11 powodów, dla których możesz odmówić seksu

Każdy może w każdej chwili powiedzieć „nie”: na progu mieszkania, podczas burzliwej gry wstępnej, a nawet podczas seksu. Może się to zdarzyć z różnych powodów. Ale jest kilka najczęstszych.

Ta lista nie obejmuje wszystkich przypadków, ale warto się zastanowić. Przeprowadziliśmy małą ankietę wśród przyjaciół i znajomych i dowiedzieliśmy się, z jakich powodów można odmówić seksu nawet w ostatniej chwili. Okazało się, że większość odpowiedzi jest taka sama dla mężczyzn i kobiet.

1. Odmowa użycia prezerwatywy

Z prezerwatywą może odczucia nie są takie same. Ale w przypadku infekcji, leków i niechcianej ciąży potrzebne są odczucia. Odmowa prezerwatywy to największa głupota, jaką możesz zrobić na początku związku.

Ziemia krąży wokół Słońca, Wołga wpada do Morza Kaspijskiego, z nowym partnerem zawsze potrzebujesz prezerwatywy. Jedyny sposób.

Cieszę się, że ten konkretny powód był na pierwszym miejscu. Seks to zabawa z ryzykiem. Zbyt wiele chorób (w tym śmiertelnych) jest przenoszonych drogą płciową i każdy, kto dorósł do wieku przyzwolenia, powinien o tym wiedzieć. Z dobrym partnerem ochrona jest na pierwszym miejscu.

2. Problemy higieniczne

Brudna osoba brzydko pachnie, a brudne genitalia również wyglądają specyficznie. Dlatego, gdy pod ubraniem znajduje się nieumyte ciało (które może być czyste), pragnienie znika. Co jeszcze oprócz nieprzyjemnego widoku i zapachu wywołuje obrzydzenie?

  • Złe zęby . Z powodu próchnicy i płytki nazębnej pojawia się nieprzyjemny zapach z ust, to znaczy nawet podczas pocałunku partner decyduje, że sprawa nie posuwa się dalej.
  • Brudna bielizna. Na randce ubierz się ostrożnie i ubierz. Ale zdejmują ubrania, a pod spodem okazuje się, że jest to zwietrzała bielizna. I to wszystko, ubieramy się z powrotem, w czyste ubrania, przynajmniej od góry.
  • Wegetacja. To, co naturalne, nie jest brzydkie. Ale to jest dobre w słowach, ale w praktyce bujna roślinność jest jedną z przyczyn utraconego pragnienia. W tym ze względu na to, że włosy zachowują nieprzyjemny zapach. Pełna depilacja okolic intymnych to kwestia gustu, ale jeśli masz dużo włosów w pachwinie, to przynajmniej zrób najprostszą fryzurę trymerem – w ten sposób mniej prawdopodobne jest, że zszokujesz swojego nowego partnera.
  • Podejrzane objawy . Wysypki, plamy, rany, pęknięcia, brodawki, dziwne upławy. Na każde takie zjawisko musi najpierw przyjrzeć się wenerologowi, a nie partnerowi.

Jeśli zdecydujesz się umyć i umyć zęby tuż przed wyznaczonym terminem, nie uratuje Cię to. W każdym razie są małe rzeczy, które wydadzą brudne.

3. Złe miejsce

Czasami pożądanie ogarnia tak, że nie ma znaczenia, gdzie zostaniecie sami. A to jest ważne dla partnera – jeśli niewygodne otoczenie nie pozwala mu się zrelaksować, przyjemność stanie pod znakiem zapytania.

Co oznacza niewygodny? To obskurny hotel lub jednonocna przygoda, w której nikt nie pilnuje czystości. Wstyd powiedzieć, ale muszę: ławka w parku lub wejście to bardzo zły pomysł. Dlatego przed ważną datą zastanów się, gdzie możesz przejść na emeryturę.

