6 najczęściej pomijanych stref erogennych

1. Nogi

Gry ze stopami są nie tylko dla fetyszystów stóp. W rzeczywistości palce u nóg i stóp są bardzo wrażliwe, więc dotykanie ich może dawać wiele przyjemnych doznań.

W refleksologii (alternatywna praktyka medyczna polegająca na oddziaływaniu na specjalne obszary stóp, dłoni i uszu) podkreśla się pewne punkty, które odpowiadają za podniecenie seksualne. Kojący masaż stóp to świetny sposób na znalezienie tych punktów.

2. Powrót

Kolejny, dość rozległy obszar, w którym koncentrują się zakończenia nerwowe. Spróbuj przesunąć palcami po kręgosłupie partnera lub delikatnie pocałować jego plecy, zatrzymując się w miejscach, w których zaczyna on mocniej oddychać lub jęczeć.

Relaksujący masaż pleców po dniu pracy to kolejny sposób na pobudzenie. Nie tylko łagodzi napięcie, ale także zwiększa przepływ krwi do miednicy.

3. Brzuch

Brzuch jest tak erogenną strefą, że niektóre kobiety mogą mieć orgazm, napinając mięśnie. Ale nawet jeśli partner nie jest do tego zdolny, zmysłowe dotknięcie brzucha i tak ją zadowoli.

4. Pośladki

Miejsce, w którym możesz dać upust swoim rękom. Ktoś lubi klapki i wystarczająco mocne ściskanie, ktoś woli lżejsze dotknięcia. Pozostaje tylko wybrać odpowiednią metodę, która będzie przyjemna dla obojga partnerów.

5. Łokcie i kolana

Te obszary ciała są prawdopodobnie najczęściej pomijanymi obszarami. I na próżno. Po wewnętrznej stronie łokci i kolan skupionych jest wiele zakończeń nerwowych, które tylko czekają na zwrócenie uwagi.

Niektóre dotknięcia mogą być łaskoczące. Ale jeśli pocałujesz, delikatnie masujesz, a nawet gryziesz te obszary, na pewno zadowolisz swoją partnerkę.

6. Mózg

To w nim rodzi się pożądanie seksualne, więc pobudzaj je na wszystkie możliwe sposoby. Stwórz wokół siebie romantyczną atmosferę, staraj się utrzymywać kontakt wzrokowy i używaj ulubionych perfum swojego partnera. Pamiętaj o komunikacji (równie dobrze sprawdzają się delikatne szepty i sprośne rozmowy). Najlepiej zrobić to przed spotkaniem, wysyłając swojej pasji zabawną wiadomość.

Wreszcie

Każde ciało jest indywidualne, więc strefy erogenne mogą się różnić. Poświęć trochę czasu na odkrywanie nawzajem swoich pejzaży seksualnych i odnalezienie ich. Ta aktywność z pewnością przyniesie przyjemność i być może kilka odkryć.

Dodaj komentarz