6 erotycznych scen filmowych, których nie powinieneś powtarzać w swoim życiu

1. Seks na plaży

Jeśli w scenariuszu jest morze, piasek, on i ona, to rzadki reżyser może oprzeć się kilku minutom erotyki na plaży. I my je rozumiemy: jest piękny!

„Od teraz i na wieki wieków” (1953)

„Kobieta w piaskach” (1964)

"Zniknął" (2002)

W rzeczywistości seks na plaży jest naprawdę dobry tylko wtedy, gdy chodzi o koktajl. W innych przypadkach jest to wątpliwa przyjemność. Kamyczki są zbyt trudne do kochania. A piasek, dostający się do pochwy i wbijany w fałdy prącia, powoduje otarcia. Co z kolei zwiększa szanse na nieprzyjemną infekcję. Dodatkowo prezerwatywa może zerwać kontakt z „miękkim” piaskiem.

Jak zmniejszyć ryzyko

 • Zabierz ze sobą kilka ciepłych ubrań: po gorącym seksie na plaży w nocy łatwo się przeziębić.
 • Znajdź naprawdę ustronne miejsce i upewnij się, że nikt Cię nie szpieguje.
 • Aby uzyskać więcej konspiracji, możesz użyć niepozornej pozycji – na przykład z boku lub wersji siedzącego jeźdźca.
 • Połóż duży, gruby koc lub przynajmniej ręcznik.

2. Seks w stawie

Bohaterowie filmów i seriali od czasu do czasu zanurzają się w basenie, rzece, morzu, wodospadzie lub innym zbiorniku wodnym, aby cieszyć się sobą. Nawet Jon Snow nie mógł się oprzeć – choć w jego sytuacji ciepłe podziemne jezioro jest lepsze niż gołe kamienie czy zamarznięta ziemia.

W praktyce seks w wodzie jest obarczony następującymi problemami 6 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim spróbujesz uprawiać seks w basenie / wannie z hydromasażem / jeziorze :

 • Suchość. W pochwie woda zmywa naturalny lubrykant, który grozi mikropęknięciami i podrażnieniami. Sytuacja pogarsza się w słonej wodzie morskiej i chlorowanym basenie.
 • Infekcje. W przypadku brudnej wody bakterie znajdujące się w jeziorze lub morzu dostają się również do pochwy i na żołądź prącia, która jest odsłonięta podczas erekcji. A to jest bezpośrednia droga do zapalenia dróg moczowych.
 • Kandydoza. Wybielacz, który służy do dezynfekcji wody w basenie, zaburza naturalną równowagę kwasowo-zasadową pochwy. W efekcie obumiera zdrowa mikroflora, ale grzyb Candida zaczyna się rozmnażać bez przeszkód i energicznie, a w prosty sposób rozwija się drozd.
 • Zepsuta prezerwatywa. Brak smarowania zwiększa ryzyko rozdarcia. Ponadto może po prostu zsunąć się niezauważony. Nawiasem mówiąc, producenci prezerwatyw nie sprawdzają, jak wilgoć, sól czy wybielacz działają na lateks i nie testują produktów w wodzie, o czym uczciwie ostrzegają w instrukcjach.

Jak zmniejszyć ryzyko

 • Zaopatrz się w smar i zawsze silikon. Smar na bazie oleju może uszkodzić prezerwatywę, a smar na bazie wody szybko się zmyje.
 • Użyj prezerwatywy dla kobiet. Po pierwsze, jest już smarowany od wewnątrz. Po drugie, jest wykonany z poliuretanu, który w przeciwieństwie do lateksu jest odporny na działanie chemikaliów i substancji na bazie tłuszczu (ten sam filtr przeciwsłoneczny lub smar olejowy). Po trzecie, taka bariera ochroni przed infekcjami i raczej nie zostanie zmyta wodą.

3. Seks pod prysznicem

Miłośnicy stają w obliczu takich samych niebezpieczeństw, jak w każdym innym akwenie. Sytuację pogarszają jednak ciasne i śliskie nawierzchnie.

Rosnące urazy seksualne pod prysznicem: oto jak to naprawić – najczęstsza przyczyna urazów seksualnych u mężczyzn w średnim wieku. Zwichnięta szyja, złamany nadgarstek, zwichnięta kostka, skurcze mięśni pleców, przepuklina – to niepełna lista tego, co może zmienić się w 50-letniego macho zakochanego pod prysznicem, jeśli nie jest Jamesem Bondem.

