Seks na boku: 13 pozycji na szybki orgazm

1. Łyżki

Idealna pozycja do leniwego seksu. Kobieta leży na boku, mężczyzna z tyłu. Ręce obojga partnerów są wolne: można nawzajem pieścić klatkę piersiową, brzuch i biodra. Aby zmienić pozycję i zmienić kąt penetracji, umieść poduszki o różnej wysokości pod bok kobiety.

2. Zamknij kontakt

Partner leży na boku, lekko zgina jedną nogę pod sobą i unosi drugą, zgiętą w kolanie. Mężczyzna schodzi od tyłu i kładzie nogę na udzie kobiety. W tej pozycji osiągniesz wyjątkową intymność. Ponadto penetracja będzie głębsza.

3. Beza

Aby przyjąć tę pozę, kobieta musi nie tylko położyć się na boku, ale także lekko unieść ciało, opierając się na dłoni. Nogi muszą być ugięte w kolanach i przyciągnięte do siebie. Mężczyzna kładzie się z tyłu, kładąc jedno kolano między nogami partnera. W tej pozycji dobrze jest stymulować łechtaczkę: użyj do tego rąk i zabawek erotycznych.

Kup dla zabawy

  • Zwężający żel-smar od „Biorhythm”
  • Wibrator z dwiema wymiennymi dyszami od Adrien Lastic
  • Podwójny wibrator Adrien Lastic z pilotem dla par

4. Splot

Namiętna pozycja dla tych, którzy chcą się w sobie rozpuścić. Kobieta leży na boku, lepiej lekko ugiąć kolana. Mężczyzna przytula ją od tyłu i zarzuca jedną nogę na jej biodra. Ręce można położyć na pośladkach partnerki, inną opcją jest zapięcie jej w pasie.

5. Tango

Dziewczyna leży na plecach. Wyciąga jedną nogę, a drugą podnosi, zginając się w kolanie. Siedząc obok niego na boku, mężczyzna naciska na swoją partnerkę od strony jej zgiętej nogi. Aby pozycja była wygodniejsza, lepiej dla niego rzucić jedną nogę na biodro partnerki i chwycić ją za szyję i ramiona rękami.

Dodaj komentarz