18 niezwykłych pozycji seksualnych dla tych, którzy pragną różnorodności

Zmodyfikowany styl na pieska

Aby zmienić klasyczną pozycję kolanowo-łokciową, wystarczy przykucnąć. Jednocześnie mężczyzna może siedzieć, klęczeć lub stać na pełnej wysokości.

Ilustracja: Olga Selepina / wikijak.pl

Ilustracja: Olga Selepina / wikijak.pl

Ilustracja: Olga Selepina / wikijak.pl

W tej pozycji kobieta odgrywa bardziej aktywną rolę niż w tradycyjnym psim stylu. Jeśli mężczyzna siedzi, to prawie całkowicie kontroluje proces. To może być duży plus dla twojego partnera podczas seksu analnego.

Dla pary jako całości jest to dobry sposób na redystrybucję władzy w pozycji, która zwykle wiąże się z całkowitą dominacją mężczyzn.

Maksymalne usuwanie

Wiele klasycznych pozycji wiąże się z bliskim kontaktem cielesnym między partnerami. Dla odmiany możesz przejść z przeciwnej strony i zająć pozycję, w której będziecie od siebie jak najdalej. W rezultacie uwaga zostanie skupiona na procesie penetracji.

Ta pozycja może być przyjęta, jeśli oboje partnerzy leżą na plecach lub brzuchu.

Ilustracja: Olga Selepina / wikijak.pl

Ilustracja: Olga Selepina / wikijak.pl

Istnieją również opcje, gdy jeden z partnerów jest na szczycie.

Ilustracja: Olga Selepina / wikijak.pl

Ilustracja: Olga Selepina / wikijak.pl

W tych pozycjach głęboka penetracja jest prawie niemożliwa. Dlatego lepiej uprawiać w nich seks powoli i ostrożnie. Zalety: pozycje są idealne do wzajemnego pieszczenia stóp.

Na stojąco

Pionowe pozycje w seksie same w sobie nie są zbyt częste. Ale możesz dodać do nich trochę pikanterii. Na przykład partner może zademonstrować swoją elastyczność, umieszczając nogę na ramieniu partnera.

Jeśli obaj są w dobrej kondycji fizycznej, możesz spróbować pozy, którą często określa się mianem „taczki”. W tym przypadku kobieta opiera się na rękach, a stojący mężczyzna trzyma jej biodra.

Kolejna niezwykła pozycja: mężczyzna wstaje, a kobieta opiera głowę o podłogę. W tej pozycji partner może również utrzymać ciężar kobiety. Ale to naprawdę niebezpieczne: mężczyzna musi być przynajmniej prawdziwym siłaczem, a kobieta stosunkowo lekką i drobną (a także dość odważną).

Podobna, ale mniej traumatyczna (i wygodniejsza) pozycja: kobieta leży na głowie i ramionach, a mężczyzna do połowy siada na górze. W tej pozycji kobieta ma więcej punktów podparcia, a mężczyzna nie musi jej przytrzymywać. Ale jeśli partner ma problemy z kręgosłupem lub uciskiem, lepiej nie ćwiczyć ani tej, ani poprzedniej pozycji.

Na krześle

Wiele pozycji seksualnych poza łóżkiem staje się bardziej interesujących. A najprostszą alternatywą dla łóżka jest krzesło. Może służyć do urozmaicenia stylizacji pieska lub pozy jeździeckiej. Co więcej, w tym drugim przypadku mężczyzna nie musi siedzieć.

Inną opcją jest użycie dwóch krzeseł. Poniższy przykład pokazuje, jak zrelaksowana pozycja kołyski staje się z ich pomocą bardziej ekscytująca, ponieważ oboje partnerzy muszą balansować na różnych (nie zawsze w 100% stabilnych) powierzchniach.

Niezwykłe podpory

Zastąp krzesło dużą piłką gimnastyczną i zyskaj jeszcze więcej wrażeń ze standardowych pozycji seksualnych.

Kolejna opcja jest dla tych kobiet, które chcą połączyć seks z treningiem lub pochwalić się wynikami sportowymi. W takim przypadku będziesz potrzebować dwóch dość niskich i stabilnych podpór oraz pary mocnych ramion i nóg.

69 dla elastycznych i silnych

Klasyczna pozycja 69 może zostać zmieniona, jeśli kobieta jest wystarczająco elastyczna, aby z łatwością przyjąć pozycję przypominającą mostek lub zgiąć się na pół.

Ilustracja: Olga Selepina / wikijak.pl

Ilustracja: Olga Selepina / wikijak.pl

Jednoczesny seks oralny jest możliwy nawet w pozycji wyprostowanej. W tym przypadku wszystko zależy od siły i wytrzymałości mężczyzny.

Ale nie zapominaj: musisz być bardzo ostrożny, próbując tych pozycji. Przyda się rozciąganie lub rozgrzewka, aby przygotować ciało do obciążenia.

Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności lub wolisz bardziej komfortowe i tradycyjne pozycje, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych pozycjach seksualnych i zabawkach erotycznych. Pomogą również urozmaicić Twoje życie intymne.

Dodaj komentarz