30 miejsc na seks

Na początek mały prawniczy program edukacyjny. Chociaż nie ma bezpośredniego zakazu seksu w miejscach publicznych, można to uznać za drobny chuligaństwo Artykuł 20 ust. 1 Kodeksu wykroczeń administracyjnych Federacji Rosyjskiej. Drobny chuligaństwo . Miłosne przyjemności na placach zabaw grożą zarzutami o czyny lubieżne Art. 135. Czyny rozwiązłe , a na cmentarzu – profanacji Art. 244. Zbezczeszczenie ciał zmarłych i miejsc ich pochówku nad ciałami zmarłych. Wszystko to jest obarczone karami w postaci grzywien, pracy poprawczej, a nawet kar więzienia. Spróbuj więc znaleźć mniejszy kąt lub upewnij się, że w pobliżu nie ma świadków. Ogólnie ostrzegaliśmy.

Gdzie możesz uprawiać seks w mieszkaniu

Oprócz zwykłej sofy w mieszkaniu znajduje się wiele innych miejsc, w których można się kochać, a jednocześnie wnieść przyjemne urozmaicenie do swojego życia intymnego.

1. Na stole w kuchni

Według 7 Sex Moves To Try On A Table For Maximum Heat autorstwa psychiatry Carol Lieberman, mężczyźni często przerażają się na myśl o uprawianiu seksu w miejscach związanych z jedzeniem. „Podświadomie czują się tak, jakby były karmione, pod opieką” – wyjaśnia psycholog. Oznacza to, że przyjemność jest podwójna.

Klasyka gatunku kuchennego – kiedy partner siedzi na stole, a mężczyzna wchodzi do niej lub robi minetę. Ale styl na pieska może być szczególnie pikantny: dziewczyna leży z klatką piersiową na blacie, a partner jest z tyłu.

2. Pod prysznicem

Pod prysznicem możesz się poślizgnąć lub poparzyć, włączając zbyt gorącą wodę. Ale kto to zatrzymał? Zalecamy, aby najbardziej ostrożni i rozważni wzięli pod uwagę nasze rady.

Dodaj komentarz