12 gorących pozycji seksualnych dla par, które są gotowe na eksperymenty

1. Kąt

Poza wygląda nie w najzwyklejszy sposób, ale w rzeczywistości jest dość prosty do wykonania: mężczyzna siedzi, a kobieta leży na jego nogach, owijając nogi wokół jego bioder. W tej pozycji partner będzie całkiem wygodny, ponadto partner może pieścić jej łechtaczkę.

2. Podwójny jeździec

Mężczyzna z pewnością spodoba się tej pozycji, choćby dlatego, że jest w nią zaangażowanych dwóch partnerów naraz, a on nie wymaga dużego wysiłku. W rzeczywistości nie ma w tej pozycji nic nadzwyczajnego: jedna dziewczyna przyjmuje pozę jeźdźca, druga siada na twarzy partnera. Ale seks w trójkącie (przy odpowiednim podejściu) to żywy i niezapomniany eksperyment, który z pewnością pomoże odświeżyć relacje.

3,69 + 1

Kolejna ciekawa pozycja na seks w trójkącie: zakłada, że dziewczyny uprawiają seks oralny w pozycji 69, a mężczyzna penetruje jedną z nich od tyłu. Zaleta jest oczywista – wszystko jest w biznesie i wszyscy są zadowoleni.

4. Seks z kajdankami

Tak z pozoru banalny dodatek, który można kupić w dowolnym sex shopie lub zamówić na AliExpress, daje ogromne pole do popisu dla wyobraźni. Ilustracja przedstawia pozycję stojącą, w której ręce partnera są skute kajdankami za jej plecami. Opcje oczywiście na tym się nie kończą: możesz założyć kajdanki mężczyźnie lub przykuć ręce do wezgłowia. Eksperyment!

5. Piesek z wibratorem

Styl na pieska nie jest ulubieńcem wszystkich kobiet, ale tę pozycję można poprawić, stymulując łechtaczkę wibratorem. Nie trzeba się nad tym rozwodzić: w tej pozycji możesz wreszcie spróbować seksu analnego, jeśli nadal się wahasz. Stymulacja łechtaczki powinna sprawić, że proces, który nie podoba się wszystkim dziewczynom (czego nie można powiedzieć o facetach) będzie o wiele przyjemniejszy.

6. Odwrócona kowbojka do seksu analnego

Kolejna pozycja do seksu analnego. Od poprzedniej różni się tym, że inicjatywa jest w rękach kobiet, co jest zdecydowanym plusem dla partnera (i procesu): dziewczyna kontroluje głębokość i intensywność penetracji, minimalizując ryzyko bólu czy kontuzji.

7. Stanie w miejscach publicznych

Znowu dreszczyk tkwi nie w samej pozycji (nie można nikogo zaskoczyć w pozycji stojącej), ale w sytuacji. Seks w przestrzeni publicznej to zastrzyk adrenaliny. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednie miejsce (przedmiotów z tej listy należy unikać) i upewnić się, że dobrze się chowasz: tylko tyle, by łaskotać nerwy, ale nie wylądować na najbliższym posterunku policji za złamanie porządku.

8. Podwójna penetracja

Kolejna pozycja na seks w trójkącie: tym razem trzecia to nie kobieta, ale mężczyzna. Zrelaksowany partner na pewno doceni tę pozycję, ponieważ wiele dziewczyn fantazjuje na taki właśnie seksualny scenariusz.

9. Pozycja misjonarska z pierścieniem koguta

Kolejny przypadek, w którym zabawka erotyczna może radykalnie zmienić tradycyjną pozycję. Pierścień erekcyjny to urządzenie, które pozwala na dłuższe przebywanie penisa w stanie erekcji, a jeśli on również wibruje, to w niektórych pozycjach sprawi partnerowi prawdziwą przyjemność. Na przykład w klasycznej pozycji misjonarskiej pierścień na penisa będzie stymulował łechtaczkę.

10. Na kolanach

Jeśli nie chcesz zapraszać innych osób do sypialni i korzystać z dodatkowych narzędzi, wypróbuj nietypowe pozycje. Jedną z nich jest pozycja klęcząca. Jest dość intymny i prosty w wykonaniu, a do regulacji wysokości wystarczy położyć poduszkę na stopach.

11. Sex oralny na pieska

Może się wydawać, że w tej pozycji nie ma nic niezwykłego, ale tak nie jest. Pozycja kolanowo-łokciowa kojarzy się z męską dominacją, a lodzik w tej pozycji staje się jeszcze gorętszy. Jeśli od dawna chciałeś przejść od seksu waniliowego do czegoś bardziej surowego, możesz zacząć od tej opcji.

12. Ruchomy krab

To nie jest najłatwiejsza pozycja do wykonania. W nim partnerzy siedzą twarzą w twarz, rozstawiają nogi i wykonują najbardziej synchroniczne ruchy. Jeśli zrobisz to poprawnie, razem będziecie zdalnie przypominać kraba w ruchu (stąd nazwa). Orgazm w tej pozycji jest trudny do osiągnięcia, ale w przypadku powolnego seksu (który sam w sobie może być interesującym doświadczeniem seksualnym) jest to świetna opcja.

Dodaj komentarz