Jak zrobić niesamowitego loda: 8 porad ekspertów

1. Przyjmij wygodną pozycję

Mężczyźni osiągają orgazm średnio w ciągu trzech do pięciu minut, więc nie musisz się zbytnio martwić o komfort. Ale znalezienie stanowiska, które oboje lubisz, nadal jest tego warte.

Z reguły kobiecie łatwiej jest uklęknąć (umieszczając pod nimi poduszkę lub koc, jeśli wszystko dzieje się na podłodze). Partner może stać lub siedzieć na krawędzi łóżka, aby móc się oprzeć.

Dodatkowym plusem tej pozycji jest dobry widok dla mężczyzny. Aby spektakl był jeszcze bardziej pikantny, przejdź do lustra. Oczywiście oboje możecie się temu przyjrzeć.

2. Zacznij w prawo

Większość mężczyzn, z którymi rozmawiałem, stwierdziła, że nie lubią długiej gry wstępnej. Niektórzy nawet zgłaszali, że czują się nieswojo lub łaskoczą.

Oczywiście możesz rozgrzać mężczyznę przed lodzikiem, ale zrób to szybko. Spróbuj pogłaskać go językiem lub palcami przez jego majtki lub dotknij penisa, pytając, co chciałby twój partner.

Jeśli mężczyzna nie jest czujny, jak tylko zdejmiesz ubranie, wykorzystaj sytuację. Weź całego jego kutasa do ust i pieszcz go językiem, aż penis się powiększy (może to jedyny raz, kiedy możesz wykonać tego rodzaju manewr, więc ciesz się nim!). Gdy dojdzie do erekcji, powoli wylizuj penisa od podstawy do głowy.

3. Opanuj podstawową technikę

Po grze wstępnej – główna część? Nie, najpierw musisz zmoczyć penisa. Aby to zrobić, przesuń kilka razy usta w górę iw dół penisa, mocno dociskając do niego język. Postaraj się zebrać i wykorzystać jak najwięcej śliny i nie martw się, jeśli spłynie niedbale – jest jeszcze lepiej. Ale uważaj na zęby: nie powinny brać udziału w tym procesie!

Teraz, po zakończeniu przygotowań, zacznij używać dłoni do ust.

Większość ludzi ma usta, które nie są wystarczająco duże dla średniego penisa, więc twoja ręka jest twoim głównym pomocnikiem.

Najlepszą opcją jest użycie dłoni do stymulacji penisa i ust do stymulacji żołędzi. Pamiętaj, że beczka nie jest tak wrażliwa jak inne męskie okolice intymne, więc nie bój się jej mocno ściskać. Z drugiej strony głowa jest bardzo wrażliwa, więc ciepłe, wilgotne usta są do tego odpowiednie.

A teraz technika. Mocno ściśnij penisa w dłoni, przyłóż usta do głowy i wyobraź sobie, że te dwie części ciała są połączone. Następnie zacznij poruszać penisem w górę iw dół przez kilka minut. Jest to standardowa technika, do której możesz wrócić podczas robienia loda.

Co kupić

 • Żel doustny JO o smaku czekoladowym
 • Żel nawilżający doustny o aromacie owocowym firmy "Biorhythm"
 • FAVO Truskawkowy żel nawilżający do jamy ustnej

4. Zwróć uwagę na jądra

Często i niezasłużenie zapomina się o mosznie. Nie popełnij tego błędu. Kiedy już opanujesz rytm z podstawową techniką, przejdź do następnego kroku.

Weź jądra w wolną rękę. Pamiętaj: są wrażliwe, więc musisz znaleźć optymalny poziom nacisku. Lekki mężczyzna poczuje łaskotanie, a mocny uścisk będzie boleć. Pieścić mosznę palcami, kontynuując dmuchanie. Kciukiem i palcem wskazującym delikatnie uszczypnij skórę między jądrami i spróbuj przesunąć palcami od podstawy prącia w dół.

Następnie pogłaszcz ten obszar ustami, kontynuując stymulację penisa dłonią. Poliż jądra, weź je do ust i przesuń między nimi językiem, od tylnej części moszny do przodu.

