10 zasad dobrego lania

Klapsy (angielskie „klapsy”, „miotanie”) polegają na tym, że jeden z partnerów „karze” drugiego, głośno klepiąc go po pośladkach otwartą dłonią lub lekkim, płaskim przedmiotem.

Klapsy są uważane za jedną z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych technik BDSM i są idealne dla początkujących. Z jednej strony dolny partner (to uległy, podwładny, ten, który dostaje klapsy) cierpi. Z drugiej strony ból ten nie jest zbyt silny, a nawet może sprawiać przyjemność. Klapsy pomogą obojgu partnerom zrozumieć, czy lubią te gry i czy w ogóle warto dalej eksperymentować w tym kierunku.

Decydując się na powyższą technikę, należy kierować się kilkoma ważnymi zasadami – sprawią, że to kameralne wydarzenie będzie interesujące, fascynujące i pożądane.

1. Upewnij się, że ta gra jest wspólnie uzgodniona

Świadomość i dobrowolność są podstawą każdej praktyki BDSM. Zarówno osoba dominująca (górna), jak i uległa muszą jasno zrozumieć, na czym dokładnie polega ten proces i wyrazić na to jednoznaczną zgodę.

2. Wymyśl słowo stop

Pomimo tego, że klapsy są stosunkowo niewinnym rodzajem BDSM, można w nie grać. Dlatego partnerzy muszą z wyprzedzeniem omówić słowo stop – wyrażenie, które wypowiadane przez niższe, natychmiast zatrzymuje proces.

Idealnym słowem stop jest krótki, jasny i niepowiązany rzeczownik lub przymiotnik. Opcje „nie”, „stop”, „stop”, „dość” nie są odpowiednie, ponieważ w przypływie pasji mogą nie być postrzegane jako ograniczenia.

Jako słowo stop, obywatele anglojęzyczni często używają czerwonego – „czerwonego” (przez analogię z czerwonym sygnałem drogowym). Możesz wybrać tę opcję lub wybrać inną. Na przykład „marchew”. Lub „basta”. Albo inny krótki, szorstki i przykuwający uwagę znak słowny.

3. Zastanów się nad wygodną postawą

Najpopularniejsza pozycja do bicia: dolna leży na brzuchu na kolanach górna siedzi na łóżku. Ale możliwe są również inne opcje. Na przykład dominujący przyklęka na jedno kolano, a podwładny pochyla się nad drugim. Lub kładzie się na stole. Albo kładzie ręce na ścianie.

Zdecyduj z wyprzedzeniem o pozycji, aby nie być zakłopotanym i zachowuj się pewnie, nawet jeśli spróbujesz lania po raz pierwszy.

4. Usuń wszystkie niepotrzebne rzeczy z rąk

Nie powinno być nic zbędnego na „pracującej” ręce beznadzieja. Zdejmij pierścionki, zegarki, bransoletki z góry, aby nie uszkodzić skóry dolnego i nie skrzywdzić go bardziej niż zamierzano. Tak, paznokcie też należy obcinać, jednocześnie pozbywając się zadziorów. Dla każdego strażaka.

5. Zdecyduj się na klapsa

Najlepiej klepnąć dół lub środek pośladków. Dopuszczalne jest poruszanie się do bioder. Ale górna część pośladków, a tym bardziej obszar, w którym znajdują się nerki, jest tematem tabu strajków.

6. Poświęć trochę czasu na rozgrzewkę

Klapsy polegają na dość silnych ciosach biczowania. Ale jeśli od razu zaczniesz uderzać w ten sposób, dolny na pewno nie będzie tego zadowolony: odczucia bólu z przyzwyczajenia będą zbyt ostre.

Dlatego nie pomijaj fazy rozgrzewki. Na początek pogłaszcz pośladki partnera, delikatnie masuj je dłonią. Następnie zrób serię najlżejszych klapek. I dopiero wtedy, gdy skóra dolnej części zaróżowi się, można wzmocnić efekt.

7. Spraw, aby twoje klapki biczowały

Dłoń uderza i natychmiast odbija się od powierzchni skóry jak bicz. Unikaj trzymania ręki na pośladkach: będzie to nieprzyjemne dla dolnego.

8. Praca w partiach

Po 5-7-10 klapsach zrób krótką przerwę na głaskanie i masowanie pośladków. Pomoże to również tobie i da dolnemu oddech, czując głębsze nowe doznania.

9. Monitoruj reakcje partnera

Celem lania, jak każdej innej praktyki BDSM, nie jest dręczenie łodzi podwodnej, ale dobra zabawa. Dlatego uderzając, uważaj, jaki efekt wywierają na uległych. Jeśli pociąga za pośladki i próbuje zrobić unik, zatrzymaj się, skup się na delikatnych pociągnięciach i masażu. W tym samym czasie zapytaj dno, jak się czuje.

Możesz dalej dawać klapsy dopiero po tym, jak uległa da jasno do zrozumienia, że wszystko z nim w porządku i nie ma nic przeciwko kontynuowaniu.

10. Porozmawiaj

Skomentuj to, co robisz. Wołaj, jak się czujesz, gdy twoja dłoń dotyka twoich pośladków. Klapsy to pełnoprawna intymna komunikacja, a słowa oczywiście nie będą tutaj zbyteczne. Nawet „brudne”: obraźliwe, wstydliwe wyrażenia w tym przypadku mogą stać się żywym i ekscytującym elementem gry erotycznej.

Dodaj komentarz