5 wskazówek dotyczących idealnego seksu w lotosie

Nazwa „pozycja lotosu” tchnie jogą. To nie przypadek i nie będzie to łatwe dla pary bez pewnych umiejętności sportowych. Pozycja lotosu wygląda tak:

Mężczyzna siedzi – najlepiej oczywiście w tej samej pozycji lotosu. Ale to wcale nie jest konieczne, a nawet niepożądane, jeśli partner nie ma dużego doświadczenia w jodze. Następnie skrzyżuj nogi. Kobieta siada mu na biodrach i zarzuca nogi na jego ramiona.

Ta pozycja jest dobra, ponieważ partnerzy dotykają się tak mocno, jak to możliwe, a także mogą się przytulać i całować. I jest kilka sztuczek, które możesz wykorzystać, aby seks w lotosie był jeszcze lepszy.

1. Wypróbuj lekkie opcje

Poza wygląda dość niewygodnie nawet na zdjęciu. Jeśli podczas tego procesu poczujesz ból i dyskomfort, bardziej prawdopodobne jest, że skończy się to kontuzjami niż orgazmem. Więc jeśli nie bierzesz udziału w olimpiadzie seksualnej, a obok ciebie nie ma żrących sędziów, możesz bezpiecznie złagodzić swój los.

Na przykład, niech twoja partnerka nie zarzuca nóg na ramiona mężczyzny, ale krzyżuje je za nim. Albo partner siada na skraju łóżka i stawia stopy na podłodze. Eksperymentuj z pozycją swoich kończyn, aż poczujesz się komfortowo.

Wygodniej jest też uprawiać seks w pozycji lotosu na miękkiej powierzchni i korzystać z dodatkowych poduszek. Można je umieścić np. pod kolanami mężczyzny, a nacisk na nie można nieco zmniejszyć.

2. Nie dąż do konwencjonalnych tarcia

W bardziej standardowych pozach co najmniej jeden partner ma punkty podparcia, które pomagają mu poruszać się w sposób zapewniający standardowe tarcie. W pozycji lotosu pozycja obojga partnerów jest bardzo niepewna – w dosłownym sensie. Dlatego interakcja powinna być inna.

To jest powolna pozycja seksualna. Kobieta gra tu solo, ale nie może wznosić się i opadać z pełną amplitudą. Ale inne rodzaje ruchów bioder są dla niej dostępne, na przykład w małych kręgach lub ósemce. Mężczyzna może jej pomóc i poprowadzić ją, trzymając ręce za pośladki.

3. Użyj smaru

W pozycji lotosu stykają się nie tylko penis i pochwa, ale także sąsiednie obszary. Na przykład z dużym prawdopodobieństwem łechtaczka partnera ociera się o łono partnera – i jest to pozycja bonusowa. Ale aby uzyskać orgazm i nie uszkodzić skóry w wrażliwych miejscach, lepiej jest użyć lubrykantu, ponieważ w takich obszarach może nie być wystarczającego naturalnego smarowania.

4. Pieść strefy erogenne

Niewiele jest pozycji, w których górne części ciała partnerów są blisko, a ręce obojga są wolne. Oznacza to, że możesz aktywnie całować i pieścić nawzajem swoje strefy erogenne, w tym te nieoczywiste, na przykład uszy lub sekretne miejsce pod łopatką. Zwykle zwraca się na nie uwagę tylko podczas gry wstępnej, ale dlaczego nie pamiętać o nich podczas seksu.

5. Przygotuj Plan B dla Climax

Często zdarza się, że pary zmieniają kilka pozycji podczas jednego stosunku. Ale z pozycji lotosu, zwłaszcza w jej klasycznym wykonaniu, nie jest tak łatwo wydostać się bez zaplątania się w kończyny. Dlatego lepiej przedyskutować z wyprzedzeniem, a nawet spróbować, jak to zrobisz.

Na przykład dość logiczną opcją jest, aby partner odchylił się do tyłu, zrzucił nogi i dopiero wtedy stanął na nich. Ale jeśli twój partner ma problemy z rozciąganiem, może odczuwać ból, co stawia pod znakiem zapytania kontynuację seksu. Więc trochę dalekowzroczności nie zaszkodzi.

Dodaj komentarz