7 wskazówek, dzięki którym seks na stole będzie jeszcze fajniejszy

Myśl o uprawianiu seksu na stole włącza prawie wszystkich: według sondaży ta fantazja prowadzi Preferowane Pozycje na liście najbardziej pożądanych pozycji. Ale jeśli chodzi o praktykę, ludzie wolą inne pozycje – na pieska, misjonarz, 69 …

Nie ma w tym jednak paradoksu. Pozycja „jadalna” nie jest dla amatorów. Aby czerpać prawdziwą przyjemność z tej gry, potrzebujesz trochę wiedzy i przygotowania.

1. Wybierz odpowiedni stół

Oto cztery parametry, na które należy uważać.

Wysokość stołu

Najlepiej byłoby, gdyby blat stołu znajdował się mniej więcej na poziomie talii mężczyzny. Zbyt wysoki stół sprawi, że twój partner stanie na palcach i zmarnuje wysiłki, aby znaleźć równowagę. Niski zmusi Cię do zgięcia kolan – w takiej pozycji też długo nie wytrzymasz, a głębokość penetracji może się nie udać.

Problem niskiego stolika można rozwiązać umieszczając poduszkę pod pośladkami dziewczynki. Ale haj, niestety, może pozostawić was oboje bez pożądanego orgazmu.

Materiał blatu

Nie szkło! Ten materiał jest zbyt śliski. Dodatkowo, jeśli zrobisz się za gorąco, może pęknąć i dobrze, jeśli ten seks nie zakończy się traumą.

Również modele wykonane z delikatnej płyty wiórowej nie są odpowiednie.

Właściwy stół jest ciężki, stabilny, z grubym solidnym blatem wykonanym z trwałego materiału (drewno lub np. marmur).

Jakość nóg

Dzieje się tak, gdy im grubszy, tym lepiej. Nogi będą musiały utrzymać ciężar nie tylko kobiety, ale także opierającego się na niej mężczyzny. Wybierz możliwie stabilną konstrukcję.

Lokalizacja stołu

Wszystkie inne rzeczy są równe, zatrzymaj się przy stole blisko ściany. Zapewni to, że nie zacznie się poruszać w środku miłosnych gier.

Dodaj komentarz