4. Trzeci dodatek

Seks z nowym partnerem jest stresujący dla wielu nieśmiałych i pokornych osób. Partner doceni wszystko, od wyglądu ciała po umiejętność wyrażania pragnień i słuchania drugiej osoby. Prawie jak egzamin.

Teraz wyobraź sobie, że podczas seksu babcia ogląda telewizję za ścianą. Ośmioletni sąsiad uczy się wagi. Wierny pies bacznie obserwuje ten proces. To już przemówienie publiczne.

Nie stawiaj siebie i swojego partnera w niezręcznej sytuacji, zostań sam.

5. Oczekiwanie a rzeczywistość

Trzeci rozmiar bez push-up okazał się zerem, ramiona były szerokie tylko w marynarce, płaski brzuch był efektem pracy modelującej bielizny, pełne usta zniknęły wraz ze szminką i tak dalej. Partner miał nadzieję na jedną rzecz, dostał inną.

Nie kłam.

Bądź sobą, kochaj siebie, wtedy znajdziesz partnera, który Cię zainteresuje i będzie Cię potrzebował.

6. Coś jest nie tak z twoim partnerem

Seks często odsłania osobę z nieoczekiwanej strony. Nie zawsze z tym, który lubisz.

Niektóre cechy ciała mogą być nieprzyjemne dla partnera, ponieważ ma on różne gusta. Za duży kutas, straszna blizna, tatuaż niskiej jakości, ekstremalne kolczyki, kształt ciała.

Wszystko to kwestia gustu, nie wszystko, co możemy zmienić, i nie musisz tego robić – nie musisz zadowolić wszystkich. Po prostu czasami ludzie do siebie nie pasują, takie jest życie.

7. Rozmowy z genitaliami

Nie podawaj nazw swoich genitaliów, nie odnoś się do nich jako do osób trzecich, jak w złym porno. Zapomnij o zwrotach takich jak „Poznaj Vitalika” czy „Moje dziecko czeka na Ciebie”.

Być może twój partner lubi to podejście, ale lepiej wyjaśnij to później. W przeciwnym razie to „później” po prostu się nie wydarzy.

8. Lenistwo

Seks to wspólny projekt, w który zaangażowani są oboje partnerzy. Okazuj zainteresowanie i nie oczekuj, że zrobisz to za Ciebie. Nie musisz iść do łóżka i mieć nadzieję, że Wasza Wysokość będzie zadowolona. W przeciwnym razie poczekaj, aż twój partner się ubierze i wyjdzie.

9. Nagła głuchota

To jest powód, dla którego seks można anulować, nawet jeśli grasz grę wstępną. Gra wstępna pokazuje, czy Twój partner Cię słyszy, czy nie. Powiedziałeś kilka razy: nie trzeba tego robić, to jest nieprzyjemne. Ale partner powtarza raz, dwa razy… A po co tak dalej?

10. Różne pomysły na to, co się teraz wydarzy

Zamierzał urządzać wyścigi, ona chciała płatków róż i czułości. Postanowiła poeksperymentować, chciał zagwarantowanej przyjemności na sprawdzonych pozycjach. W rezultacie partnerzy zaczynają działać na różne sposoby – niezręczność, nieprzyjemne chwile, niedogodności.

Dziewczyny z "50 odcieni szarości" zobaczą wystarczająco dużo, zaczną mówić, że kochają ból. A gdy tylko weźmiesz ją za szyję podczas seksu, zaczyna się: „Co się dzieje, pomóż!”

Czasami dobrym pomysłem jest podpisanie umowy na temat przebiegu seksu.

11. Prawo podłości

Czasami nie chodzi o ciebie – życie przeszkadza i niszczy wszystkie plany. Szef zadzwonił do partnera, a erekcja zniknęła ze wspomnień pracy. Kolacja okazała się zbyt egzotyczna, a żołądek wydaje nieprzyzwoite dźwięki. Postanowiłem, że bolał mi ząb, bo nikt nie odwołał prawa podłości. Takich przypadków nie da się przewidzieć, więc nie obwiniaj się, po prostu spróbuj innym razem.

Dodaj komentarz