11 wskazówek dla osób, które chcą doświadczyć wielu orgazmów

Według statystyk , jak to jest mieć wielokrotne orgazmy? , u mężczyzn 95% stosunku płciowego kończy się orgazmem, u kobiet tylko 65%. Ale jeśli spróbujesz, partner może w kółko osiągnąć punkt kulminacyjny.

Czym są wielokrotne orgazmy

Wielokrotny orgazm (wieloorgazm) ma miejsce, gdy podczas jednego stosunku płciowego występuje średnio 3-5 orgazmów.

Dlaczego ten luksus nie jest zwykle dostępny dla mężczyzn? (Wyjątkiem są mistrzowie taoistyczni z napompowanym mięśniem łonowo-guzicznym.) Bo po wytrysku następuje tak zwany okres refrakcji, kiedy tkanka nerwowa i mięśniowa odpoczywają od stresu.

Aby ponownie się podniecić, przedstawiciel silniejszego seksu potrzebuje od kilku minut do kilku dni, w zależności od wieku i konstytucji seksualnej. Nawet jeśli facet jest gotowy do powtórzenia po pięciu minutach, dla niego będzie to inny stosunek seksualny z jego własnym indywidualnym orgazmem.

U kobiet podniecenie po wypisie ustępuje wolniej niż u mężczyzn. A jeśli nadal będziesz stymulować, możesz powtórzyć przyjemność. Rekord dotyczący multiorgazmu został nagrany przez artykuł Jak zapewnić jej wielokrotny orgazm w czterech prostych krokach w latach 90. w czasopiśmie naukowym Human Sexuality: 134 razy w ciągu 60 minut.

Czym są multiorgazmy

Każda kobieta przeżywa wielokrotne orgazmy, które są wyjątkowe i niepowtarzalne. A jednak seksuolodzy próbowali opisać kilka standardowych scenariuszy rozwoju wydarzeń.

Skrypt sekwencyjny

Orgazmy przychodzą z kilkuminutową przerwą, a podczas przerwy kobiecie udaje się trochę ochłodzić, a następnie ponownie się nagrzewa.

Nauka zna przypadek, w którym kobieta wykazała zdolność doświadczania od 3 orgazmów w 7 minut do 7 orgazmów w 16 minut. Każde kolejne wyładowanie było mniej intensywne niż poprzednie.

Skrypt seryjny

Orgazm toczy się falami: mięśnie pochwy kurczą się w seriach 5-10 razy co kilka sekund. Podniecenie narasta, a po serii przyjemnych, ale słabo wyrażonych wstrząsów następuje potężna eksplozja.

Scenariusz mieszany

Wszyscy już wiedzieli, a naukowcy potwierdzili , że kobiety doświadczają dwóch różnych rodzajów orgazmu, badania pokazują , że kobiety mogą mieć dwa rodzaje orgazmu – łechtaczkowy i pochwowy. Jeśli podczas jednego stosunku płciowego oba zdarzyły się przynajmniej raz, taki scenariusz jest często nazywany multiorgazmem.

Czy wszystkie kobiety mogą osiągnąć multiorgazm?

W teorii tak. W praktyce od 10 do 20% kobiet Dlaczego niektóre kobiety nigdy nie są w stanie osiągnąć orgazmu? Ginekolog wyjaśnia , że nigdy nie doświadczył nawet regularnego orgazmu, nie mówiąc już o powtarzających się powtórzeniach. Szczęśliwe kobiety, które cieszą się wielokrotnym relaksem, stanowią do 42% https://www.researchgate.net/publication/21388011_The_female_sexual_response_revisited_Understanding_the_multiorgasmic_experience_in_women w dojrzałej płciowo populacji kobiet.

Czynniki, które mogą wpływać na zdolność do uzyskania wielu orgazmów:

  • Predyspozycje biologiczne. Tak, niektóre kobiety są naturalnie skłonne do łatwego osiągania wielu orgazmów. Inni muszą pracować nad sobą i rozwijać zmysłowość.
  • Wiek. Kobieta osiąga szczyt zmysłowości seksualnej Kobiecy orgazm: wszystko, co chciałaś wiedzieć, ale bałaś się zapytać w wieku 35 lat. Oznacza to, że multiorgazmy w tym wieku występują częściej.
  • Czas spędzony na grze wstępnej. Im bardziej płynnie, stopniowo i wolniej się rozgrzewasz, tym dłużej trwa faza pobudzenia.
  • Stopień pobudzenia. Przy silnym pobudzeniu do genitaliów napływa więcej krwi, a strefy erogenne stają się bardziej wrażliwe.
  • Zmęczenie, stres. Wyczerpane ciało po prostu odmówi wydawania orgazmów.

Jak zwiększyć szansę na wielokrotny orgazm

Podstawowa zasada: potrzebujesz kochającego i zainteresowanego partnera, który stara się dać ci maksymalną przyjemność i nie spieszy się z własnym orgazmem (lub szybko wraca do zdrowia i jest gotowy do kontynuowania po 5 minutach, gdy jesteś jeszcze ciepły). Zimny egoista ani wybredny pośpiech nie są w tym pomocne.

