Proste i skuteczne sposoby na przedłużenie seksu

1. Używaj środków o przedłużonym działaniu

Najprostszym sposobem na wydłużenie czasu stosunku jest stosowanie prezerwatyw i lubrykantów znieczulających, które znoszą nadwrażliwość i tym samym zapobiegają spuszczaniu się mężczyzny przez długi czas.

Inną opcją są prezerwatywy analne. Są z reguły grubsze niż zwykle, to znaczy zmniejszają również czułość. Ale nie powinieneś ignorować tego, co zwykle: seks bez prezerwatywy w większości przypadków trwa krócej i może mieć najbardziej nieprzyjemne konsekwencje.

2. Masturbacja

Jedną z przyczyn przedwczesnego wytrysku jest względna rzadkość współżycia seksualnego. Jeśli tak jest w Twoim przypadku (czyli rzadko spotykasz się ze stałym partnerem lub zamierzasz uprawiać seks z nowym), lepiej samodzielnie rozładować nagromadzone napięcie dzień przed stosunkiem lub bezpośrednio przed nim. Zmniejszy to ryzyko zbyt szybkiego zakończenia spotkania.

Masturbacja to także sposób na naukę kontrolowania erekcji. Dzięki ciągłym ćwiczeniom zaczniesz rozpoznawać i kontrolować doznania prowadzące do wytrysku.

3. Używaj technik opóźniających orgazm

Stop-start

Ta technika może być używana tylko do masturbacji lub podczas stosunku. Chodzi o to, aby zatrzymać stymulację tuż przed orgazmem i wznowić, gdy odczucia przed orgazmem znikną.

Głęboki oddech

Metoda jest podobna do poprzedniej. Czując zbliżanie się orgazmu, mężczyzna zwalnia i bierze jeden lub więcej głębokich oddechów. To pomaga mu się zrelaksować.

Powolna penetracja

Najważniejsze jest to, że unikasz szybkich tarć. Lepiej zacząć od ruchów posuwisto-zwrotnych, które trwają co najmniej trzy sekundy. Następnie możesz trochę przyspieszyć przez 4-5 minut. Jeśli poczujesz zbliżający się orgazm, możesz zatrzymać się i po prostu pozostać w swoim partnerze, aż poczujesz, że jesteś w stanie wznowić proces.

Technika 7-9

Metoda polega na naprzemiennych siedmiu szybkich i dziewięciu wolnych tarciach. W ten sposób nadajemy partnerowi komfortowy rytm i jednocześnie nie pozwalasz sobie na szybkie dotarcie do mety.

Zaletą wszystkich tych technik jest to, że mężczyzna koncentruje się na kontroli. A im bardziej się kontroluje, tym mniej możliwości przedwczesnego wytrysku.

4. Trenuj mięsień łonowo-guziczny

Ćwiczenia Kegla, pierwotnie przeznaczone dla kobiet, są również odpowiednie dla mężczyzn. Ćwiczenia mogą pomóc w problemach z oddawaniem moczu oraz wzmocnić i przedłużyć erekcję.

Najpierw musisz znaleźć ten sam mięsień łonowo-guziczny. Łatwo to zrobić: w trakcie oddawania moczu spróbuj zatrzymać przepływ moczu bez używania mięśni pośladków, nóg lub brzucha. Stało się? Więc zrobiłeś to z tym samym mięśniem PC.

Jak ją szkolić? Użyj tej samej sztuczki z zatrzymaniem oddawania moczu: wystarczą trzy zestawy po 10-15 powtórzeń dziennie. W takim przypadku nie trzeba iść do toalety ze względu na trening: możesz sobie tylko wyobrazić ten proces. Stopniowo czas napięcia mięśni można zwiększać do 5-10 sekund.

5. Użyj pierścieni na penisa

Te zabawki erotyczne są specjalnie zaprojektowane do przedłużania i wzmacniania erekcji. Uciskają penisa, zmniejszając przepływ krwi.

Jednak zamiast pierścienia erekcyjnego można zastosować technikę kompresji: przed nadejściem orgazmu ściśnij palcami miejsce między tułowiem a głową.

6. Nie zapomnij o wielkiej mocy gry wstępnej

Pierwsza zaleta długotrwałych pieszczot: uczysz się opóźniać wytrysk i nie dostajesz wszystkiego na raz. Po drugie, maksymalizujesz podekscytowanie swojego partnera i zwiększasz szanse na równoczesny orgazm.

7. Zmieniaj pozycje i rób sobie przerwy

Zmiana pozycji pozwala uzyskać trochę przestrzeni na oddech i zmniejszyć podniecenie. Oczywiście, żeby urozmaicić seks. Poszukaj inspiracji tu i tu.

Jeśli czujesz, że nowa pozycja niczego nie zmieni, zrób sobie przerwę. Ten czas możesz poświęcić swojemu partnerowi.

8. Rozprosz się

Kiedy zbliża się orgazm, spróbuj pomyśleć o czymś innym. Oczywiście łatwiej to powiedzieć niż zrobić. Zwłaszcza w sytuacji, gdy jesteś na granicy ekstazy. Ale w połączeniu z innymi technikami ta technika może działać.

9. Nie rozpaczaj!

Niepokój jest często przyczyną szybkiego wytrysku. Dlatego nie powinieneś zbytnio się nakręcać przed seksem. W końcu, nawet jeśli skończysz zbyt szybko, zawsze możesz się zemścić lub w inny sposób doprowadzić partnera do orgazmu. Jest więc więcej pozytywnego nastawienia i mniej niepokoju.

Dodaj komentarz