Jak sprawić, by seks na parapecie był niezapomniany?

Jak przygotować się do seksu na parapecie

Na początek kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa i komfortu.

1. Doceń widok z okna

Właściwie jest jednym z kluczowych powodów, dla których warto kochać się na parapecie. Jeśli za oknem jest wysypisko lub na przykład tępy widok na wejście do fabryki, przynajmniej z estetyczną przyjemnością nie wyjdziesz. Inną kwestią jest również to, czy zadziała z orgazmem.

Idealnie jest wybrać okno, które oferuje imponujące widoki, takie jak widok na park lub ruchliwą aleję miejską.

2. Upewnij się, że parapet jest wystarczająco szeroki

Jeśli któryś z partnerów opiera się czołem o szybę lub, powiedzmy, nie może wygodnie zmieścić się w poziomie, to nie zadziała. Szerokość parapetu powinna wynosić co najmniej 30 centymetrów – tak, aby można było na nim ustawić co najmniej łokcie.

3. Upewnij się, że parapet jest stabilny

Nie sprawdzą się wątłe konstrukcje z elementami wiszącymi nad ścianą: istnieje ryzyko, że intymne spotkanie zostanie zapamiętane nie przez radość z seksu, ale przez nagły upadek i późniejsze dość drogie naprawy (no, jeśli nie leczenie).

4. Zwróć uwagę na ramkę

Rama jest jednym z punktów podparcia i Twoim zabezpieczeniem przed przypadkowym wypadnięciem. Im jest grubszy i mocniejszy, tym lepiej.

5. Zrozum baterie!

W ciepłym sezonie możesz je zignorować. Ale w sezonie grzewczym baterie mogą dodać nieprzyjemnej iskry do twojego spotkania – aż do poparzeń.

6. Oceń sytuację – czy cię zobaczą

Jest to szczególnie ważny punkt, ponieważ jeśli okno znajduje się na pierwszym lub drugim piętrze, każdy może do niego zajrzeć. Więc albo zaciągnij zasłony – choć z pewnością zrujnuje to widok – albo przygotuj się na nieoczekiwane osoby postronne.

7. Przygotuj smary

Ze względu na nietypową pozycję kobieta może nie wytworzyć wystarczającego naturalnego nawilżenia, dlatego żel lubrykant powinien być pod ręką. Potrzebny będzie również ręcznik lub papierowe serwetki. Połącz je z przygotowanym tłuszczem.

Jakie pozycje nadają się do seksu na parapecie

1. Stojąc z tyłu

Najłatwiejsza i najbardziej przewidywalna opcja. Kobieta opiera się dłońmi lub łokciami o parapet, mężczyzna wchodzi od tyłu. W tej pozycji penis dodatkowo pobudzi punkt G, a dziewczyna prostując się lub pochylając do przodu, będzie mogła zmienić swoje doznania. Z drugiej strony mężczyzna będzie miał pod ręką apetyczny piąty punkt partnera.

Obie zwrócone są w stronę okna – zapewni to dodatkową przyjemność estetyczną (jeśli oczywiście wybrałeś okno z dobrym widokiem).

2. Stanie z podniesioną nogą

Idealny do spontanicznego szybkiego seksu. Kobieta kładzie łup na parapecie. Mężczyzna stoi twarzą do swojej partnerki i unosi jej biodro, aby otworzyć dostęp do pochwy. Drugą ręką trzyma swoją dziewczynę za jej plecami.

Członek w tej pozycji wejdzie do pochwy pod skosem, a podczas tarcia łechtaczka będzie aktywnie stymulowana, co dodatkowo zaostrzy doznania.

3. Pozycja kłódki

Kobieta siada na krawędzi parapetu, opierając się na nim rękami i owija kolanami talię partnera, by nie upaść. Mężczyzna trzyma swoją dziewczynę za jej plecami. Ta pozycja jest całkowicie kontrolowana przez partnera, a także ustala tempo i głębokość penetracji.

4. Paski na ramię

Ta poza jest podobna do poprzedniej, tylko dziewczyna podnosi nogi wyżej i zakłada je na ramiona partnera (jak szelki oficera – stąd nazwa). Mężczyzna z kolei mocno trzyma swoją partnerkę w talii, zapobiegając jej zbytniemu odchyleniu się do tyłu.

Nie będzie można wejść głęboko w taką pozycję, ale zapewniona jest energiczna stymulacja łechtaczki podczas ruchów.

5. Stojący mineta

Dziewczyna stoi twarzą do szyby, opierając dłonie o parapet i pochylając się w pasie. Mężczyzna siedzi pod oknem plecami do ściany, tak aby jego twarz była jak najbliżej bioder kobiety.

W tej pozycji każdy otrzyma swoje. Partner będzie mógł pieścić swoją ukochaną nie tylko językiem, ale także rękami wokół pośladków. Kobieta dozna orgazmu patrząc na otwarte przestrzenie za oknem.

6. Mineta podczas siedzenia

Kobieta siada na parapecie i rozkłada nogi. Mężczyzna klęka przed nią. W tej pozycji władza należy do partnera: wolnymi rękami może kierować, odpychać, przyciskać głowę partnera do siebie, aby wzmocnić lub osłabić własne uczucia.

Dodaj komentarz