Co musisz wiedzieć o ustalaniu, zanim spróbujesz

Co to jest ustalanie

Pegging A Beginner's Guide to Pegging to rodzaj seksu analnego, w którym główną rolę odgrywa kobieta: za pomocą wibratora (straponu) penetruje odbyt mężczyzny. Brzmi to niecodziennie, ale ta praktyka seksualna jest od dawna badana i szeroko rozpowszechniona.

Felietonista seksualny Dan Savage, który w 2001 roku ukuł słowo „pegging”, wyjaśnił potrzebę jego stworzenia w następujący sposób. Na przykład czytelnicy i słuchacze tak często pytali o tę wciąż nienazwaną formę seksu, że Dan potrzebował prostej notacji jednosylabowej do konkretnej intymnej gry. Dzikus poprosił o Dziką Miłość. Mamy zwycięzcę! czytelnikom ich felietonu, aby pomóc w określeniu. W głosowaniu, w którym wzięło udział ponad 12 tysięcy osób, wybrano pegging – od angielskiego słowa peg, czyli „peg”, „rod”.

Oto kilka ważnych rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim spróbujesz ustalić , aby dowiedzieć się o tym niezwykłym rodzaju seksu.

To nie jest praktyka homoseksualna.

Pegging zawsze dotyczy mężczyzny i kobiety, tak jak tradycyjny seks. Więc to jest zdecydowanie kontakt heteroseksualny, tylko z odwróceniem ról.

To sposób na lepsze zrozumienie siebie.

Podczas ustalania mężczyzna i kobieta odkładają na bok swoje zwykłe role płciowe i mają okazję dowiedzieć się, jak czuje się płeć przeciwna podczas seksu.

Kobieta, przymierzając „penisa”, może zrozumieć, jak czule i pilnie partner pracuje w łóżku podczas normalnego stosunku. Mężczyzna z kolei uświadamia sobie, jak zależny i bezbronny czuje się partner, wpuszczając członka. Ta empatia sprawia, że związek staje się bardziej intymny i zmysłowy.

Buduje zaufanie w parze.

U ludzi silne są stereotypy, w tym seksualne. Dla wielu mężczyzn penetracja odbytu jest obszarem całkowicie niedostępnym, który może kwestionować ich męskość. Jeśli przy tym wszystkim mężczyzna jest nadal gotowy do zamiany ról z kobietą, nawet jeśli tylko na czas gry seksualnej, to całkowicie ufa swojemu partnerowi.

To są zupełnie nowe doświadczenia seksualne.

Zakazany owoc podnieca znacznie bardziej niż coś tradycyjnego, a przez to nudnego. Tak więc orgazm, którego doświadczą oboje partnerzy, może być znacznie jaśniejszy i silniejszy niż zwykle.

U mężczyzn zawroty głowy są spowodowane stymulacją prostaty – gruczoł ten, znajdujący się na głębokości około 5 cm od odbytu, często nazywany jest męskim punktem G. Ze względu na sprawiedliwość zauważamy, że nie wszyscy mężczyźni są w stanie doświadczyć orgazmu prostaty. Ale, jak mówią, dopóki nie spróbujesz, nie wiesz.

U kobiet pasek przyczepiony do ud przyjemnie naciska Przewodnik dla początkujących na temat oznaczania guzka łonowego lub łechtaczki. Tarcie podczas tarcia może wywołać silne orgazmy łechtaczkowe.

Jak ustalać

Oto kilka prostych zasad, dzięki którym ta seks-gra będzie prawdziwą przyjemnością.

1. Uzyskaj zgodę partnera

To jest podstawa każdej praktyki seksualnej, w którą zaangażowane są dwie osoby. Obaj partnerzy muszą zrozumieć, na co się rejestrują. Co więcej, ważne jest, aby obaj byli naprawdę chętni do eksperymentowania.