1. Zbadaj swoje ciało

Masturbuj się od czasu do czasu, aby dokładnie zrozumieć, jak możesz być zadowolony i które strefy erogenne najlepiej reagują na dotyk. A potem podziel się swoim doświadczeniem ze swoim partnerem.

2. Trenuj mięśnie dna miednicy

Intensywność i czas trwania orgazmu zależy bezpośrednio od napięcia mięśni dna miednicy. Podtrzymują pochwę, czyniąc ją bardziej elastyczną i wrażliwą. Wykonuj ćwiczenia Kegla, aby pożądane mięśnie nie słabły, a skurcze podczas orgazmu stały się bardziej intensywne i powtarzane w kółko.

3. Dostrój się poprawnie

Same kobiety pozbawiają się przyjemności, wierząc, że nie odniosą sukcesu więcej niż jeden raz. Ciało reaguje na „głos rozsądku” i nie reaguje na stymulację po pierwszym szczycie.

Pamiętaj, fizjologicznie możesz spodziewać się dłuższych, silniejszych orgazmów. Ważne jest, abyś podczas seksu czuł się zrelaksowany i nie rozpraszały go obce myśli o terminach pracy lub niedożywionych dzieciach.

4. Rozgrzej się prawidłowo

Możesz się trochę rozgrzać jeszcze przed rozpoczęciem romantycznego wieczoru. Wszystkie środki są dobre: śnij na jednoznaczne tematy, obejrzyj erotyczny film, spryskaj ekscytującymi olejkami aromatycznymi. Gra wstępna z aktywnym udziałem partnera powinna trwać co najmniej 10-15 minut.

5. Uprawiaj seks oralny

Dla większości kobiet zewnętrzna stymulacja łechtaczki jest najłatwiejszym i najbardziej niezawodnym sposobem na osiągnięcie normalnego orgazmu. Możesz użyć rąk lub wibratora. Ale lepiej zaufać swojemu partnerowi, a raczej jego językowi. W ten sposób doświadczysz pierwszego szczytu jeszcze przed penetracją. A twoje ciało przygotuje się na przyjemną kontynuację.

6. Zrelaksuj się przez kilka minut po pierwszym orgazmie

Po orgazmie zakończenia nerwowe nagromadzone w strefach erogennych pozostają przez pewien czas nadwrażliwe z powodu silnego przypływu krwi. Dotykanie sutków i łechtaczki może być bolesne. Nic dziwnego, że wiele kobiet chce się trochę „ochłodzić” i uniknąć zbyt intensywnych pieszczot partnera. Zwykle łechtaczka wraca do normy w ciągu 1-2 minut. W międzyczasie możesz skupić się na innych częściach ciała lub po prostu położyć się na chwilę w uścisku.

Jednak co siódmy Porozmawiajmy o wielokrotnych orgazmach kobieta w ogóle nie wie, na czym polega nadwrażliwość łechtaczki i dlaczego może być tam bolesna. Dlatego nie potrzebują odpoczynku.

7. Wybierz pozy, które stymulują główne punkty „wybuchowe”

Dalsze szanse na sukces w dużej mierze zależą od czasu trwania samego stosunku, czyli od umiejętności i wytrzymałości partnera. Prawdopodobieństwo wystąpienia wielokrotnego orgazmu można zwiększyć, stosując pozycje, w których wygodnie jest stymulować najbardziej wrażliwe miejsca – łechtaczkę, punkt G i tzw. punkt A (przypuszczalnie zlokalizowany na przednim sklepieniu pochwy).

Nie musisz wymyślać czegoś egzotycznego. Do łechtaczki i punktu G można dotrzeć ze zwykłej pozycji misjonarskiej lub kowbojki, siedząc twarzą do partnera lub tyłem do niego. Do masażu punktu A można wykorzystać różne wariacje na temat „mężczyzny z tyłu”, a także umieszczając poduszkę pod pośladkami kobiety w pozycji misjonarskiej.

8. Angażuj wiele stref erogennych w tym samym czasie

Łatwiej jest uzyskać multiorgazm, jeśli jednocześnie pobudzisz kilka miejsc przeciążenia zakończeń nerwowych, w tym szyję, klatkę piersiową, wewnętrzną stronę ud.

9. Rób krótkie przerwy, aby opóźnić przyjemność.

Jeśli czujesz, że zaraz wybuchniesz, poproś partnera, aby się wstrzymał. Ciesz się chwilą przed kulminacją i kontynuuj. Wyładowanie będzie dłuższe i jaśniejsze.

10. Oddychaj głęboko

Kiedy uderzy cię fala orgazmu, spróbuj oddychać powoli i głęboko. Dla wielu kobiet ta technika pomaga albo uzyskać dodatkową porcję seryjnego orgazmu, albo przedłużyć normalny.

11. Nie zatrzymuj się po pierwszym (drugim, trzecim) orgazmie

Twoje ciało jest gotowe do kontynuacji. O ile oczywiście partner nie jest jeszcze wyczerpany. Jeśli jednak nie ma drugiego razu, nie zniechęcaj się. Najważniejsze nie jest liczba orgazmów, ale maksymalna przyjemność.

Dodaj komentarz