18 technik masturbacji dla kobiet i mężczyzn

Na początek przypomnijmy prostą zasadę: jeśli wydaje ci się, że dodanie smaru nie zaszkodzi, nie wydaje ci się. Sucha masturbacja może prowadzić do podrażnień z powodu tarcia. Dlatego pamiętaj, aby używać lubrykantu we wszystkich poniższych technikach. Lepiej na bazie wody: takie produkty są uniwersalne.

Jeśli i tak używasz lubrykantu, spróbuj zwiększyć jego ilość. Lekki poślizg na mokro może sprawić, że Twoje palce będą dalej niż zwykle i sprawią, że Twoje ruchy będą bardziej pewne i odważne. I może to będzie klucz do orgazmu.

Techniki masturbacji dla kobiet

1. Z głowicą prysznicową

Staraj się masować krocze nie palcami, ale strużkami wody, aby wniknęły w najbardziej odosobnione miejsca Twojego ciała. Jeśli to "łaskotanie" wydaje się trochę, dyszę można usunąć – wtedy efekt strumienia wody pod ciśnieniem stanie się jeszcze bardziej zauważalny.

Opcja: Kup specjalną słuchawkę prysznicową z sex shopu. Pomaga regulować średnicę i ciśnienie strumienia wody, a także precyzyjnie ustalać kierunek jego ruchu. Takie rekwizyty można również wykorzystać do stymulacji niezwykle wrażliwej łechtaczki.

2. Z ręcznikiem

Tę technikę można nazwać symulatorem słynnej pozy amazonki. Weź krzesło, połóż na nim gruby, zwinięty ręcznik, usiądź na szczycie konstrukcji i rozpocznij klasyczne ruchy kobiety na wierzchu. Nawiasem mówiąc, możesz się w ten sposób masturbować bez zdejmowania majtek.

3. Z ręcznikiem i wibratorem

Schemat jest taki sam jak w poprzednim akapicie, tylko owiń zabawkę erotyczną w ręcznik. Oczywiście po włączeniu.

4. Przed lustrem

Oglądanie filmów porno jest ekscytujące. Ale obserwowanie siebie w intymnych chwilach jest nie mniej ekscytujące. Spróbuj masturbować się przed lustrem. Możesz nawet ustawić go bliżej, aby zobaczyć szczegółowo wszystko, co robią twoje palce.

5. Z wideo

Po prostu włącz wideo, w którym główna bohaterka z powodzeniem i podpalaczem zadowala się i skopiuj ją, powtórz ruchy. Ludzie mają tendencję do empatii z tym, co widzą na ekranie, do identyfikowania się z bohaterami, więc kiedy dziewczyna z fabuły dozna orgazmu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ty też zostaniesz pokryty doznaniami.

6. Do muzyki

Dobrze dobrana playlista może poprawić wydajność treningu. Podobnie muzyka może nastawić cię na orgazm. Znajdź rytmiczne kompozycje, które uważasz za szczególnie ekscytujące i poruszaj palcami lub wibratorem w rytm.

7. Ręka – "nożyczki"

Zrób literę V z palca wskazującego i środkowego obu dłoni i umieść opuszki palców po obu stronach zewnętrznych warg sromowych. Następnie, pracując palcami jak nożyczkami, zacznij przesuwać wargi sromowe do siebie, ściśnij je. Zwiększ lub zmniejsz ciśnienie i tempo w zależności od tego, jak się czujesz.

8. Cała ręka

Palcem wskazującym i małym palcem chwyć zewnętrzne wargi sromowe. I delikatnie włóż palec środkowy i serdeczny do pochwy – tak, aby ich wewnętrzna strona jednocześnie dotykała łechtaczki. Wykonuj środkowe i bezimienne ruchy do przodu i do tyłu. Jednocześnie chwyć i ściśnij obszar łonowy dłonią i wolnym kciukiem, aby wzmocnić doznanie.

9. Brak rąk

W zasadzie są w masturbacji – rzecz opcjonalna. Oto kilka prostych pozycji, w których można osiągnąć orgazm bez użycia rąk. Usiądź na krześle, przerzuć jedną nogę na drugą i maksymalnie wyciągnij biodra. Napinaj i rozluźniaj pośladki, stopniowo nabierając tempa.

Druga opcja: połóż się na brzuchu, rozłóż nogi i ruszając pośladkami zacznij masować łechtaczkę o łóżko (możesz włożyć poduszkę pod uda). Na początku rób to w najwolniejszym, najbardziej zrelaksowanym tempie, wsłuchując się w doznania. Gdy przyjemne ciepło rozprzestrzenia się w pachwinie, przyspiesz.