2. Wybierz odpowiednią zabawkę

Strap-on to dildo, które składa się ze stringów i nasadki w kształcie fallusa. W sex shopach takie zabawki prezentowane są w szerokim asortymencie. Po raz pierwszy wybierz mały model wykonany z silikonu lub cyberskóry o twardej i miękkiej powierzchni.

Najlepiej, jeśli pasek jest przymocowany do ud kobiety szerokimi skórzanymi paskami, które są regulowane zwykłymi klamrami: jest niezawodny i wygodny. Tkaninowe zapięcia na rzep, choć wyglądają na wygodniejsze, w rzeczywistości dość szybko się rozciągają i mogą się przesuwać podczas ruchu. Dobrą opcją jest pasek na lateksowych majtkach. Jednak nie zadziała, jeśli jesteś uczulony na lateks lub nie chcesz, żeby wszystko się pociło przez cały czas.

Później, jeśli zdecydujesz się poprawić swój pegging, możesz wybrać bardziej poważny strap-on. Na przykład twardszy (wykonany z twardego plastiku, ceramiki, szkła), z wibratorem lub dwukierunkowy, który jednocześnie pobudzi prostatę i ściany pochwy.

3. Zaopatrz się w smar

Będziesz potrzebował dużo smaru. Powód jest prosty: odbyt nie wytwarza naturalnego nawilżenia.

W razie wątpliwości, jaki lubrykant wybrać, spójrz na opcje hybrydy silikonowo-wodnej. Zapewnią możliwie najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy przesuw.

4. Pamiętaj o higienie

Przed i po zabawie pasek należy dokładnie umyć ciepłą wodą z mydłem.

5. Zwróć szczególną uwagę na grę wstępną

Jeśli zdecydujesz się spróbować zakotwiczenia, nie spiesz się, używając paska za pierwszym razem. Lepiej, jeśli mężczyzna przyzwyczai się do stopniowej stymulacji odbytu. Niech stanie się elementem Twojego zwykłego seksu: partnerka pieści palcem z lubrykantem okolice odbytu, bada wejście, delikatnie i delikatnie próbuje wyczuć prostatę, a potem oboje mają orgazm w klasyczny sposób.

6. Wybierz odpowiednią pozę

Te opcje dobrze sprawdzają się przy ustalaniu.

Misjonarz

Na górze jest kobieta z straponem. W tej pozycji partnerka może pieścić mężczyznę, przyciskając się do niego piersiami.

Półmisjonarz

Mężczyzna leży na plecach z podniesionymi i rozstawionymi kolanami, kobieta wisi nad nim. Jest to postawa pełnego zaufania, w której partner czuje największą władzę nad partnerem.

Pozycja łyżki

W tej pozycji kobieta może włożyć pasek, jednocześnie pieszcząc penisa i jądra partnera.

Styl na pieska

Jedna z najwygodniejszych pozycji, w której mężczyźnie łatwiej się zrelaksować. Ale powinieneś przejść do tego dopiero po tym, jak już próbowałeś ustalać i dokładnie wymyśliłeś, jak się poruszać, aby się nawzajem zadowolić.

Kowboj

Jest to analogiczne do tradycyjnej pozy kowbojki, tylko z mężczyzną na górze. Pozycja kowboja jest najlepiej używana, jeśli masz już udane wspólne doświadczenie w ustalaniu.

7. Bądźcie wobec siebie tak delikatni, jak to tylko możliwe.

Pasek, obficie nasmarowany lubrykantem, należy wkładać bardzo powoli i ostrożnie, obserwując reakcję partnera i zastanawiając się, czy podoba mu się ten proces. Uściski, delikatne pocałunki, pieszczoty genitaliów w tym momencie są również ważne i mogą odegrać rolę w czerpaniu przyjemności.

8. Zgódź się na słowo stop

Bądź przygotowany na zatrzymanie gry w dowolnym momencie, gdy tylko zacznie ona powodować dyskomfort u jednego z partnerów.

Dodaj komentarz