Jak cieszyć się seksem zgodnie z harmonogramem

1. Prawidłowo postrzegaj zaplanowany seks.

Kiedy po raz pierwszy zaczynasz się z kimś spotykać, jesteś gotowy zaniedbać plany ze względu na randkę. Ale z biegiem czasu sytuacja się zmienia. Większość z nas jest tak zajęta, że nie potrafi nawet przeczytać książki, nie mówiąc już o spontanicznym seksie. Dlatego dla wielu par plan intymności staje się jedynym sposobem na utrzymanie życia seksualnego.

Tak, smutno jest zdawać sobie sprawę, że czas na przygodę się skończył i trzeba zaplanować seks. Ale nie pozwól, aby ten smutek zrujnował twój związek.

Co więcej, planowanie intymności to sposób na pokazanie sobie i partnerowi, że cenisz swoje życie intymne. W końcu planujemy to, co jest dla nas ważne.

Co więcej, ta rutyna nie neguje możliwości nagłego seksu. Najprawdopodobniej będzie jeszcze więcej seksu.

2. Wybierz odpowiedni harmonogram

Aby czuć się tak komfortowo, jak to tylko możliwe, zdecyduj, jaki rodzaj planowania jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego partnera. Jeśli chcesz mieć kontrolę, przygotuj szczegółowy harmonogram na każdy miesiąc. Jeśli jesteś zwolennikiem stabilności, wyznacz określony dzień tygodnia na seks. A jeśli Twoje harmonogramy ciągle się zmieniają, umów się tylko na jedno kolejne spotkanie.

3. Ustaw wymagane minimum

Jednym z problemów z planowanym seksem jest to, że niektórzy partnerzy mogą nie być w nastroju, gdy nadchodzi dzień X. Wyjściem z sytuacji jest zawarcie „umowy minimalnej”.

Wybierz jeden rodzaj aktywności seksualnej, który jest dla ciebie akceptowalny, na przykład po prostu przytulanie lub masturbacja obok siebie. To jest to, co gwarantujesz na seks randce. Jeśli chcesz więcej, zawsze będzie okazja, aby kontynuować.

Alternatywnie możesz uzgodnić określoną liczbę karnetów miesięcznie. Wtedy możesz odmówić spotkania bez żadnych pytań.

4. Traktuj zaplanowany seks jak randkę.

Nawet na początku związku seks nie zawsze jest spontaniczny, ponieważ idziesz na randkę z pewnymi oczekiwaniami. Planowane spotkanie seksualne może być równie ekscytujące, jeśli zaczniesz go przewidywać, jak wcześniej. Fantazjuj o niej, wysyłaj sobie nawzajem zabawne wiadomości – zrób wszystko, aby rozgrzać swoje uczucia.

5. Dodaj element gry

Zaplanowany seks nie oznacza nudnego seksu. Przywrócenie go do życia jest bardzo łatwe. Oto prosty sposób: zapisz na skrawkach papieru swoje ulubione czynności seksualne (pozycje, używanie niektórych zabawek erotycznych, scenariusze do odgrywania ról) lub rzeczy, które chcesz wypróbować, i losowo wyciągnij jedną z kartek. Jeśli zrobisz to zawczasu, przez cały dzień będziesz czekał na wieczór, a podczas spotkania dostaniesz niespodziankę.

Innym pomysłem jest zacząć postrzegać wykres płci jako poziomy w grze. Po prostu zgódź się, że jeśli nie opuścisz ani jednego spotkania w miesiącu, otrzymasz nagrodę, na przykład wspólne wyjście do dobrej restauracji.

6. Wypróbuj różne czynności seksualne

Innym sposobem na zabawę jest odejście od zwykłego scenariusza seksualnego. Spróbuj organizować spotkania tematyczne, a nawet dni tematyczne, takie jak seks oralny w czwartki lub pieszczoty w soboty.

7. Zaangażuj się

Planuj spotkania seksualne pojedynczo i traktuj ten proces poważnie. Zapytaj swojego partnera, czego potrzebuje na idealną randkę. Może chce, żeby sypialnia była czysta, żeby dzieci poszły spać, albo gra wstępna trwa 20 minut. Kiedy przyjdzie Twoja kolej na ustalenie warunków, nie wahaj się i powiedz nam, czego chcesz.

Zadbaj również o romantyczną atmosferę. Dobra muzyka i kilka gorących wiadomości załatwi sprawę.

W ten sposób możesz pokazać sobie nawzajem, że Ci zależy i czujesz się uwiedziony lub uwiedziony.

8. Planuj nieseksualne spotkania.

Zaplanuj wieczorne wyjścia, nowe zajęcia lub chwile, kiedy tylko we dwoje. To pokaże, że cenisz siebie nawzajem i razem, a nie tylko znajdujesz czas na seks w swojej sztywnej rutynie.

9. Podziękuj

Utrzymanie aktywnego życia seksualnego wymaga wysiłku, dlatego ważne jest, aby sobie za nie dziękować. Po każdym spotkaniu powiedz kilka miłych słów swojemu partnerowi, zauważ, jak czas spędzony razem zbliża Cię do siebie.

Dlaczego musisz to zrobić? Bo przynajmniej miło jest usłyszeć wdzięczność. Co więcej, uznanie wartości swoich wysiłków mówi wiele o Tobie jako zespole pracującym razem, aby osiągnąć wspaniały cel, jakim jest utrzymanie pasji w związku.

Dodaj komentarz