Seks między piersiami: jak przygotować i sprawić, by był szczególnie gorący

Seks dosutkowy to stosunek bez tradycyjnej penetracji, podczas którego mężczyzna wkłada penisa między piersi partnerki. Taka praktyka może urozmaicić grę wstępną lub stać się substytutem seksu waginalnego – na przykład podczas menstruacji lub gdy kobieta cieszy się stymulacją sutków. Ten rodzaj intymności można łatwo połączyć z lodzikiem. Poza tym wielu panów prawdopodobnie podnieca fantazja wytrysku na klatkę piersiową – w filmach erotycznych nazywana jest „naszyjnikiem z pereł” z powodu wyraźnych skojarzeń.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele powodów, dla których warto spróbować seksu między piersiami. A jeśli ci się nie podoba, zawsze możesz przejść na doustną lub dopochwową.

Jak przygotować się do seksu między piersiami

Ściśnij swoją klatkę piersiową

Delikatnie ściśnij piersi dłońmi, aby stworzyć uczucie ucisku: w tej pozycji będziesz musiał je trzymać podczas seksu. Nie naciskaj zbyt mocno, aby uniknąć uszkodzenia skóry i tkanki mięśniowej.

Jeśli rozmiar nie pozwala na zbliżenie biustu, nie zniechęcaj się: partnerka nadal może poruszać się między sutkami a przyciśniętymi do nich dłońmi. W takim przypadku lepiej dodatkowo pieścić penisa dłońmi, ustami i językiem – dzięki temu dostarczysz masę przyjemnych doznań. Jednak dłonie i język świetnie się łączą, niezależnie od rozmiaru biustu: to po prostu miłe.

Dodaj komentarz