Wibratory płynne: co to jest i dlaczego są lepsze od zwykłych

Co to jest wibrator płynny i jak działa

Przede wszystkim jest to gra słów: płynna wersja nie ma nic wspólnego z prawdziwym, klasycznym wibratorem.

Płynny wibrator to specjalny żel stymulujący. Sprzedawany w maleńkich tubkach Liquid Vibrator Review , jest płynną, galaretowatą masą, która zawiera stymulanty Buzz Liquid Vibrator Review firmy Doc Johnson, takie jak olejki eteryczne lub ekstrakty roślinne. Dzięki nim „wibrator” zwiększa przepływ krwi do miejsca nałożenia żelu – do łechtaczki, warg sromowych czy prącia.

Już po 5-10 minutach Przeglądu Liquid Vibrator zaczyna być odczuwalne lekkie mrowienie i pulsowanie w obszarze działania produktu (jest to efekt, który pozwolił producentom nazwać ekscytujący żel „wibratorem”). Skóra puchnie, lekko podnosi się jej temperatura lub przebiega przez nią nieoczekiwany chłód, a sam narząd staje się niezwykle wrażliwy na najmniejszy dotyk.

Dlaczego potrzebujesz płynnego wibratora i dlaczego jest lepszy niż zwykle

Ogólnie rzecz biorąc, jest to tylko kolejna rozrywka seksualna. Co jednak ma kilka oczywistych zalet.

Pomaga osobom, które mają trudności z osiągnięciem orgazmu.

Dzięki przyspieszonemu krążeniu krwi i zwiększonej wrażliwości wystarczy dosłownie kilkukrotne ściśnięcie bioder, aby podniecenie osiągnęło poziom „zaraz nastąpi orgazm”. Możesz pomóc sobie rękami lub masturbować się tradycyjną zabawką erotyczną.

Dzięki płynnemu wibratorowi punkt kulminacyjny można osiągnąć szybciej i łatwiej niż bez niego.

Pozwala urozmaicić doznania

Dotykanie penisa lub łechtaczki, na które nakładany jest żel, będzie wydawał się zupełnie inny niż zwykle, jaśniejszy.

Możesz bawić się czułością, przykładając płynny wibrator nie do całego narządu, ale w określonych odstępach czasu. Przesuń palcami lub dłonią po tak przygotowanej powierzchni prącia lub np. warg sromowych – poczujesz coś zupełnie nowego.

Łatwy do zabrania ze sobą

Maleńka tuba z wibratorem z łatwością zmieści się do kieszeni lub małej torebki na ramię. Jest to wygodne w przypadku lotów i wycieczek, na które nie jesteś gotowy na zabranie swojego tradycyjnego ulubionego, ale nieporęcznego dildo.

Jak wybrać płynny wibrator

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swoje pieniądze:

 1. Poproś sprzedawcę, aby pokazał Ci najpopularniejsze opcje. Najlepiej wybrać wśród nich wibrator od producenta, którego produktów (na przykład lubrykantów intymnych) już używałeś i nie zawiodłeś się.
 2. Jeśli to możliwe, zdobądź kilka sond wibracyjnych różnych producentów. To najłatwiejszy i najtańszy sposób na znalezienie odpowiedniego produktu dla Ciebie.
 3. Jeśli jesteś uczulony, dokładnie przestudiuj skład produktu. Każdy producent zapewnia, że używane są tylko bezpieczne składniki. Ale tak jest w przypadku, gdy lepiej odmówić zakupu, jeśli w składzie znajduje się jakiś znajomy alergen.
 4. Kupując wibrator w płynie po raz pierwszy, zacznij od opcji o najniższej intensywności. Producenci często wytwarzają całe linie produktów różniących się stężeniem substancji aktywnych, a co za tym idzie siłą pobudzenia.
 5. Zwróć uwagę na zapach. Niektóre wibratory pachną neutralnie, inne mają zapachy: truskawkowy, czekoladowy, miętowy, ylang-ylang i inne. Upewnij się, że zapach Ci odpowiada i nie psuje erotycznego nastroju.

Ważna uwaga: płynny wibrator nie zastępuje smarowania. Dlatego do zestawu do nowego produktu weź żel lubrykant – najlepiej uniwersalny, na bazie wody.

Co kupić

 • Wibrator płynny firmy „Biorytm”
 • Stymulująco-energetyzujący żel od HOT Production
 • Smar energetyzujący do systemu Jo
 • Intymny żel wibracyjny o czekoladowym aromacie z kosmetyków Mai
 • Stymulujący spray od HOT Production

Co musisz wiedzieć przed użyciem płynnego wibratora

Aby nie rozczarować się nowym narzędziem i czerpać jedynie przyjemność z kontaktu z nim, weź pod uwagę następujące kwestie:

 1. Rurki z płynnym wibratorem są bardzo małe. Chociaż ich cena jest współmierna do kosztu konwencjonalnych smarów rozgrzewających o większej objętości, a nawet ją przewyższa. Jednak do uzyskania efektu wystarczy kilka kropel płynnego wibratora. Nie ma potrzeby obfitego smarowania genitaliów.
 2. Możesz mieć alergie. Do sprzedaży trafiają wyłącznie produkty certyfikowane – czyli takie, których bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez ekspertów. Jednak możesz mieć indywidualną reakcję na konkretny składnik płynnego wibratora. Dlatego przed użyciem sprawdź żel w zgięciu łokcia: nanieś kroplę na czystą, suchą skórę i pozostaw na co najmniej pół godziny. Następnie w ciągu dnia uważaj na swędzenie, silne pieczenie lub rozległe podrażnienie. Jeśli wszystko jest w porządku, możesz użyć płynnego wibratora zgodnie z zaleceniami.
 3. Musisz uważać na swoje ręce. Podczas masturbacji płynnym wibratorem staraj się nie dotykać palcami oczu i innych błon śluzowych. To nie jest takie niebezpieczne, ale może być frustrujące. Jeśli żel dostanie się do twoich oczu, przemyj je ciepłą wodą.
 4. Seks oralny nie wchodzi w grę. Chociaż płynne wibratory zwykle dobrze pachną, nie należy ich wkładać do ust. Dlatego trzeba będzie porzucić pomysł łaskoczenia językiem łechtaczki lub penisa ogrzanego żelem.
 5. Możesz nic nie czuć. Nie ma wibratorów uniwersalnych: te produkty, którymi jedni są zachwyceni, nie mają wpływu na innych. Aby znaleźć płynny wibrator, który doprowadzi Cię do orgazmu, być może będziesz musiał przejść przez kilka opcji.

Kiedy nie używać płynnego wibratora

Wyrzuć produkt, jeśli masz jakiekolwiek podrażnienie lub stan zapalny w kroczu: przyspieszony przepływ krwi może rozprzestrzenić infekcję.

Jeśli jesteś w ciąży lub masz jakąkolwiek chorobę układu moczowo-płciowego, skonsultuj się z lekarzem.

Dodaj komentarz