Seks przed lustrem: jak uzyskać dwa razy więcej przyjemności

Co jest dobrego w seksie przed lustrem

Takie pieszczoty mogą pomóc rozpalić relację, a żeby doświadczyć nowych doznań, nie potrzebujesz żadnych rekwizytów z sex shopu ani umiejętności akrobaty. Wystarczy dowolne lustro – zarówno duże, jak i małe.

Oto powody, dla których możesz to polubić.

Uczestnicy otrzymują nie tylko fizyczną, ale i wizualną przyjemność

Podczas seksu kontakt wzrokowy może być tak samo przyjemny, jak delikatne dotykanie i stymulacja okolic intymnych. Zarumieniona twarz partnera, jego dłonie na twoich pośladkach, ruch ciał – wszystko to tylko dodaje emocji. Teraz wyobraź sobie, że możesz zobaczyć jeszcze więcej – i to pod najbardziej pikantnymi kątami.

Możesz patrzeć na seks z boku

Jeśli masz skłonność do podglądactwa i zawsze czułeś potrzebę szpiegowania tego procesu, spróbuj zrobić to we własnej sypialni: odbicie może stworzyć dość niezwykły efekt oderwania. To jak oglądanie domowej roboty filmiku porno z tobą. Nie ryzykujesz jednak, że ktoś włamie się do Twojego telefonu i wyśle film znajomym.

Uzyskasz efekt seksu w miejscu publicznym – ale w bezpiecznym środowisku.

Jest też minus. Jeśli zawsze chciałeś, aby Twój seks miał publiczność, nie musisz szokować publiczności w najbliższym parku lub kinie. Podczas intymności możesz złapać w odbiciu zachłanne spojrzenia partnera – i szybciej osiągnąć orgazm.

To szansa, by zbliżyć się jeszcze bardziej

Dzięki lusterku możecie zobaczyć swoje oczy i obserwować przyjemność na twarzy partnera. Ponadto te części ciała, które zawsze pozostawały w cieniu, otworzą się na Twój wzrok. Niektórzy twierdzą, że w odbiciu penis wydaje się większy – zostawmy w wątpliwość prawdziwość tego przypuszczenia, ale zauważmy, że to sprawia, że seks przed lustrem wydaje się tylko przyjemniejszy.

To sposób na lepsze poznanie swojego ciała.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądasz w intymnej chwili? Czas się przekonać! Doświadczenie może być wręcz ekscytujące: badaj swoje podniecenie i obserwuj, jak twój partner cię pieści. Ciągła praktyka może być bardzo pomocna w walce z kompleksami: zobaczysz, jak kochane może być Twoje ciało, pomimo wszystkiego, co wydaje Ci się wadą.

Jak przygotować się do seksu przed lustrem

Znajdź odpowiednie lustro

Najpierw uporządkuj niezbędne zapasy. Najlepszą opcją na seks jest duże lustro na nogach: jego położenie można zmieniać w zależności od wybranej pozycji i obracać, aby znaleźć idealny kąt widzenia.

Ale jeśli zastanawiasz się nad kupnem szafki z lustrem, aby postawić ją przed łóżkiem, bądź ostrożny. Po pierwsze, ten sam kąt może się znudzić (nie będziesz za każdym razem przesuwał mebli!). Po drugie, to, co może sprawiać przyjemność podczas seksu, czasami powoduje dyskomfort podczas snu. Ten sam stymulujący efekt obserwatora może być bardzo denerwujący, gdy chcesz się zrelaksować.

Jeśli nie masz dużego lustra, możesz wypróbować wersję średnią lub nawet kieszonkową.

W tym przypadku, przed intymnością, będziesz musiał trochę majstrować, aby znaleźć odpowiedni kąt: będziesz musiał zdecydować, czy chcesz zobaczyć w odbiciu genitalia, piersi lub inne strefy erogenne.

Innym łatwym zastosowaniem lustra jest wypróbowanie seksu w łazience. Jeśli włączysz gorącą wodę, możesz zobaczyć nie tylko swoje odbicie, ale także, jak szyba powoli zalewa się parą, kusząco rozmywając sylwetki.

Ten scenariusz ma tylko jedną wadę: w większości rosyjskich mieszkań lustro nie znajduje się przed wanną, ale nieco z boku, nad zlewem. Musisz więc wybrać: albo seks pod prysznicem, albo seks w refleksji. Aby się zobaczyć, kochaj się na stojąco – inaczej po prostu nie wejdziesz w „ramkę”.

Wytrzyj szkło

„Czy masz nowy pieprzyk, czy jest to kropka na szkle?” – nawet jeśli takie pytanie nie pojawi się podczas Twojej intymności, drobne drobinki kurzu i plam mogą mocno zepsuć uczucia perfekcjonisty. Tak, w chwili pasji możesz nie zwracać uwagi na drobiazgi. Ale kiedy nie ma rozproszeń, znacznie łatwiej jest skupić się na procesie.

