14 zasad idealnego pierwszego seksu dla dziewcząt i chłopców

Co musisz wiedzieć o pierwszym seksie

Ta przyjemność nie jest dla każdego.

Jest taka koncepcja: wiek przyzwolenia. Oznacza wiek, w którym, jak sądzi prawo karne, dziewczyna lub chłopak jest w stanie świadomie wyrazić zgodę na seks. To już 16 lat w Rosji, Ukrainie, Białorusi.

Jeśli jeden z partnerów jest młodszy, możliwe są problemy Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej, artykuł 134 „Stosunek seksualny i inne czynności o charakterze seksualnym z osobą poniżej szesnastego roku życia” : do pozbawienia wolności do 10 lat . Pomyśl o tym.

Seks po raz pierwszy może być inny

Wiele osób uważa, że prawdziwy pierwszy seks to klasyczny waginalny, z penetracją penisa do pochwy. Ale w rzeczywistości nie jest to jedyna opcja.

Dla niektórych pierwszy seks ogranicza się do seksu oralnego. Ktoś eksperymentuje z penetracją analną. Są ludzie, którzy wolą zajmować się pieszczotami i zabawkami erotycznymi.

Od Ciebie zależy, jaki rodzaj intymnego kontaktu jest uważany za prawdziwy seks.

To wszystko są warianty normy. Nie ograniczaj siebie i swojego partnera do konwencji. Rób to, co jest dla Ciebie najwygodniejsze.

Dziewczyna nie musi krwawić

Oczywiste jest, że nie będzie krwi, jeśli po raz pierwszy ograniczysz się do minetki. Ale nawet przy klasycznym stosunku waginalnym krwawienie nie zawsze się pojawia.Czy kobieta zawsze krwawi, gdy uprawia seks po raz pierwszy? / NHS .

Błona dziewicza to cienka fałda tkanki łącznej, która częściowo pokrywa pochwę. U niektórych dziewczynek fałd ten jest szerszy i gęstszy, u innych cienki, wąski i elastyczny. Krwawienie zależy od tej osoby. W niektórych przypadkach jest tak mało krwi, że trudno ją zobaczyć. I to też jest normą.

Pierwszy seks to jeden z tych, który zostanie zapamiętany na całe życie

Nawet jeśli Twój związek okaże się ulotny, na pewno zapamiętasz imię i twarz osoby, z którą spotkałeś się po raz pierwszy. Dlatego wybierz kogoś, kogo nie wstydzisz się zapamiętać jako partnera za kilka lat.

Dodaj komentarz