Jak zmniejszyć ryzyko

 • Kup matę pod prysznic antypoślizgową.
 • Skorzystaj z naszych wskazówek, jak perfekcyjnie uprawiać seks pod prysznicem.

4. Seks za kierownicą

Co oprócz grzywny i pozbawienia praw może zakończyć seks w samochodzie z prędkością ponad 100 km/h, staje się jasne już w pierwszych sekundach filmu „Podstawowy instynkt – 2”.

Ale kino niczego nie uczy. Pierwsze poważne badanie Wstępne badanie aktywności seksualnej jako odwrócenia uwagi młodych kierowców od aktywności seksualnej jako odwracania uwagi podczas jazdy wykazało, że w Stanach Zjednoczonych 32,8% młodych mężczyzn i 9,3% dziewcząt było zaangażowanych w to w samochodzie o pełna prędkość.

Najczęściej chodziło o seks oralny (70,3% przypadków) lub stymulację genitaliów dłońmi (60,4%). Ale 11% ankietowanych chwaliło się, że udało im się uzyskać penetrację pochwy. A prawie połowa ekstremalnych miłośników nawet nie pomyślała o zmniejszeniu prędkości, przyznając, że wskazówka prędkościomierza wskazywała 90-130 km/h. Prawdopodobnie wzięli przykład od Charliego Sheena w filmie „Pościg”, który zadowolił dziewczynę, uciekając przed policją.

Jak zmniejszyć ryzyko

 • Zaparkuj w ustronnym miejscu.
 • Wybierz jedną z poprawnych pozycji sugerowanych przez wikijak.pl.

5. Seks w biurze

Jeśli bohaterowie filmu mają obsesję na punkcie swojej kariery i dosłownie mieszkają w biurze, to gdzie indziej mogą uprawiać seks?

Siła wyższa (2012)

Szaleni mężczyźni (2012)

„Dom z kart” (2014)

Być może z tego powodu Twoi współpracownicy prawdopodobnie uprawiają ze sobą seks, sugeruje nowe badanie i 15% prawdziwych pracowników biurowych, którzy przyznali, że wykorzystywali swój lokal do innych celów.

Eksperci wyjaśniają Szokującej liczbie Amerykanów, którzy uprawiają seks w pracy , że wiele osób doświadcza dużego stresu w pracy, a seks jest najłatwiejszym sposobem na złagodzenie stresu. Zwłaszcza, gdy pod ręką jest ładna podwładna, jak w filmie „Sekretarz”.

Nawiasem mówiąc, bohaterka obrazu w końcu poślubiła szefa, a czołowa aktorka Maggie Gyllenhaal otrzymała nominację do Złotego Globu.

Ale nie pochlebiaj sobie i nie próbuj tego powtarzać. Istnieje duże ryzyko, że w finale nie będzie ślubu, ale nieuniknione konflikty, oskarżenia o szykanowanie, zwolnienie i plamę na reputacji zawodowej.

Jak zmniejszyć ryzyko

 • Unikaj romansów z bossami i podwładnymi – to najbardziej ryzykowna sytuacja.
 • Poczekaj do końca dnia roboczego.
 • Upewnij się, że nie jesteś śledzony przez kamery wideo i nie zapomniałeś zamknąć czatu wideo.
 • Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami.

6. Seks z błyskiem

Bohater Leonarda DiCaprio w Wilku z Wall Street nie jest wcale przykładem do naśladowania. Zwłaszcza w scenie erotycznej, gdzie rozkoszuje się świecą między pośladkami.

Ciekawe, że aktor w tym odcinku obszedł się bez dublera. Ale to wcale nie znaczy, że w takiej sytuacji się nie poparzysz.

Jak zmniejszyć ryzyko

 • Używaj tylko specjalnych świec niskotemperaturowych do masażu lub zabaw erotycznych.
 • Nawet te są przeznaczone wyłącznie do użytku zewnętrznego: nie należy kapać wosku do ust, odbytu ani innych otworów.
 • Trzymaj pod ręką lód (na wypadek, gdyby twoja skóra zrobiła się zbyt gorąca) i wodę: zasady bezpieczeństwa przeciwpożarowego nie zostały anulowane.

Dodaj komentarz