Jak przygotować się do pierwszego seksu analnego

Czy powinienem uprawiać seks analny?

Ludzie to praktykują, ponieważ odbyt jest pełen nerwów i może być bardzo wrażliwy. Dla niektórych jest to strefa erogenna, która jest przyjemna, gdy jest stymulowana palcami, językiem, penisem lub zabawkami erotycznymi. A odbyt jest również bardzo wąski, dzięki czemu zapewnia przyjemny ucisk na penisie partnera.

Z tym rodzajem seksu wiąże się wiele mitów i obaw. Ale jeśli dobrze się przygotujesz i pamiętasz o bezpieczeństwie, nic złego się nie stanie. Ta praktyka urozmaici Twoje życie seksualne.

Warto spróbować, jeśli chcesz i jesteś gotowy na eksperymenty.

Jak przygotować się do pierwszego seksu analnego

1. Porozmawiaj ze swoim partnerem

Najpierw musisz się upewnić, że obaj są na to przygotowani. Po drugie, jeśli masz jakieś doświadczenia, lepiej je wyrazić. Wtedy nie będą już tak straszne. Po trzecie, zapytaj, co lubi twój partner i powiedz mu o swoich preferencjach. Czy lubisz pieszczoty językiem i palcami, jakie miejsca na Twoim ciele są szczególnie wrażliwe, jakie postawy lubisz.

Więc jednocześnie wyznaczasz granice tego, co jest dopuszczalne.

Podczas rozmowy możesz czuć się nieswojo. Ale absolutnie konieczne jest upewnienie się, że ty i twój partner rozumiecie się nawzajem.

2. Zrelaksuj się psychicznie i fizycznie

Jeśli naprawdę chcesz, warto uprawiać seks analny. W przeciwnym razie raczej ci się to nie spodoba. Strach lub nieufność do partnera sprawią, że nie będziesz w stanie się zrelaksować. Mięśnie otaczające odbyt będą napięte, co spowoduje bolesną i trudną penetrację.

Dlatego postaraj się nastawić na romantyczny nastrój. Nie bój się zawstydzić lub zrobić coś złego. Przed randką weź gorącą kąpiel z bąbelkami, zapal świece i posłuchaj ulubionej muzyki. Ogólnie rzecz biorąc, stwórz przyjemne środowisko.

3. Zadbaj o bezpieczeństwo

Używaj prezerwatywy podczas seksu analnego. Niestety wiele osób o tym zapomina, ponieważ postrzega antykoncepcję jako ochronę przed ciążą i nic więcej.

Poprzez seks analny, jak również poprzez seks waginalny, możesz złapać Kobiety, które uprawiają seks analny: Przyjemność czy presja? Implikacje dla profilaktyki zakażeń HIV , w tym HIV. Dodatkowo odbyt jest pełen bakterii. Nawet jeśli oboje partnerzy są całkowicie zdrowi, mogą zarazić się po penetracji bez zabezpieczenia.

Dlatego miej pod ręką prezerwatywy. Będziesz potrzebować kilku z nich, jeśli zamierzasz uprawiać seks waginalny lub oralny po seksie analnym.

Nie możesz wejść do odbytu w tej samej prezerwatywie, a następnie do pochwy lub ust.

Ta zasada dotyczy nie tylko penisa, ale także zabawek erotycznych.

Dodaj komentarz