Jak uprawiać seks, jeśli twój partner ma za dużego penisa

Średniej długości D. Veale, S. Miles i in. Czy jestem normalny? Systematyczny przegląd i konstrukcja nomogramów długości i obwodu prącia w stanie wiotkim i w stanie wzwodu u maksymalnie 15 521 mężczyzn / BJU International prącia podczas erekcji wynosi około 13 cm Średnia głębokość PB Pendergrass, CA Reeves et al. Kształt i wymiary pochwy człowieka widoczne na trójwymiarowych odlewach z polisiloksanu winylowego / Badania ginekologiczno-położnicze pochwy od wejścia do szyjki – do 15 cm.

Przy takim rozmiarze penis nie dociera do szyjki macicy, ucisk może być bolesny. Dlatego przeciętny mężczyzna i kobieta nie odczuwają dyskomfortu podczas seksu. Ale wszystko się zmienia, jeśli rozmiar męskiego członka przekracza wskazaną powyżej normę warunkową.

Nawet biorąc pod uwagę fakt, że kanał pochwy nieco się wydłuża. Jak głęboka jest pochwa? I 10 innych rzeczy, które powinieneś wiedzieć / Linia zdrowia Gdy jest podniecony, penis większy niż 17 cm może sprawić, że seks będzie bolesny dla partnera.

Oto kilka prostych zasad, które pomogą Ci uniknąć nieprzyjemnych doznań i czerpać jedynie przyjemność z seksu.

1. Zwróć szczególną uwagę na grę wstępną

Najlepiej, jeśli gra wstępna jest taka, że dziewczyna przeżyje pierwszy orgazm jeszcze przed wniknięciem penisa do pochwy. Całuj, głaszcz, pieszcz łechtaczkę partnera językiem, proponuj masturbację lub pomagaj jej zabawkami erotycznymi.

Im bardziej dziewczyna jest podniecona i zrelaksowana, tym łatwiejsza będzie penetracja.

2. Nie oszczędzaj smaru

Jeśli Twój partner ma naprawdę dużego penisa, naturalne nawilżenie Ci nie wystarczy. Pamiętaj, jak trudno jest założyć zbyt ciasny pierścionek na palec i zrób wszystko, aby jak najłatwiej go wsunąć. Oznacza to, że obficie smaruj penisa i pochwę lubrykantem (najlepiej na bazie wody) i regularnie dodawaj nowe porcje.

Co kupić

  • Wicked łagodny lubrykant na bazie wody (240 ml)
  • Smar na bazie wody (29,5 ml) szwajcarskiej marynarki wojennej
  • Smar na bazie wody (100 ml) firmy Lubry GmbH

3. Nie spiesz się

Gorący seks penetrujący w windzie lub na pulpicie w szybkim formacie niestety nie jest dla Ciebie. Nawet smarowane.

Partnerowi zajmie trochę czasu, aby niezwykle duży penis był wygodny. Jeśli będziesz działać szybko i niegrzecznie, możesz źle skończyć z pęknięciem pochwy. I to boli. Tak bardzo, że dziewczyna raczej nie będzie chciała powtórzyć nieprzyjemnego doświadczenia.

4. Używaj zabawek przytrzymujących

Pasy na penisa można znaleźć w każdym sklepie z zabawkami dla dorosłych. Ten elastyczny element dopasowuje się do penisa i zapobiega zbyt głębokiej penetracji. Pierścień pełni również ważną funkcję psychologiczną: mężczyzna nie musi stale monitorować głębokości penetracji, co oznacza, że będzie mógł się zrelaksować.

Pierścienie są różne. Zwróć uwagę na te, które mają dodatkowe przywiązania do stymulacji łechtaczki.

Co kupić

  • Pierścień Koguta autorstwa Pipedream

5. Oddychaj, aby się zrelaksować

Ta rada dotyczy bardziej dziewcząt. Jeśli partnerka jest zdenerwowana i boi się ewentualnego bólu, jej mięśnie dna miednicy kurczą się, co oznacza, że próby penetracji pochwy stają się trudniejsze i bardziej bolesne. Głębokie oddychanie pozwala wyciszyć się, uwolnić od napięcia i zrelaksować.

Jednak mężczyzna powinien też oddychać. Przynajmniej po to, by działać ostrożniej i powściągliwiej.

Dodaj komentarz