Jak nabrać pewności siebie w łóżku: 6 wskazówek dla nieśmiałych kobiet

1. Rób to, co możesz

Nawet jeśli masz wątpliwości co do swoich umiejętności seksualnych, z pewnością jest przynajmniej jedna rzecz, w której jesteś naprawdę dobry. Powiedzmy, że nie jesteś guru seksu oralnego, ale robisz świetne lanie lub nie jesteś pewny swojej techniki całowania, ale uważasz się za mistrza pieszczot.

Spędź miesiąc robiąc to, co możesz i co kochasz. Za każdym razem, gdy to robisz, a także pod koniec wskazanego okresu, pomyśl: „Jestem w najlepszej formie, bo dałem mojej partnerce cały miesiąc wspaniałego seksu”.

2. Spróbuj czegoś nowego

Jak tylko poczujesz się mistrzem w jednej dziedzinie, zacznij próbować innych rzeczy, z którymi nie czujesz się tak komfortowo. Nie dąż od razu do świetnych wyników – ćwicz nowe rzeczy dla zabawy.

Pomocna jest zmiana scenariusza seksualnego, aby proces nie był już tego samego typu i stał się interesujący.

Colby Mary Songol

3. Śmiej się

Umiejętności to nie wszystko. To, co naprawdę sprawia, że seks jest dobry, to to, jak się z tym czujesz. Jeśli potrafisz się dobrze bawić i śmiać, gdy coś pójdzie nie tak, sukces jest w Twoich rękach.

4. Skoncentruj się na tym, co kochasz w swoim ciele

Możesz ciągle myśleć o swoich niedociągnięciach, ale znacznie lepiej docenić zalety. Dlatego patrząc w lustro skup się na tym, co lubisz w swojej twarzy i ciele. I staraj się zwracać mniejszą uwagę na cechy, które nie wywołują gwałtownego zachwytu.

5. Noś coś, co doda Ci pewności siebie

Kiedy nosisz rzecz, która (przynajmniej Twoim zdaniem) sprawia, że nie można Ci się oprzeć, automatycznie czujesz się pewniej. Jeśli uważasz, że dobrze sobie radzisz z tą samą szminką, pomaluj ją szminką przed pójściem spać. Myślisz, że dobrze pachniesz po tym balsamie? Rozłóż to przed seksem. Nieważne, co sprawia, że czujesz się świetnie – wykorzystaj to!

6. Powtórz mantrę

Aby naprawdę przekazać swoją pewność siebie, uzbrój się w mantrę typu „Jestem sexy”. Powtórz to patrząc w lustro, zapisz zdanie w pamiętniku, rozklej naklejki z tymi słowami w całym mieszkaniu. Im więcej czegoś słyszysz, tym bardziej w to wierzysz.

Afirmacje wzmacniają nasze pozytywne nastawienie do siebie.

Colby Mary Songol

Zadanie, aby stać się bardziej pewnym siebie, wydaje się trudne, ale jeśli podzielisz je na małe podpunkty, misja stanie się wykonalna. Jaki jest zysk z tego? Gdy z powodzeniem zastosujesz te techniki w sypialni, wzrośnie pewność siebie również w innych obszarach twojego życia.

Dodaj komentarz