Jak technika brydżowa prowadzi kobiety do orgazmów?

Orgazm to delikatna sprawa. Nawet jeśli uprawiasz zmysłowy seks wysokiej jakości, nawet jeśli jest to miłość, wcale nie jest faktem, że doświadczysz szczytu przyjemności, dla którego wszystko się zaczęło.

Przede wszystkim dostaje (a raczej nie dostaje) pod tym względem kobiety. Według przeciętnych statystyk cytowanych przez magazyn The Most Important Sexual Statistic Psychology Today, około połowa kobiet doświadcza orgazmu podczas stosunku… czasami. Około 20% jest bardzo rzadkie. I 5% nigdy.

Istnieje wiele różnych sposobów na przywrócenie kobiecych orgazmów i sprawienie, by były jaśniejsze i bardziej namacalne. Technika „pomostowa”, zaproponowana przez słynną amerykańską terapeutkę seksualną Helen Kaplan, jest jedną z najskuteczniejszych Rozdział 104. Leczenie dysfunkcji orgazmu u kobiet. Techniki Niny Williams i Sandry R. Leiblum .

Czym jest technika „pomostowa”

Most to konstrukcja łącząca dwa punkty, które są oddzielone w przestrzeni jakąś przepaścią. Przez tę analogię Kaplan nadał nazwę opracowanej przez siebie technice.

Technika ta zachęca kobietę do ogólnego poznawania orgazmu. I nie ma znaczenia, jak się to nazywa. A potem – aby połączyć ten znany już orgazm z klasycznym stosunkiem.

Konieczne jest działanie dwuetapowe.

1. Naucz się masturbować

I oczywiście cieszyć się tym. Celowe nauczanie masturbacji jest generalnie jednym z „wielorybów” kobiecej terapii seksualnej. Pieszcząc łechtaczkę, wnikając głębiej palcami, kobieta tak naprawdę poznaje własne ciało. Bada jego reakcje czuciowe. Uczy się bawić.

Z reguły masturbują się w samotności, a to kolejny plus. Kobieta odpręża się, przestaje myśleć o tym, jak wygląda, staje się bardziej wrażliwa na siebie, a nie na potrzeby partnera.

Masturbacja jest jednym z najskuteczniejszych sposobów uczenia się przeżywania orgazmu.

Jeśli już wiesz, jak osiągnąć szczyt przyjemności własnymi palcami, to świetnie. Przed osiągnięciem orgazmu podczas seksu z mężczyzną pozostaje dosłownie jeden krok.

Dodaj komentarz