12 zasad swobodnego seksu, które ochronią Cię przed frustracją

Nie ma znaczenia, dlaczego zdecydowałeś się to zrobić: aby odwrócić uwagę od myśli o niedawnym rozstaniu lub z miłości do seksu. Najważniejsze jest zapamiętanie kilku zasad.

1. Znajdź odpowiednią parę

Jasne jest, że nie można mieszkać razem i wychowywać dzieci. Mimo to partner seksualny powinien być dla ciebie przynajmniej fizycznie przyjemny i chcieć tego samego, co ty. Zdecydowanie nie warto ciągnąć do łóżka przyjaciół, kolegów, a nawet byłych byłych. Ogólnie rzecz biorąc, lepiej nie przyciągać ludzi, z którymi często się spotykasz w prawdziwym życiu. Do wyszukiwania masz do dyspozycji cały Internet z jego serwisami randkowymi i aplikacjami.

2. Ustal granice z góry

Konieczne jest, aby oboje wyraźnie zrozumieli: twoje spotkania służą tylko seksowi i rozwijaniu fabuły w kierunku spotkania z rodzicami. Jeśli to możliwe, przed terminem omów szczegóły, oczekiwania i preferencje, aby nie było nieprzyjemnych niespodzianek.

3. Nastaw się na to, że wszystko będzie przyjemne i frywolne

Bez refleksji i zmartwień. To tylko przygoda, a Twoim celem jest orgazm, a nie ból serca. Jeśli w głębi duszy nadal masz nadzieję, że swobodny seks może przerodzić się w wspaniałe uczucie, lepiej nie zaczynać.

4. Odpowiedzialnie podchodź do ochrony

Ważne jest, aby randka przebiegła nie tylko bez psychologicznych, ale i fizycznych konsekwencji. Nie licz więc na nikogo i sam zaopatrz się w prezerwatywy. I odrzucaj oferty bez nich.

5. Rozmawiaj o abstrakcyjnych tematach.

Jeśli masz czas na rozmowę przed lub po seksie, nie przechodź na osobiste tematy. Nie udostępniaj informacji o rodzinie lub bliskich. Jedzenie, programy telewizyjne, sport, pogoda… Nigdy nie wiesz, o czym mężczyzna i kobieta mogą rozmawiać?

6. Nie rezygnuj z romansu

W mechanicznym seksie bez emocji jest mało radości, więc nie pozbawiaj się rozgrzewającego flirtu. Twoja randka może być bardzo romantyczna i dacie sobie nawzajem dużo czułości i przyjemnych doznań. Po prostu miej świadomość, że to nie jest prawdziwe. Jesteś złapany w spisek, który ma się zakończyć.

7. Bądź sobą, ale trochę inny

Jedną z zalet swobodnej więzi jest to, że nie musisz wyglądać lepiej niż jesteś. Nie ma sensu przesadzać, żeby zrobić wrażenie. Ale zagranie kogoś innego jest bardzo możliwe. Jeśli chcesz spróbować nowej roli, sprawdzić się inaczej niż w zwykłym życiu, to jest to najlepsza okazja.

8. Nie daj się obrażać

Być sobą nie oznacza być niegrzecznym, poniżanym, obrażać, a tym bardziej sprawiać ból. Nie bądź źle traktowany przez siebie lub drugą stronę. O ile oczywiście nie zgodziłeś się wcześniej na wprowadzenie elementów BDSM na randkę.

9. Nie zostawaj na noc

Przypadkowy seks z interesującym nieznajomym lub uroczym nieznajomym może być ekscytujący. Ale budzenie się rano z nieznajomym lub zobaczenie nieznajomego w szlafroku w Twojej kuchni to już wątpliwa przyjemność.

Lepiej oczywiście przedyskutować moment spędzenia nocy z wyprzedzeniem. Ale niepisana zasada jest taka: jeśli odwiedzasz, nie uciekaj, gdy tylko wszystko się skończy, ale też nie zostawaj do rana. Jeśli jesteś właścicielem, nie dzwoń od razu po taksówkę, pozwól mi złapać oddech. Ale nie nalegaj na spanie razem z uściskami.

10. Pisz mniej.

Wcale nie jest konieczne szukanie nowego partnera seksualnego za każdym razem, jeśli poprzedni całkowicie Ci odpowiada. Aby jednak nie stwarzać iluzji bliskiego związku, ogranicz korespondencję między datami do minimum.

11. Tłumić urazę

Po przypadkowym seksie nic nikomu nie jesteś winien. Jeśli druga strona złoży skargę lub chce od Ciebie czegoś więcej, przypomnij sobie tylko o zasadach gry io tym, że nic się dla Ciebie nie zmieniło. Wystarczy. Nie rozwiązuj rzeczy. Co więcej, nie istnieją. Ale jeśli oboje (!) zmienicie zdanie i zdecydujecie, że nadal istnieje związek, to jest to kolejna rozmowa.

12. Nie wyrzucaj sobie

Nieprzyzwyczajony do tego wieczór miłosny może zakończyć się refleksją na temat własnej deprawacji. Tu pozostaje tylko zaszczepić w sobie następującą oczywistą prawdę: nie ma nic złego w tym, że dwoje dorosłych spotkało się w imię dobrowolnego seksu. I o to chodzi.

Dodaj komentarz