5 miejsc, w których nie powinieneś uprawiać seksu

Balkon

Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę hasło „spadł z balkonu podczas uprawiania seksu”, znajdziesz wiele wiadomości na temat ponurego wyniku tak pozornie nieszkodliwej rozrywki. Aby uzyskać całkowicie ekstremalne doznania, pary wybierają trudne pozy z nogami rzuconymi na barierkę, co ostatecznie może doprowadzić do upadku jednego lub obojga partnerów. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz ochotę na seks na wysokości, wybierz przeszklony balkon i nie czołgaj się do połowy przez okno z przytłaczających uczuć.

plaża

Plaża jest w czołówce w dwóch listach jednocześnie: w liście najbardziej romantycznych i w liście najbardziej niebezpiecznych miejsc do uprawiania miłości. W przypadku romansu wszystko jest na ogół jasne, ale jakie jest niebezpieczeństwo? W samym piasku, który potrafi przeniknąć w najbardziej nieoczekiwane miejsca. W rezultacie seks będzie przypominał szlifowanie papierem ściernym. Brrr!

Poza tym w piasku jest tyle różnych mikroorganizmów i niemikroorganizmów… Taka fauna przerazi lekarza lub mikrobiologa.

Strych na siano

Na początek spróbuj posiedzieć na sianie przez kilka minut. Jeśli nie jesteś zacofanym wieśniakiem, ale raczej wrażliwym mieszkańcem miasta, po takim eksperymencie z pewnością długo cię swędzi. Wyobraź sobie, co się stanie po ostrym seksie w stogu siana? Najprawdopodobniej nie dojdziesz nawet do końca tej akcji, ponieważ ciało spłonie od ukłuć suchej trawy.

Pokój dziecięcy

Czy wiesz, jak bolesne jest nadepnięcie na klocek LEGO? A co, jeśli ten piekielny sześcian wrzeszczy prosto w dolną część pleców? Wszelkie pożądanie znika z jednej myśli, chyba że masz potrzebę bardzo ekstremalnego seksu.

Samochód

I znowu kontrowersyjne miejsce. Z jednej strony, gdzie, jeśli nie w wygodnym samochodzie, kochankowie mogą odświeżyć swoje uczucia jasnym seksem? To najtańsza i najwygodniejsza opcja. Z drugiej strony Twój samochód nie będzie wydawał Ci się tak pojemny, gdy spróbujesz zademonstrować w nim cuda sztuki miłosnej. Siniaki i skręcenia przez długi czas będą przypominać o gwałtownej namiętności.

Osobnym tematem do rozmowy jest jadący samochód. Próbując urozmaicić długą podróż niewinnymi dowcipami, ryzykujesz życiem swoim i otaczających Cię osób.

Komentarz psychologa:

W seksuologii jednym z kluczowych pojęć jest pojęcie pociągu seksualnego, kiedy ludzie wzbudzają wzajemne zainteresowanie seksualne. W zależności od tego, jak pociąg przejawia się w parze, seksuolodzy wyróżniają cztery okresy w rozwoju każdego związku: początek przyciągania, namiętną miłość, przywiązanie miłosne i okres spokoju.

Przez pierwsze dwa okresy seks w nietypowych miejscach polega na odkrywaniu granic tego, co dozwolone, namiętności i odrobiny ekstrawagancji, która jest charakterystyczna dla kochanków. Ale kiedy emocje nieco opadają lub trochę opadają, taka różnorodność życia seksualnego staje się bodźcem, który może dodać coś nowego do związku, który już stał się znajomy. I nawet jeśli seks na plaży, w samochodzie czy w windzie wiąże się z pewnymi niedogodnościami, być może tego rodzaju doświadczenie pomoże Twojej parze odzyskać dawne uczucia.

Dodaj komentarz