10 asan, które sprawią, że Twój seks będzie jaśniejszy

Parivritta supta konasana

Herbenik mówi, że ta asana sprzyja głębszej penetracji i może być odpowiednia, jeśli z jakiegoś powodu nie lubisz kontaktu od tyłu.

Sądzimy, że magazyn Fitness znalazł partnera z niewłaściwej strony, sądząc po filmie Cosmopolitan nakręconym przez film „ Pozycje seksualne inspirowane jogą próbowane przez prawdziwych ludzi ”. Hmm, zdecydowanie po złej stronie. 🙂

Wydajność

Prasarita padottanasana

Ta pozycja jest opcją penetracji od tyłu i umożliwia partnerowi dotarcie do przodu pochwy.

Wydajność

Adho mukha svanasana

Podobnie jak poprzednia, ta asana stymuluje wrażliwą przednią ścianę pochwy. Odmiana popularnej pozy w stylu pieska, ale z dużym obciążeniem ciała.

Wydajność

Czakra Krija

Ta odmiana jest podobna do pozycji Downward Dog Pose, ale dzięki podniesionej nodze daje znacznie więcej miejsca do poruszania się. Ponieważ nie trenujesz, możesz lekko obrócić biodra w bok, dzięki czemu pozycja będzie wygodniejsza, a jednocześnie bardziej otworzyć stawy biodrowe i zwiększyć kąt.

Wydajność

ardha czakrasana

Niektóre kobiety odczuwają większe podniecenie w pozycji półmostka. Co więcej, ta pozycja stymuluje genitalia i może powodować łagodne podniecenie nawet przy standardowej praktyce jogi. Herbenik radzi używać tej asany w celu zbliżenia orgazmu.

Wydajność

Balasana

Balasana, czyli pozycja dziecka, rozluźnia dolną część pleców, która zwykle jest napięta i pozwala na dobrą zabawę.

Wydajność

Supta baddha konasana

Ta asana pozwoli Ci się zrelaksować i zapewni bliższy kontakt z partnerem.

Wydajność

Shavasana

Czasami najlepsze jest najprostsze. Jeśli półmost przybliża cię do finału, to seks w savasanie wręcz przeciwnie, spowolni go. Można to wykorzystać, jeśli zdecydujesz się rozciągnąć zajęcia jogi. 😉

Wydajność

Ananda balasana

W tej pozycji nie musisz się ponownie napinać. Bonus: możesz przytulić swojego partnera nogami, aby uzyskać bliższy kontakt i głębszą penetrację.

Wydajność

Bhujangasana

Pozycja kobry rozluźnia dolną część pleców i pozwala partnerowi dotrzeć zarówno do punktu G, jak i wszystkich innych punktów.

Wydajność

Otóż, aby odpowiednio wytrzymać test jogi Kama Sutry, warto przyjrzeć się ćwiczeniom, które pomogą wzmocnić niezbędne mięśnie!

Dodaj komentarz