Ostrzeż swojego partnera

Zasadą jest uzyskanie zgody drugiej strony na jakiekolwiek praktyki seksualne – nawet tak niewinne, jak uprawianie seksu przed lustrem. Może się okazać, że Twój partner wstydzi się swojego ciała lub po prostu nie widzi w Twoim przedsięwzięciu niczego atrakcyjnego – wtedy po prostu musisz się z tym wyborem pogodzić.

Wymuszanie i błaganie w nadziei, że kompleksy wyparują, nie jest tego warte. Twoja wytrwałość może boleć jeszcze bardziej, a niechęć do spojrzenia na siebie z nowej perspektywy może rodzić nowe powody do wstydu.

Jakie pozy spróbować

Lusterko może urozmaicić seks w każdej pozycji. Oto tylko kilka pomysłów.

Pozycja misjonarska

Umieść lustro z boku łóżka, aby zobaczyć całe swoje ciało. To doświadczenie jest dobre na początek i pomoże ci zrozumieć, czy lubisz uprawiać seks przed własnym odbiciem, czy nie.

Styl na pieska

Eksperymentuj z kątem. Możesz po prostu postawić lustro przed twarzą, ale o wiele ciekawiej jest rozłożyć je wzdłuż łóżka, aby zobaczyć w odbiciu całe ciało. Następnie przyjmij zwykłą pozycję: będzie szczególnie kuszące, jeśli strona odbierająca odpowiednio wygnie plecy.

Jeśli posiadasz średniej wielkości lustro ścienne, możesz z niego korzystać w nieoczywisty sposób. Zdejmij go ze ściany i połóż na podłodze. Kobieta musi stanąć na czworakach, aby lustro było pod nią. Kiedy partner robi tarcia, spójrz w dół: twoje spojrzenie otworzy ruchy brzucha, łonowe i penisa.

Leżąc na brzuchu

Przyjmij pozę na pieska, a następnie powoli opuść się na brzuch. Mężczyzna powinien zakrywać swoją partnerkę swoim ciałem. Umieść lustro przed twarzami, aby uzyskać jak najgorętszy kontakt wzrokowy.

Ta pozycja jest odpowiednia dla tych, którzy chcą spróbować seksu przed lustrem, ale wstydzą się swojego ciała (zwłaszcza jeśli problemem jest żołądek). Wyzwalając się, kobieta może podnieść pośladki lub piersi, pokazując partnerowi te części ciała, które uważa za najbardziej uwodzicielskie.

Jeździec

W przypadku pozy, w której kobieta porusza się siedząc na mężczyźnie, lepiej umieścić lustro z boku łóżka. Aby obserwować odbicie, wystarczy odwrócić głowę. Jeśli tylko twój partner chce szpiegować ten proces, zainstaluj lustro u wezgłowia łóżka.

Użyj stymulatora próżniowego lub małego wibratora, aby dodatkowo stymulować łechtaczkę: to tylko uatrakcyjni obraz.

Wsteczny jeździec

W tej pozycji porusza się również kobieta, siedząc na mężczyźnie, ale jej ciało jest zwrócone w kierunku przeciwnym do partnera. Umieść lustro u stóp mężczyzny: wtedy oboje będziecie mieć dostęp do odbicia. Ta pozycja sprawi szczególną przyjemność tym, którzy są od dołu: będzie mógł obserwować, jak pośladki partnera poruszają się w górę iw dół, a następnie przełączyć się na pikantny obraz w lustrze.

Na stojąco

Ustaw się bezpośrednio przed lustrem ściennym. Aby czuć się stabilnie, strona odbiorcza musi opierać się o ścianę (nie należy trzymać się samego lustra, przy silnym tarciu może odlecieć od mocowania).

W tej pozycji nie będziecie widzieć swoich genitaliów, ale wasze twarze będą jak najbliżej szyby. I pomimo tego, że jeden z partnerów będzie z tyłu, będzie można nawiązać bardzo bliski kontakt wzrokowy. Ponadto w tym scenariuszu mężczyzna może dodatkowo pobudzić kobiecą łechtaczkę, podniecając ją jeszcze bardziej.

Kiedy lustro się przyda?

Seks oralny

Seks oralny może stać się jeszcze bardziej spektakularny, jeśli strona przyjmująca znajduje się wyżej niż partner. Podczas minetki kobieta może usiąść na krześle i rozłożyć nogi, a mężczyzna klękać. Podczas lodzika możesz zamienić się miejscami. Inna opcja to mężczyzna stoi, kobieta robi fellatio na kolanach.

Lustro można ustawić przed czyjąś twarzą lub z boku, aby otworzyć widok dla obu uczestników procesu.

Striptease

Jeśli chcesz rozpalić relację, ale nie jesteś gotowy na drastyczne środki, możesz zacząć od uwodzicielskiego tańca przy lustrze. Powoli zdejmuj ubrania, flirtując z własnym odbiciem, aby jeszcze bardziej podniecić partnera.

Masturbacja

Aby skorzystać z lustra, partner może wcale nie być potrzebny: używaj akcesorium podczas masturbacji palcami lub zabawkami i ucz się. Do tego celu najlepiej nadaje się małe lusterko: trzymaj je jedną ręką, drugą pieszcząc.

Dodaj komentarz