12 najlepszych pozycji na seks analny

1. Pozycja żółwia

Jak to zrobić

Kobieta klęka, lekko unosząc pośladki. Kładzie głowę na podłodze i obejmuje ramionami nogi. Jeśli jest to niewygodne, możesz po prostu położyć ręce przed sobą. Mężczyzna stoi z tyłu i trzyma damę w pasie.

Jakie są plusy

Partner prawie nie porusza się w tej pozycji, ale może dostosować kąt penetracji. Potrząsając biodrami, zmienia pozycję, aż znajdzie najwygodniejszą. W przypadku seksu analnego bardzo ważne jest, aby kobieta sama kontrolowała sytuację i mogła w każdej chwili przestać.

2. Styl na pieska

Jak to zrobić

Partner jest na czworakach, mężczyzna klęka z tyłu.

Jakie są plusy

W pozie na pieska dziewczynie łatwo jest sama stymulować łechtaczkę lub powierzyć ją partnerowi. Poruszając biodrami i wyginając plecy w górę i w dół, może zmienić kąt penetracji.

3. Amazonka

Jak to zrobić

Partner leży na plecach, a dziewczyna wspina się na niego.

Jakie są plusy

To kobieta porusza się w tej pozycji. Ona sama wyznacza tempo i głębokość penetracji. A mężczyzna w tym czasie może pieścić jej uda lub stymulować łechtaczkę.

4. Taniec na kolanach

Jak to zrobić

Mężczyzna siedzi na krześle lub sofie z rozstawionymi nogami. Kobieta siada na kolanach, odwracając się plecami.

Jakie są plusy

Jeśli partner pochyli się lekko do przodu w tej pozycji, oprze ręce na kolanach. Wtedy będzie mogła poruszać się w dogodnym dla siebie tempie, przyspieszając lub zwalniając do woli.

5. Za

Jak to zrobić

Pozy podobne do pieska, tylko w tym przypadku dziewczyna leży na brzuchu. Jednocześnie może trzymać nogi razem lub rozsuwać – tak jest wygodniej. Mężczyzna siada na górze i opiera wyprostowane ręce na łóżku.

Jakie są plusy

Partner nie musi wykonywać żadnych ruchów, po prostu cieszy się z tego procesu. Aby zmienić kąt penetracji, możesz umieścić poduszkę pod udami i tym samym lekko je unieść.

6. Krzesełko do karmienia

Jak to zrobić

Prawdopodobnie jeszcze nie próbowałeś tej pozy. Ale na próżno: do seksu analnego jest świetny. Aby przyjąć prawidłową pozycję, kobieta musi siedzieć na krześle bez oparcia. W takim przypadku pośladki powinny wystawać poza siedzenie. Facet stoi z tyłu w pełnym wzroście lub na kolanach, podtrzymując swoją partnerkę w pasie.

Jakie są plusy

W tej pozycji porusza się tylko mężczyzna. Ale jeśli postawisz krzesło obok stołu lub sofy, kobieta oprze się na dłoniach i sama wyreguluje głębokość penetracji. Aby to zrobić, wystarczy iść do przodu.

7. Łyżki

Jak to zrobić

Partnerzy leżą na bokach, kobieta stoi plecami do mężczyzny.

Jakie są plusy

Idealna pozycja dla kochających przytulanie podczas seksu. Pozwala także swojemu partnerowi pieścić dziewczynę i stymulować jej strefy erogenne. Poruszając biodrami i podciągając kolana do klatki piersiowej, kobieta może dostosować głębokość i tempo penetracji.

8. Skok żaby

Jak to zrobić

Kobieta siada na zadzie, kładąc ręce na podłodze. Pośladki są lekko uniesione, a tułów pochylony do przodu. Mężczyzna pozostaje w tej samej pozycji, co w psim stylu.

Jakie są plusy

Partnerowi wygodnie jest stymulować łechtaczkę ręką. Kobieta reguluje głębokość penetracji zmieniając ułożenie rąk. Potrafi trzymać je bliżej siebie lub dalej, jednocześnie odchodząc od mężczyzny lub zbliżając się do niego.

9. Pozycja misjonarska

Jak to zrobić

Wszystko zgodnie z klasyką: kobieta leży na plecach i rozkłada nogi, mężczyzna jest na górze. Aby ułatwić wejście partnerowi, możesz podłożyć poduszkę pod biodra.

Jakie są plusy

Zwykła pozycja misjonarska może wydawać się nudna. Ale być może to ona będzie najlepszym rozwiązaniem na seks analny. Specjalnie dla pierwszego doświadczenia. Partnerzy mogą się przytulać, całować i patrzeć sobie w oczy, aby rozładować napięcie i stworzyć romantyczny nastrój.

10. Kowadło

Jak to zrobić

Taka jest pozycja misjonarska. Tylko w tym przypadku kobieta podnosi nogi i rzuca je na ramiona mężczyzny.

Jakie są plusy

Pośladki dziewczyny są jak najbardziej otwarte i dostępne dla partnera. Dodatkowo poza zapewnia kontakt wzrokowy.

11. Siedząc

Jak to zrobić

Mężczyzna siada na krześle lub łóżku, a kobieta wspina się na kolana, twarzą do niego.

Jakie są plusy

Maksymalna bliskość partnerów, umiejętność wzajemnego pieszczenia i całowania.

12. Narożnik

Jak to zrobić

Można to zrobić w pobliżu stołu, parapetu lub innej powierzchni, na której kobieta położy klatkę piersiową. Nogi pozostaną wyprostowane. Mężczyzna musi tylko podejść od tyłu i podeprzeć partnerkę za talię lub pośladki.

Jakie są plusy

Spodoba się miłośnikom ostrego seksu i męskiej dominacji. Wszystkie ruchy będą wykonywane przez partnera, dziewczyna może jedynie kołysać biodrami do rytmu.

Dodaj komentarz