Nowa technologia depilacji zaskoczyła wszystkich. Co wymyślili?

Czy wiesz wystarczająco dużo o depilacji? To pytanie wydaje się bardzo proste i chyba wszyscy myślą, że znają na nie odpowiedź. W końcu często oglądamy telewizyjne reklamy maszynek do golenia, wszelkiego rodzaju broszury reklamowe dotyczące żeli do golenia. A także pokazuje się nam różne paski woskowe, więc możemy odnieść fałszywe wrażenie, że są to „nowoczesne” sposoby depilacji, z których każdy korzysta. Ale to wcale nie odpowiada rzeczywistości.

W tym artykule podniesiemy zasłonę tajemnicy i porozmawiamy o tym, co nauka faktycznie jest w stanie dzisiaj osiągnąć i jak wyglądają nowoczesne metody depilacji.

Zanim przejdziemy do szczegółów, przypomnijmy sobie powszechnie znane sposoby depilacji i ustalmy, dlaczego można je uznać za przestarzałe, a nawet „barbarzyńskie”.

1. Golenie maszynką. Tę metodę można uznać za najbardziej powszechną i ogólnie dostępną. Jest najszybszy i na pierwszy rzut oka najbardziej ekonomiczny. Ale czy tak jest naprawdę? Nic dziwnego – ale nie. A oto dlaczego:

 • włosy zaczną rosnąć następnego dnia;
 • duże prawdopodobieństwo, że pojedyncze włoski wrosną w skórę;
 • konieczność regularnego golenia;
 • stałe wydatki na maszynki do golenia i żele. Jeśli obliczysz, ile pieniędzy już wydałeś na to wszystko, stanie się oczywiste, że wcale nie jest to „tańsze” niż inne metody usuwania włosów;
 • używanie jednorazowych maszynek do golenia zwiększa zanieczyszczenie środowiska odpadami z tworzyw sztucznych.

2. Żele do depilacji. Mówimy o chemikaliach nakładanych na skórę, po czym włosy są „usuwane” specjalną szpatułką. Pomimo tego, że nie ryzykujesz zranienia skóry ostrym ostrzem, ta metoda również nie jest bezpieczna. Nie polecamy, ponieważ:

 • nie wolno stosować takich produktów na wrażliwej skórze lub na skórze z drobnymi rysami lub uszkodzeniami;
 • żel nie usuwa całkowicie włosów, są jeszcze pojedyncze włosy, które nie zostały usunięte;
 • procedura musi być dość często powtarzana.

3. Taśmy woskowe i pasta cukrowa. Mówimy o różnych metodach, które polegają na bardzo bolesnym „wyrywaniu” włosów ze skóry. Dziś jest to najbardziej „średniowieczna” metoda, która jednak wciąż ma wielu zwolenników. Głównym „argumentem” używanym przez specjalistów i „ofiar” tej procedury jest to, że włosy są usuwane „na długi czas”. I musisz powtórzyć procedurę „tylko raz w miesiącu”. Ogromna liczba kobiet wciąż błędnie uważa, że ​​jest to „najlepsza opcja”, ponieważ „piękno wymaga wyrzeczeń”. Ale to jest największy błąd – zgodzić się na ból w imię piękna.

Jak więc właściwie wygląda nowoczesna depilacja? Oto jak:

 • włosy można usunąć tak szybko, jak golenie maszynką!
 • zabieg jest CAŁKOWICIE bezbolesny na dowolnej części skóry!
 • włosy są usuwane CAŁKOWICIE!
 • uzyskasz idealnie gładką i zdrową skórę.
 • pełny cykl 7-10 zabiegów pozwoli zapomnieć o niechcianych włosach NA ZAWSZE. Częstotliwość wizyt w trakcie kursu to raz na 1-1,5 miesiąca!
 • efekt zobaczysz już po pierwszym zabiegu! Wszystkie kolejne zabiegi są potrzebne tylko po to, aby pozbyć się pojedynczych włosów, które w momencie zabiegu były w fazie „uśpienia”.

Mowa o rewolucyjnej metodzie depilacji laserowej z wykorzystaniem technologii MOVEO na aparacie laserowym Motus AX firmy DEKA. Technologia ta zapewnia depilację „w ruchu”, co uniemożliwia przegrzanie lub zranienie skóry. Użyta do zabiegu szafirowa końcówka posiada wbudowany system chłodzenia. Dzięki temu zabieg nie wymaga znieczulenia i jest całkowicie bezbolesny na dowolnej części ciała. Dodatkowo nowoczesna technologia pozwala skutecznie usunąć owłosienie z każdego rodzaju skóry, nawet z opalonej i ciemnej skóry!

Technologia MOVEO właśnie się pojawiła i stopniowo zaczyna podbijać świat. Warszawa stała się pierwszym miastem w Polsce, w którym pojawi się ta rewolucyjna metoda depilacji.

Warto podkreślić, że technika spełnia wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa oraz posiada wszelkie zezwolenia i certyfikaty Unii Europejskiej.

Możesz wypróbować zabieg lub skonsultować się w salonie depilacji laserowej LaserVille, mieszczącym się przy al. Jana Pawła II 78, Warszawa. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, czym jest depilacja laserowa na oficjalnej stronie LaserVille. Nowe technologie wkraczają w nasze życie, aby zmienić je na lepsze. Najnowsze technologie depilacji są już dostępne – dziś piękno nie wymaga już żadnych wyrzeczeń, a specjaliści LaserVille są gotowi Cię o tym przekonać.

Dodaj komentarz