11 stref erogennych kobiet, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna

W rękach doświadczonej kochanki strefą erogenną może być całe kobiece ciało – od czubków palców po skórę na czubku głowy. A jednak są punkty, których dotykanie sprawia maksymalną przyjemność.

1. Łechtaczka

Najsłynniejszy i najbardziej wrażliwy punkt na kobiecym ciele. I to nie jest osąd wartościujący. Kilka lat temu kanadyjscy seksuolodzy badali, jak kobiety reagują na stymulację pewnych znanych stref erogennych. I znaleźli D. Cordeau, M. Bélanger et al. Ocena progów wykrywania sensorycznego na kroczu i piersi w porównaniu z miejscami na ciele kontrolnym / The Journal of Sexual Medicine , że dotknięcie łechtaczki wywoływało największy zakres doznań.

Łechtaczkę można słusznie nazwać „czerwonym guzikiem” wywołującym ostre doznania seksualne. Pamiętaj tylko, że musisz wiedzieć, jak używać tego przycisku.

WiększośćD. Herbenick, T.-C. Fu i in. Doświadczenia kobiet z dotykaniem narządów płciowych, przyjemnością seksualną i orgazmem: Wyniki badania prawdopodobieństwa kobiet w wieku od 18 do 94 lat w Stanach Zjednoczonych wskazują, że kobiety wolą, aby mężczyzna pieścił nie samą łechtaczkę, ale jej okolice. W przeciwnym razie odczucia mogą być zbyt ostre i powodować dyskomfort.

Dodaj komentarz