5. Nie zapomnij o prostacie

Na szczycie rankingu najczęściej ignorowanych stref znajdują się oczywiście odbyt i prostata. Dla wielu heteroseksualnych mężczyzn stymulacja jest ściśle tabu. I na próżno! Ale mimo to, zanim zaatakujesz Święte Świętych, uzyskaj wyraźne pozwolenie od swojego partnera.

Jeśli facet nie zgadza się na seks analny, spróbuj pobudzić jego krocze. Najlepiej reaguje na nacisk – możesz użyć do tego knykci.

Jeśli twój partner jest gotowy na zabawę analną, pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest smar silikonowy. Nasmaruj nim palec wskazujący i dokładnie wyczuj odbyt. Wystarczy lekkie naciśnięcie, aby dostać się do środka. Jeśli twój partner zacznie naciskać biodrami w kierunku twojej dłoni, powoli wsuń palec głębiej. Wystarczy wniknąć na głębokość kilku centymetrów, a następnie delikatnie poruszać palcem w przód iw tył.

Kiedy opanujesz tę technikę, postaraj się osiągnąć złoty standard lodzika: jeden palec w odbycie, pozostałe palce tej dłoni pieszczą mosznę, drugą ręką i ustami – penisa. Gwarantowany natychmiastowy orgazm.

Co kupić

 • JO Silikonowy smar chłodzący
 • Relaksujący lubrykant analny na bazie silikonu
 • Smar na bazie silikonu z olejkiem jojoba

6. Poznaj inne metody

Kiedy już opanujesz podstawową technikę, zacznij eksperymentować. Różni mężczyźni lubią różne rzeczy – dowiedz się, co Cię przyciąga.

Oto kilka przykładów:

 • Pieścić nasadę penisa językiem, kontynuując stymulację trzonu i żołędzi dłonią.
 • Zwróć szczególną uwagę na uzdę – ten obszar jest najbardziej wrażliwy dla wielu mężczyzn. Pogłaszcz go w górę iw dół, z boku na bok spiczastym językiem lub spróbuj go ssać.
 • Kontynuuj stymulację penisa dłonią i pieszcz głowę tylko ustami.
 • Dodaj okrężne ruchy ramion do podstawowej techniki.
 • Delikatnie postukaj językiem penisem. To może dać trochę wytchnienia żuchwie.
 • Na dłuższą przerwę użyj ust, twarzy i klatki piersiowej (możesz je po prostu pocierać o penisa).
 • Alternatywą jest naprzemienna stymulacja manualna i doustna.

Nie próbuj używać wszystkich technik na raz. Na początek zrób parę i zapytaj, co lubi twój partner lub obserwuj jego reakcję.

7. Zakończ kompetentnie

Odwieczny spór: połykać czy nie połykać? Co tu powiesz? Jeśli naprawdę nienawidzisz spermy, trzymaj serwetki przy łóżku, aby dyskretnie się ich pozbyć. Inną opcją jest umożliwienie napływu nasienia do penisa w momencie, gdy wyjdziesz z ust.

Ale pomyśl jeszcze raz. Jak będziesz się czuł, jeśli Twój partner zaraz po biec minecie, żeby umyć zęby?

Oczywiście płyny genitalne nie są babcinym kompotem, ale mówimy o szybkim łyku kilku łyżeczek. Zresztą gusta się zmieniają…

8. Uwielbiam loda

Główną wskazówką, której można się nauczyć z tego artykułu, jest to, że entuzjazm sprawia, że robienie loda jest niesamowite. Dla partnera nie ma nic lepszego niż świadomość, że cieszysz się jego kutasem.

Świetnym sposobem na okazanie entuzjazmu jest zainicjowanie loda. Zaskocz swojego mężczyznę, gdy po prostu się obudzi lub wejdzie do domu. Powiedz mu, że chcesz go zadowolić, oglądając fajny program telewizyjny lub jedząc kolację w restauracji.

Utrzymuj ten nastrój przez cały proces. Jęk. Spójrz mu w oczy i uśmiechnij się. Wyjmij penisa z ust i pieszcz nim swoje ciało. Powiedz, jak dobry jesteś.

Staniesz się guru od robienia loda, kiedy naprawdę to pokochasz. A to w rzeczywistości jest bardzo proste: fajnie jest całkowicie kontrolować czyjąś przyjemność.

Dodaj komentarz