Techniki masturbacji dla mężczyzn

1. Tarcie dłoni

Jedną ręką chwyć penisa w stanie erekcji u podstawy, a drugą potrzyj jego tułów i głowę o otwartą dłoń. Ze względu na to, że punkt kontaktu ulega ciągłym zmianom, stymulacja będzie wydawała się nieoczekiwana, zróżnicowana i szybko doprowadzi do orgazmu.

2. Zejście-wznoszenie

Kolejny sposób na urozmaicenie stymulacji. Chwyć penisa u podstawy w pięść, ściśnij i przesuń w górę do głowy. Kiedy dojdziesz do końca, wymachuj pięścią tak, aby kciuk był w dół i zejdź do podstawy penisa. Powtórz ruchy, obracając pięścią w górę iw dół.

3. „Dój”

Chwyć penisa u nasady w dowolny wygodny sposób – na przykład pięścią lub pierścieniem wskazującym i kciukiem. Przesuń rękę do główki penisa, jakbyś próbował „wydoić” z niego coś. Kiedy dojdziesz do głowy, rozluźnij palce i jednocześnie chwyć podstawę narządu drugą ręką. Powtarzać. Naprzemienne ręce, stopniowo przyspieszając tempo.

Nawiasem mówiąc, technika doju jest kluczem do jelqingu. Tak nazywa się metoda stymulacji fizycznej, którą niektórzy optymiści stosują do powiększania penisa.

4. Z boku

Połóż się na boku, przyciągając kolana do brzucha. Przesuwanie górnej części nogi do i od siebie może stymulować trzon i główkę prącia. Kiedy podniecenie stanie się namacalne, wyprostuj i rozprostuj nogi, owiń dłonią penisa i poruszając biodrami zakończ proces.

5. Leżąc na brzuchu

Połóż się na boku, owiń dłonią penisa bliżej głowy. Następnie przewróć się na brzuch tak, aby twoja pięść spoczęła na materacu. Zacznij wchodzić w rękę, tak jak podczas normalnego seksu – ruszaj biodrami.

6. Pod prysznicem

Gry ze słuchawkami prysznicowymi są nie tylko dla kobiet. Weź prysznic, kieruj strumienie ciepłej wody na krocze, łono, podstawę i trzon prącia, jądra. Wykonuj okrężne ruchy, aby znaleźć najprzyjemniejsze tempo i najbardziej wrażliwe punkty.

Kiedy podniecenie stanie się nie do zniesienia, nie odkładaj prysznica, pomóż sobie wolną ręką.

7. Z zabawkami

Najłatwiejszą i najtańszą opcją jest męski masturbator. Są ich dziesiątki: gadżety do symulowania seksu waginalnego i oralnego, manualne i automatyczne, podgrzewana i realistyczna ścieżka dźwiękowa. Po prostu idź do sex shopu i poproś o pokazanie asortymentu – a twoja masturbacja już nigdy nie będzie taka sama.

8. Z poduszkami

Połóż dwie poduszki obok siebie, mocno dociskając do siebie, i umieść penisa w szczelinie między nimi. Zacznij poruszać biodrami tak, jak podczas normalnego stosunku, jednocześnie ściskając poduszki rękoma, przesuwając je pod różnymi kątami i regulując głębokość rowka.

Uwaga: po takiej masturbacji poszewki na poduszki będą musiały zostać zmienione.

9. Z elementami seksu analnego

Prostata nazywa się Jak Masturbować się Penisem: 12 Wskazówek dla Solo Zagraj w męski punkt G i może to być Twój sposób na osiągnięcie niesamowitego orgazmu solo. Spróbuj to wyczuć.

Aby to zrobić, dokładnie zbadaj palcami (wymagane jest smarowanie!) Obszar w pobliżu odbytu, stopniowo wnikający do odbytu. Prostata znajduje się na głębokości około 5 centymetrów, od strony kości łonowej. Łatwo go rozpoznać dotykiem – jest to małe zaokrąglone wybrzuszenie.

Masuj prostatę delikatnie i delikatnie w górę iw dół. Wolną ręką możesz pieścić jądra i penisa, aby zwiększyć pobudzenie.

Jeśli czujesz się niekomfortowo przy używaniu palca, wypróbuj stymulatory analne – te malutkie wibratory, dostosowane do męskiego ciała, można kupić w każdym sex shopie.

Dodaj komentarz