24 ekscytujące pozycje seksualne na siedząco

Seks na siedząco to łatwy sposób na urozmaicenie życia intymnego: nie musisz wstawać z łóżka, aby go wypróbować, a pozycje wyglądają o wiele ciekawiej niż znany styl misjonarski i na pieska.

Głębokość penetracji może być kontrolowana nie tylko przez mężczyznę, ale także przez kobietę: łatwo będzie Ci znaleźć kąt, pod jakim oboje partnerzy doznają orgazmu. Zebraliśmy najciekawsze pozy od elementarnych do trudnych – usiądź wygodnie.

1. Klasyka

Mężczyzna siada na krześle, kobieta schodzi z góry, odwracając się plecami do partnera. Możesz także usiąść naprzeciwko siebie.

Aby uzyskać bardziej urozmaicone wrażenia, spróbuj zmienić powierzchnie, na przykład kochać się na stole lub komodzie. Tylko upewnij się wcześniej, czy meble nie pękną pod Twoim ciężarem: ostatnia rzecz, o której chcesz wiedzieć, to moment orgazmu.

2. Przy stole

Powtórz klasyczną pozę, przesuwając krzesło w kierunku stołu: w tym przypadku partner otrzyma dodatkowy punkt podparcia. Dziewczyna musi pochylić się do przodu i oprzeć ręce na stole: w ten sposób możesz wznieść się wyżej i wykonywać szybsze ruchy biodrami. Pozycja przyda się, jeśli pasja dopadnie Cię zaraz po obiedzie.

3. Na fitball

Używaj sprzętu fitness z wyobraźnią. Mężczyzna siada na górze. Kobieta odwraca się plecami do swojego partnera i pada mu na biodra. Podczas tarcia możesz lekko się kołysać, dostosowując kąt penetracji. Ale bądź ostrożny, w tej pozycji łatwo stracić równowagę.

4. Z tyłu krzesła

Ta pozycja jest idealna do seksu analnego, ale nadaje się również do penetracji pochwy. Kobieta siada przodem do oparcia krzesła i zarzuca nad nim zgięte w kolanach nogi. Mężczyzna schodzi z tyłu, podnosi ukochaną i kładzie jej biodra na swoich. W tej pozycji wszystkie ruchy są kontrolowane przez dolnego partnera, dlatego powinien być szczególnie delikatny i uważny.

Dodaj komentarz