powierzchnię, która chwilowo zastąpi dla Ciebie wygodne łóżko. Jak to wygląda? Piasek, gałązki, kamienie to zły pomysł. Zwłaszcza nie powodzenia temu, który będzie poniżej. Więc weź dmuchany materac (ale jakoś za bardzo oswaja ten proces) lub gruby koc.

3. Pomyśl o higienie

W lesie nie ma mowy o duszy, a już czujesz trochę ognia i potu. Zgadzam się, czasami jest sexy. Ale wtedy trzeba pomyśleć o tym, jak oczyścić się z nadmiaru tłuszczu, śladów trawy czy nasienia. Kup więc z wyprzedzeniem duże opakowanie chusteczek do higieny intymnej i weź butelkę wody.

4. Wyeliminuj możliwe czynniki drażniące

Komary, pająki, osy i inni mieszkańcy lasu prędzej czy później Cię wyprzedzą. Więc radzę wejść do namiotu. To jedyna rzecz, która cię uratuje.

Nie należy smarować środkiem odstraszającym owady: jeśli chcesz pocałować coś innego niż usta, na pewno poczujesz gorzki smak.

Zawsze zabijałem zwierzęta, aż w pewnym momencie podczas seksu w naturze podszedł do nas pies z pobliskiego pikniku. Śmialiśmy się oczywiście, ale co do bliskości na zewnątrz namiotu, nie da się mnie przekonać.

5. Rozważ warunki pogodowe

Seks w deszczu jest romantyczny, seks w gorącym słońcu jest filmowy, seks na śniegu jest ekstremalny. A potem jest do bani: będziesz miał zimne lub spalone ciało. Jeśli twój seks jest tak niesamowity, że możesz sobie z tym poradzić, zrób to. Jeśli nie, wybierz miejsce w cieniu, osłonięte od deszczu baldachimem lub użyj namiotu.

6. Nie zapomnij o bezpieczeństwie

Seks w naturze jest domyślnie traumatyczny. Problemy mogą być różne: od ugryzień różnych zwierząt (na przykład moja najlepsza przyjaciółka została ugryziona w pachwinę przez kleszcza) po nieostrożne ruchy podczas ekstazy, prowadzące do siniaków i kontuzji. Oceń swoje otoczenie, przechylenie ciała i wszystko, co możesz znaleźć w swoich rękach. Jeśli potrafisz przeżyć otarcia i siniaki, to rany od leżącej nieopodal szyby są już takie sobie. Dlatego rozejrzyj się po okolicy i wybierz coś, co jest bezpieczniejsze.

7. Nie przesadzaj z alkoholem

Na pewno wymażesz wszystko, co właśnie przeczytałeś w swojej głowie, jeśli będziesz pijany.

Alkohol szepcze: „Och, och, myślisz, ostre kamienie! Usiądź, to seks!” Dopiero rano musisz posprzątać konsekwencje.

Istnieją dwie opcje: wypić trochę, aby kontrolować sytuację, lub przygotować wszystko wcześniej. Tak, seks może być spontaniczny. Ale jeśli jest choćby najmniejsza szansa, że będziesz miał intymność, przygotuj się na to. Rozłóż koc i połóż obok niego serwetki. Jeśli nie ma seksu, po prostu spakuj swoje rzeczy, a jeśli wszystko się wydarzy, podziękujesz sobie nie raz.

8. Wybierz odpowiednie pozy

W seksie w naturze zawsze będzie rodzaj ofiary – ten, który jest z dołu. Plecy tej konkretnej osoby będą wtedy w wesołych znakach wszystkiego, co było na ziemi. Dlatego najwygodniejszą pozycją jest, gdy mężczyzna siedzi na tyłku, a dziewczyna na górze. Dzięki temu ciało ma minimalny kontakt z kocem leżącym na ziemi, co oznacza, że uszkodzenia od kamieni i gałęzi będą mniejsze. Ponadto jest to bardzo fajna pozycja, w której dziewczyna sama może kontrolować głębokość i częstotliwość tarcia, dzięki czemu łatwiej będzie osiągnąć orgazm.

Jest jeszcze jedna opcja – pozycje stojące. Najważniejsze tutaj jest dopasowanie wzrostu jak yin i yang, ponieważ partnerzy o różnicy powyżej 10 cm będą musieli wić się z ugiętymi kolanami i na palcach. I tak, musisz się o coś oprzeć, a na pobliskich drzewach prawie na pewno są pająki, ostre gałązki i inne radości natury, więc wybierz poziom ekstremalności, z którym sobie poradzisz.


Którą z tych wskazówek należy się kierować, a którą nie – wybierz na podstawie własnych preferencji. Ponieważ sprzątanie skutków namiętności, która narosła w lesie, wywołuje pewien dreszczyk emocji. Po prostu spróbuj je jakoś zminimalizować, aby nie żałować tego, co zrobiłeś, ale chcieć to powtórzyć.

Dodaj komentarz