11 powodów do masturbacji: wskazówki dla dziewczyn

1. Masturbacja wzmacnia mięśnie dna miednicy

Z pewnością słyszałeś o korzyściach płynących z ćwiczeń Kegla dla mięśni dna miednicy. Może je zastąpić masturbacja zakończona orgazmem. Ponadto wspomaga funkcje orgazmiczne organizmu, takie jak uwalnianie nawilżenia pochwy. Nawiasem mówiąc, wygodnie jest trenować mięśnie za pomocą specjalnych kulek dopochwowych.

2. Masturbacja może pomóc Ci się zrelaksować

Samopoznanie stymuluje produkcję endorfin i hormonów poprawiających nastrój, łagodzących napięcie, stres i depresję. Poza tym lepiej śpisz po orgazmie.

3. Masturbacja złagodzi ból

Czy cierpisz na bóle głowy i zespół napięcia przedmiesiączkowego? Pomoże orgazm, który przyniesie masturbację. Endorfiny korzystnie wpływają na przepływ krwi, poprawiają nastrój i dodają energii.

4. Masturbacja obudzi ukryte fantazje seksualne

W pojedynkę kwitną najbardziej wulgarne fantazje. A to jest dobre dla mózgu. Zdjęcia i fabuły, które lubisz, możesz powtórzyć później z partnerem.

Jeśli dasz upust swoim myślom, możesz zajść bardzo daleko i wyobrazić sobie siebie w sytuacjach, o których wstydziłeś się myśleć wcześniej. Na przykład trójkąty lub trudne gry. Najlepsze jest to, że nikt nie będzie wiedział o twoich myślach, aw twojej fantazji możesz stać się kimkolwiek. I spać z każdym.

5. Masturbacja nie wymaga specjalnych ozdób i nastroju

Możesz oczywiście zapalić świeczki, aby poprawić sobie nastrój, ale prawdziwą wartością masturbacji jest to, że nie musisz nikogo imponować ani zaskakiwać. Oznacza to, że nieogolone nogi nie staną się przeszkodą na drodze do przyjemności.

6. Masturbacja pomoże ujawnić seksualność

To proste dla mężczyzn, a ciało kobiety, zwłaszcza obszar między łechtaczką a pochwą, jest pełen niespodzianek. Poznaj siebie, aby później podzielić się swoimi odkryciami ze swoim partnerem.

7. Masturbacja jest całkowicie bezpieczna

Sam seks jest bezpieczny. Nie ma ryzyka zajścia w ciążę lub zarażenia się czymkolwiek. Nie będziesz się martwić o pęknięcie prezerwatywy. Tylko ty, spokój i przyjemność.

8. Masturbacja stymuluje libido

Im więcej się masturbujesz, tym lepiej poznajesz swoje ciało i tym bardziej stajesz się pewny siebie. Odbije się to na seksie z partnerem. Jeśli regularnie się stymulujesz, wzrasta znaczenie i wartość seksu, a także korzyści dla organizmu.

9. Masturbacja pomoże wyrazić siebie

Czy ulubiona pozycja twojego partnera wymaga od ciebie siły i elastyczności? Zapomnij o tym. Kiedy się masturbujesz, skupiasz się tylko na sobie. Nie ma znaczenia, jak i jakimi środkami to robisz. Jeśli czujesz się dobrze, czujesz się dobrze. Na plecach lub brzuchu, ściskając lub rozkładając nogi, używając wibratora lub palców – jesteś na dobrej drodze.

10. Masturbacja uratuje małżeństwo

Seks w małżeństwie po pewnym czasie nieuchronnie się nudzi. Namiętność powoli odchodzi, ale na pierwszy plan wysuwa się codzienność. Dlatego w te dni, kiedy twój partner spada ze zmęczenia, a ty chciałeś czegoś gorętszego niż kakao, pokochaj siebie. Masturbacja może również pomóc uchronić Cię przed oszustwami z powodu różnic w apetytach seksualnych i uzależnieniach.

11. Masturbacja jest po prostu cholernie fajna

I trudno się z tym kłócić.

Dodaj komentarz