Jak wziąć prysznic, żeby się nie skrzywdzić

Łazienka to jedno z najwygodniejszych miejsc do masturbacji. Drzwi są tu zamknięte, co oznacza, że nikt Ci nie będzie przeszkadzał i możesz się zrelaksować. Woda tu szumi – co oznacza, że nie można powstrzymać jęków rozkoszy. Tu też jest wilgotno, przytulnie i ciepło.

Misza Bitwa

Trener seksu i randek.

Masturbując się w łazience, otrzymujesz Prysznic to idealne miejsce do masturbacji w kwarantannie / Rafineria29 , najbezpieczniejsze miejsce na ten intymny moment.

Oto, co musisz wiedzieć, aby prawdziwie orgazmiczne uczucie pod prysznicem.

1. Zadbaj o bezpieczeństwo

Przyjemność w łazience to przyjemny, ale śliski pomysł. Dosłownie. Powierzchnie zachlapane wodą (ściany wyłożone kafelkami, podłoga kabiny prysznicowej, dno wanny) są niebezpieczne, ponieważ zwiększają ryzyko poślizgnięcia się w najbardziej ekscytującym momencie.

Zastanów się: kup antypoślizgową matę pod prysznic lub wannę, zadbaj o poręcze lub silikonowe zderzaki.

2. Uważaj na mydła i żele pod prysznic

Tak, poprawiają poślizg. Ale jeśli nie są to produkty przeznaczone specjalnie do higieny intymnej, to nie ma dla nich miejsca w ciele.

W pochwie mydło może obniżyć naturalne pH i wysuszyć wyściółkę. A to nasila zapalenie pochwy. Objawy i przyczyny / Klinika Mayo Ryzyko infekcji pochwy. Niektóre detergenty mogą podrażniać Utrzymanie czystości: Czy powinienem używać mydła na odbycie? / Los Angeles Colon and Rectal Surgical Associates i odbytnica.

Ogólnie rzecz biorąc, nie powinieneś eksplorować własnych głębin namydlonymi rękami. W takich eksperymentach lepiej jest używać preparatów specjalnie do tego zaprojektowanych.

3. Przygotuj swoje zabawki erotyczne

Przydają się w przypadku, gdy sama woda nie wystarczy do osiągnięcia orgazmu lub po prostu chcesz głębszą penetrację.

W sklepach erotycznych można znaleźć wodoodporne wibratory zaprojektowane specjalnie do użytku w mokrych warunkach. Nie musisz się jednak rozglądać: niektóre nieelektryczne skarby z twojej sypialni są idealne do masturbacji pod prysznicem. Na przykład silikonowe, plastikowe, metalowe wibratory lub kulki analne.

Pamiętaj, aby po użyciu spłukać i wysuszyć.

4. Znajdź odpowiedni środek smarny

Jeśli pieścisz się silnym strumieniem wody, szybko zmyje on naturalny lubrykant. Może to prowadzić do dyskomfortu, zwłaszcza jeśli używasz penetrujących zabawek erotycznych.

Dlatego smar w łazience nie boli. Wybierając go pamiętaj o tym:

  • Smary na bazie wody nie będą działać, szybko się zmyją. Lepiej używać smarów silikonowych lub olejowych.
  • Jeśli wybierzesz silikon, nie używaj tego smaru z zabawką z tego samego materiału.
  • Smary na bazie oleju mogą naruszyć integralność prezerwatywy. Dlatego jeśli z jakiegoś powodu używasz środka barierowego (na przykład planujesz kontynuować masturbację podczas regularnego seksu), wybierz smar silikonowy.

Co kupić

  • Krem nawilżający na bazie oleju
  • Żel smarujący na bazie silikonu
  • Smar żelowy na bazie silikonu w tubce

5. Przygotuj się na eksperymenty

Klasycznym sposobem masturbacji pod prysznicem jest masowanie genitaliów (sromu lub penisa) i krocza strumieniem wody z głowicy prysznicowej. To naprawdę łatwe i przyjemne. Ale nie ograniczaj się tylko do konewki.

Użyj miksera

Dostosuj temperaturę wody, aby była wygodna i dodaj ciśnienie. Jeśli jesteś kobietą, połóż się na plecach, rozłóż nogi i umieść srom bezpośrednio pod strumieniem. Poruszaj biodrami, podnoś je i opuszczaj tak, aby strumień wody masował nie tylko genitalia, ale także łono wraz z kroczem. Te ruchy spowodują przepływ krwi do miednicy mniejszej i łatwiej będzie ci osiągnąć szczyt.

Jeśli jesteś mężczyzną, uklęknij i rękoma pozwól, aby woda masowała Twojego penisa, aż do uzyskania erekcji. Następnie poruszając biodrami w przód iw tył zacznij wnikać w stwardniały członek w gęsty strumień wody. Pomoże to osiągnąć orgazm i wytrysk bez użycia rąk.

Skorzystaj z funkcji hydromasażu

Jest to najłatwiejsze, jeśli masz wannę z hydromasażem lub jacuzzi. Zanurz się w wodzie i przyjmij taką pozycję, aby strumień wytwarzany przez dysze masował najbardziej wrażliwe miejsca.

Jeśli nie ma funkcji hydromasażu, zasymuluj ją. Uklęknij w pełnej kąpieli. Przełącz przepływ na głowicę prysznica, opuść ją i masuj krocze tuż pod wodą. Ta stymulacja jest delikatniejsza i bardziej obszerna niż zwykły strumień. Być może właśnie to przyniesie Ci relaks.

6. Posprzątaj po sobie

Świeże nasienie i wydzielina z pochwy są dobrze zmywane wodą. Ale jeśli wyschną, ich usunięcie staje się trudniejsze. A jeśli w tym samym czasie mieszają się, na przykład, z włosami utkniętymi w odpływie, to istnieje ryzyko całkowitego zatkania.Jeśli masturbujesz się pod prysznicem, czy nasienie faktycznie zatka odpływ? / Kanały Quora .

Wniosek: jeśli masz przyjemność – natychmiast wypłucz wannę lub kabinę prysznicową, abyś później niczego nie żałował.

Dodaj komentarz